Jump to content

mistafree odwołanie

mistafree
 Share

Recommended Posts

Ban za multi dla mnie i dla kolegi, ktory zwerbowal mnie na ten serwer. Miedzy nami nie zachodzily zadne wieksze wymiany surowcow, wrecz sie napadalismy dla zabawy. Logowalem sie tylko u niego by ustawic budowanie budynkow w kolejce. Ban niesluszny, prosze od odbanowanie. (nick kolegi graczos)

witam uważam iż ban dla nas obojga jest niesłuszny, ponieważ nie było w ogóle żadnego multi, jedyne logowania to było w porach porannych i popołudniowych czyli po szkole jak do mnie przyszedł ustawić sobie kolejkę budynków, a wymiana surowcami była po prostu przyjacielską przysługą więc nadal nie rozumiem dlaczego stwierdzono u nas multi

FX POWER!

połączono z wcześniejszym tematem dotyczącym tej samej sprawy

-NightGhoust-

według mnie ban słuszny ......bardzo często logowania pochodziły z tych samych IP + wzajemny transport surowców + nie zgłoszona gra z jednego IP (logowanie u kolegi w celu wstawienia kolejki) + do tego dochodzą wzajemne ataki + nieznajomość Regulaminu .......trochę się tego nazbierało

Poporstu po szkole albo przed szkola wbijalem do kumpla i tam ustawialem sobie budynki. JAKI WZAJEMNY TRANSPORT? Raz ja mu wyslalem jakas smieszna ilosc krysztalu a raz on mi jeszcze smieszniejsza ilosc deuteru, bo chcelismy sprawdzic co da wybodowanie czegos tam. Atakowalem kolege gdyz chcial sobie zrobic ksiezyc. Nie zglaszalem gry z jednego ip bo nie gramy na 1 ip...

Poporstu po szkole albo przed szkola wbijalem do kumpla i tam ustawialem sobie budynki.

czyli grywacie ze wspólnego IP i to należało zgłosić

JAKI WZAJEMNY TRANSPORT? Raz ja mu wyslalem jakas smieszna ilosc krysztalu a raz on mi jeszcze smieszniejsza ilosc deuteru,

ale transport był

Atakowalem kolege gdyz chcial sobie zrobic ksiezyc.

to przy logowaniach ze wspólnego IP jest zabronione

Nie zglaszalem gry z jednego ip bo nie gramy na 1 ip...

grywacie dosyć często i mogę to udowodnić....z reszta nie musze bo sam napisałeś, ze logujesz się u kolego przed i po szkole

Tak, gdy u niego jestem, co zdazylo sie bodajze 3 razy jak dotad, przy 1763241876324 logowaniach odemnie z domu :| nie grywam, tylko jak u niego jestem to sie zaloguje, zeby pokazac jak sie rozbudowalem i wlaczyc cos dalej do budowania. NIE UWAZAM ZE GRAMY Z JEDNEGO IP, gdyz jak latwo mozna zobaczyc wiekszosc logowan sa z 2 roznych ip. Dlatego tez nie uwazam ze moje napady na niego byly zabronione, a przynajmniej nie zasluzyly na bana. Jesli masz dowody to pokaz, bo ja wiem ze logowan z tego samego ip jest maly odsetek, gdyz tylko ja logowalem sie 3-4 razy u niego, on u mnie nigdy. W gre wchodzi jeszcze IP sali systemow i sieci w naszej szkole, ktore moze byc jedno i to samo gdyz logujemy sie na lekcjach ^^

Night może nie wyraziła się dostanie.

Zalogowanie się z jednego IP, nawet pojedyncze należy zgłosić.

To zakladka "gra z jednego ip" jest malo dosadnie nazwana, gdyz miedzy gra z jednego ip a pojedynczymi logowaniami jest ogromna roznica. Pozatym ja posiadam ip z ktorych korzysta jeszcze kolo 30 osob na lanie, ktorych wogole nie znam, wiec powiedz mi skad mam wiedziec czy ktos z nich gra czy nie, czy dostane bana czy nie? :|

Nie wiem jak sobie radza, moze maja ip jedna dla siebie, gdyz sytuacja wystepujaca u mnie jest raczej rzadko spotykana. Szukanie dziury w calym, to jest banowanie za 4 logowania z tego samego ip, podczas gdy cala reszta byla z osobnych. Ja staram sie wyjasnic okolicznosci ze szczegolami, a w odpowiedzi dostaje "szukasz dziury w calym", co w zadnym stopniu nie jest odpoweidzia na moje wyjasnienia i argumenty, to tylko odbicie pileczki, gdy samemu juz sie nie ma czym odpowiedziec.

Pozatym, teraz tez nagle 1 osoba zalozyla 2 tematu i pisze w tym samym czasie z 2 ip? bo to mi zarzucacie, fizycznie 1 osoba gra 2 kontami, z 2 adresow ip, wytlumaczcie mi to bo moze na fizyce jeszcze nie rpzerabialem metod teleportacji.

