Jump to content

dopuszczalne ataki

fluks
 Share

Recommended Posts

Deusx kiedyś wyraznie tego zakazał także czekam na jego wypowiedz jeżeli teraz nagle zmieni zdanie i napisze że wszystko jest ok to spoko ja mam nadzieje tylko że bedzie to działało w dwie strony bo sam nie omieszkam takowych dziur wykorzystywać .

To nie jest dziura - po prostu można atakować 4 razy w czasie od godziny 0:00 do 23:59, więc limit jest dzienny, a nie np. 1 atak co 6h.

Ja nic nie pamiętam, żeby było to zakazane.. no ale ni zaszkodzi spytać admina :rolleyes:

Tak naprawdę to jest limit 20 ataków na dobę. I można zdjąć 4 moony a nie 4 razy atakować te moony z misją niszcz. Jeśli nie zdejmę za pierwszym razem mogę polecieć znów pamiętając o zasadzie 20 ataków na jednego gracza i 4 moonach zdjętych na dobę tj. od godziny 0.00 do godziny 24.00 Zniszczę 4 moony np. o 23.10; 23.20; 23.30; 23.40 i zaraz po godzinie 0.00 mogę zniszczyć następne 4 moony.

Gdybyś zadał sobie trudu poszukania na forum tematu by nie było. Jeśli ktoś grzecznie próbuje ci wytłumaczyć jak jest z tymi atakami a ty podchodzisz do takich ludzi z ironią to z tobą jest coś nie tak. Chcesz się tak bawić?

Co w szkole na informatyce nie nauczyli korzystać z funkcji szukaj na forum? Czy po prostu jesteś tak leniwy?

Bardziej ci się taka odpowiedź podoba?

sorry ale ja nie mam zamiaru się z tobą spierać , wiem co deusx mi kiedyś pisał a mianowicie że zniszczyć można 4 moony w przeciągu 24h i absolutnie nie chciał się zgodzić na niszczenie w taki sposób że lece sobie rozwalić 4 moony o godzinie 23.50 i następne 4 o godzinie np. 00.10 ( dodam jeszcze tylko że chodziło wtedy o około 24h bo jak stwierdził nikt przecież czasów ataków nie będzie sobie zapisywał i nie będzie nikogo karał że tak powiem za tolerancje błędu około 1 godziny ) i tak jak pisałem wyżej jezeli teraz zmieni zdanie to oczywiście trzeba się będzie dostosować tyle tylko że chciałbym mieć jasną sytuacje że będzie to działało w dwie strony .

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.