Skocz do zawartości

Ujednolicenie nicków


KANAH

Rekomendowane odpowiedzi

Wydaje mi się że to powinna być zasada że nick w grze jest taki sam w grze jak i na forum. Teraz wielokrotnie nie wiemy kto wypowiada się w danej sprawie na forum - co to za gracz - ponieważ nick z gry nie pokrywa się z tym na forum. Powinno być to uregulowane i nicki pozmieniane na właściwe i kłopot z tym że nie wiemy z kim piszemy rozwiązany a i administracji będzie prościej działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kłopot jest po stronie gracza, nie nasz. Każdy problem jest rozwiązywany przez ogamtest, jest odpowiedni wzór, w którym trzeba podać nick z gry, uniwersum, id matki więc niema problemu z identyfikacją, jeżeli ktoś tych danych nie poda, dostaje skromną wiadomość "Brak danych".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kicha trochę się uśmiałem :) " Nie każdy chce się ujawniać " a co to jest? Tajna operacja w Bagdadzie? Tylko ktoś kto ma coś do ukrycia nie będzie "chciał się ujawnić" :) Aż grozą powiało :P To że nie mają tych samych nicków na każdym uni to rozumiem że nie można mieć wszystkich na forum. Fakt że nie muszą mieć ale moim zdaniem dużo by to ułatwiło. Poza tym to propozycja nie żądanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kicha trochę się uśmiałem :) " Nie każdy chce się ujawniać " a co to jest? Tajna operacja w Bagdadzie? Tylko ktoś kto ma coś do ukrycia nie będzie "chciał się ujawnić" :) Aż grozą powiało :P To że nie mają tych samych nicków na każdym uni to rozumiem że nie można mieć wszystkich na forum. Fakt że nie muszą mieć ale moim zdaniem dużo by to ułatwiło. Poza tym to propozycja nie żądanie :)

 

Dla mnie to śmieszne nie jest, czyjaś prywatność jest bardzo ważna, ja również się nie ujawniam, i gdyby nie opcja przelew w sklepie, mojego imienia i nazwiska również by nikt nie znał, bo niema takiej potrzeby, ale ustawa i bank tego wymaga ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.