Jesli masz dowody to pokaz, bo ja wiem ze logowan z tego samego ip jest maly odsetek, gdyz tylko ja logowalem sie 3-4 razy u niego, on u mnie nigdy.

24.11 IP. 193.xx.xx.29 oba konta zalogowane jednocześnie o godz. 7.30 i 8.30

23.11 to samo IP logowania obu kont w godz. 16.20

22.11 to samo IP logowania obu kont w godz. 16.20

23.11 IP 212.xxx.xxx.18 logowania obu kont w godz. 15.00 i 15.30

nie wklejam pełnych IP aby nie narażać Was na jakiekolwiek ich wykorzystanie przez osoby trzecie

24.11 IP. 193.xx.xx.29 oba konta zalogowane jednocześnie o godz. 7.30 i 8.30

23.11 to samo IP logowania obu kont w godz. 16.20

22.11 to samo IP logowania obu kont w godz. 16.20

23.11 IP 212.xxx.xxx.18 logowania obu kont w godz. 15.00 i 15.30

nie wklejam pełnych IP aby nie narażać Was na jakiekolwiek ich wykorzystanie przez osoby trzecie

Tak, jak widac sa to te logowania przed albo po szkole, przybijalismy do 1 kumpla, i po kolei sie logowalsimy ustawiajac sobie budynki. Z ip 193. poczatek logowal sie jeszcze 3 kolega. IP 212 to ip najprawdopodobniej IP z sali w naszej szkole, z tego ip logowac moze byc wiecej bo o ile sie nie myle pare osob zrekrutowalismy tutaj.

Mysle ze notka Kichy wyjasnila wszystko i moje dalsze tlumaczenia sa zbedne, aczkolwiek gdybys mial jeszcze jakies pytania zanim nas odbanujesz to prosze, chetnie jeszcze raz wszystko wytlumacze.

widzę, że nadal nie rozumiecie tego, że złamaliście Regulamin, który mówi jasno i prosto, że LOGOWANIA ZE WSPÓLNEGO IP NALEŻY ZGŁASZAĆ JAKO GRĘ MULTI.....wystarczy w takim zgłoszeniu podać iż logowania będę sporadyczne bo gracie w szkole lub macie wspólnego dostawcę internetu itp itd a potem tylko należy przestrzegać punktu dotyczącego Multikont (zakaz kontaktu flot czy transportu surowców)

Oczywiscie ze rozumiem, natomiast tak jak mowilem, zakladka "gra ze wspolnego ip" interpretowana jest przezemnie jako GRE, a nie 3 logowania jak sam przed chwila to pokazales. Mysle ze nie zasluguje to na bana. Widze ze mimo wszystko chcesz dociekac swoich racji, podczas gdy Kicha pojal juz sytuacje ktora tutaj omawiamy, proszac Cie abys nas odbanowal. Z tych transportow o ile sie nie myle byly DWA, 1 milion deuteru bo rano bylem u kolegi i prosilem go o przesylke zebym mogl sie rozwijac, a drugi ja jemu 20 miliardow krysztalu, poniewaz chcielismy zobaczyc co daje Aureora, wszystko to mozna sprowadzic do zwyklej kolezenskiej pomocy, na tym to polega ze gra sie z ludzmi, ma sie z nimi sojusze przyjaznie i konflikty.

Osobiscie odnosze wrazenie ze uczepiles sie tego punktu regulamina chcac nas musowo zbanowac, podczas gdy mu Ci nei zrobilismy nic zlego...

mistafree musisz pogodzić się z tym, że rację ma GO. Regulamin stoi tutaj po Jej stronie. Wy go po prostu złamaliście.

Zgłoście grę z 1 IP opisując dokładnie sytuację (czyli możliwość wystąpienia wspólnych logowań w szkole/u kolegi) i tyle. Wpisz wszystkie nicki, które wiesz, że mogą się na tych ip logować i nie będzie problemu.

mistafree musisz pogodzić się z tym, że rację ma GO. Regulamin stoi tutaj po Jej stronie. Wy go po prostu złamaliście.

Zgłoście grę z 1 IP opisując dokładnie sytuację (czyli możliwość wystąpienia wspólnych logowań w szkole/u kolegi) i tyle. Wpisz wszystkie nicki, które wiesz, że mogą się na tych ip logować i nie będzie problemu.

Ale ja nie twierdze ze nie ma racji. Twierdze tylko, ze ten punkt regulaminu ma na celu eliminowac ludzi ktorzy robia kilka kont, a potem cala produkcje rpzesylaja na glowne konto, a nie eliminowac graczy ktorzy maja kolegow na tym samym serwerze, i loguja sie u nich w domach. Wiec zbanowani zostalismy nie za multi konto, bo przez okreslenie multi konto rozumiem 1 osobe ktora robi kukly, ktorymi wzbogadza swoje glowne konto, a nie za logowanie sie u znajomych. Niepodwazalnym argumentem jest to ze przegladamy/piszemy posty z roznych ip w tym samym czasie

Bana mamy caly czas, wiec w grze nie zglosze. Moge tylko tutaj napisac ze z IP 193. logowac sie beda gracze na nickach graczos (wlasciciel ip), ja (mistafree) i jesli uda nam sie zrekrutowac to gracz o nicku kizmus. Poprostu mieszkamy blisko siebie i czesto u siebie jestesmy.

