Jump to content

Odwołanie od Bana Deusx

Jaffa
 Share

Recommended Posts

Witam!!

Odwołąnie od bana Nik:Tuben

Uważam ze ban który dostałem jes niesłusznie mi przyznany.

wczorajsze ataki które wykonałem były przeprowadzone w celu utwożenia księżyca na planetach należących do kolegi z sojuszu.

Proszę o szybką odpowiedz bo nie wydaje mi sie bym złąmał regulamin gry

Więc o to chodzi. Przyznaje się pomyliłem galaktyki.

Moja wina. Regulamin tak stanowi. Należy się ban!!!!!!!!!!!

Ale nie był bym sobą gdybym nie na wrzucał do wora

Do Setana:

Jestem pewien że żaden z tych ataków nie wyrządził ci najmniejszej szkody. Wszystkie te fale rozbiły się - żaden LM nie wrócił. Skarżenie i sugerowanie bana z tego powodu jest dla mnie dziecinadą typu-- Mamo a Tuben zabrał mi lizaka!!! Powinien dostać Lanie!!--.

Jeżeli jesteś słabiej rozwinięty i rzeczywiście atakując cię niezgodnie z regulaminem wyrządziłem ci krzywdę napisz jak mogę to naprawić. Jeżeli spadło ci parę satelit to o ile Admin się zgodzi podeślę ci surowce na ich odbudowę.

Według mnie nadinterpretacja regulaminu powinna być również karana. Pozdrawiam Tuben

16 razy wysłał, bo pomylił.. nie 16 razy się pomylił..

Chodzi o to, że nie zawsze regulamin musi być jednoznaczny dla wszystkich wykroczeń - nieumyślny atak z zerowymi szkodami musi być karany? Według mnie nie.. albo przynajmniej niezbyt ostro :P

Od tego są operatorzy, żeby te bany jakoś kontrolować. Tutaj nie ma za co karać, to pomyłka przy której nikt nie ucierpiał

w 100% się z tym zgadzam.

W tym wypadku uważam że Operatorzy Gry są nie potrzebni.

Równie dobrze webmaster mógłby napisać program banujący użytkowników za łamanie regulaminu nie ważnie czy skarżący został by zaatakowany 7 razy po 1szt. Małego Transportera choćby w celu stworzenia PZ, czy też w siedmiu atakach miał by zniszczoną obronę rozbitą flotę i zrabowane surowce.

Moim zdaniem Administratorzy jeżeli już są, powinni odnosić się w takich przypadkach do zdrowego rozsądku i dawać pouczenia, upomnienia, lub zmniejszać wymiar kary w zależności od szkodliwości popełnionego wykroczenia.

Nawet w Sądach biorą to Pod uwagę. Rzadko zdarza się że ładują człowiekowi maksymalny wymiar kary.

Temat poddaje do przemyślenia i mam nadzieje że wypowie się jeszcze Pan Deusx

Mylić się jest rzeczą ludzką. Tylko program się nie myli - no chyba ze jest błędnie napisany .

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.