Mistafree gdybyście zapoznali się z regulaminem i poczytali inne odwołania na forum dowiedzielibyście się że nawet pojedyncze logowanie trzeba zgłaszać. I nie pisz że rozumiesz bo z tego co piszesz nawet w najmniejszym stopniu tak nie jest. Radzę dokładniej poczytać to o czym wspomniałem i nie będzie w przyszłości takich problemów. Doradzę ci jeszcze jedno. Takim mędrkowaniem nie uzyskasz przychylności GO twojego uni więc przyznaj że popełniłeś błąd zapewnij że nie powtórzy się ( i przestrzegaj tego )i poproś o odbanowanie. GO to też człowiek i zrozumie ale jak będziesz tylko udawał że jesteś mądrzejszy od wszystkich na forum z interpretacją regulaminu to GO nie będzie chciał współpracować. Więcej pokory. Nie jesteś pępkiem świata.

Mistafree gdybyście zapoznali się z regulaminem i poczytali inne odwołania na forum dowiedzielibyście się że nawet pojedyncze logowanie trzeba zgłaszać. I nie pisz że rozumiesz bo z tego co piszesz nawet w najmniejszym stopniu tak nie jest. Radzę dokładniej poczytać to o czym wspomniałem i nie będzie w przyszłości takich problemów. Doradzę ci jeszcze jedno. Takim mędrkowaniem nie uzyskasz przychylności GO twojego uni więc przyznaj że popełniłeś błąd zapewnij że nie powtórzy się ( i przestrzegaj tego )i poproś o odbanowanie. GO to też człowiek i zrozumie ale jak będziesz tylko udawał że jesteś mądrzejszy od wszystkich na forum z interpretacją regulaminu to GO nie będzie chciał współpracować. Więcej pokory. Nie jesteś pępkiem świata.

Dziekuje bardzo za Twoje jakze cenne rady! Niewatpliwie zdaje mi sie ze tematy zakladane w tym dziale dotyczna tylko i wylacznie samych zaitneresowanych i adminow. Twoje oceny mojego zachowania zachowaj dla siebie, gdyz w zaden sposob nie wdroze w zycie ani jednej Twojej rady. Kto tu medrkuje, narzucasz mi jak mam sie zachowywac, podczas gdy nie napisalem nic co by Cie dotyczylo, nic co by Cie obrazalo, w zaden sposob. Mysle ze gdyby admini cokolwiek takiego poczuli, sami by to napisali, ale Tyyy, wielki rycerz galaktyk, adwokat, koszykarz, sportowiec, general, silacz, wtykasz nos w nie swoje sprawy, wiec uwazaj bo kiedys dostaniesz pstryczek i sie sparzysz

Night, z jednym się trzeba zgodzić - logowania liczone w jednostkach to nie jest multi.. Regulamin to regulamin ale może być on niedopracowany i to też trzeba brać pod uwagę.

Transport 20 kkk krysi to też nie fortuna. Jak ktoś kogoś wyliczy i kolega podeśle 20 kkkk paliwa to może to wpłynąć na wynik walki ale ot tak drobniaki na start traktować jak jakieś przestępstwo?

Wystarczy upomnieć, żeby przeczytać regulamin i nie przesyłać większych ilości.

Jedynie te wspólne IP.. mistafree, zgłosić tą pierdołę to jest parę sekund, a operator da ci spokój.. może jednak nawet jak nie grasz, tylko czasami wchodzisz warto to zgłosić i obejrzeć regulamin?

Odnoszę wrażenie, że tutaj regulamin działa jak na serwisie Pobieraczek - pokazują reklamę na pół ekranu 10 DNI POBIERANIA ZA DARMO, a po 10 dniach przysyłają żądanie zapłaty 94 zł pod groźbą jakiś tam sądów itp., a jak piszesz, że miało być za darmo i chcesz usunąć konto to usprawiedliwiają się (tak jak i tu) regulaminem - "zaakceptował pan regulamin, więc jest pan zobowiązany do uregulowania należnej kwoty". Po prostu wykorzystują fakt, że ludzie nie czytają regulaminu akceptując go, a jednak policja czy sąd w takiej sytuacji jeszcze nikogo nie ukarała (niestety owego serwisu też). Czemu tu ma być inaczej?

Liczba graczy zbanowanych za nieznajomość regulaminu chyba codziennie rośnie, a co najmniej połowa z nich na pewno nie była winna niczemu więcej jak nieznajomości regulaminu.

Aż mi przykro patrzeć jak kupa ludzi kończy grę na początku, bo wolą działać niż czytać - stąd ta uwaga :P

Przy okazji przestrzegam przed rejestracją na tym serwisie <_>

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.