Jump to content

nie przestrzeganie gry z jednego IP

MucieK
 Share

Recommended Posts

owszem przyznaje się wystąpiła sytuacja taka że wysłałem trochę surki bratu

ale czy musi to już być kompletny ban nie można by było go skrócić przecież nie ma aż takiej szkodliwości tego czynu żeby blokować pernamentnie.

Więc prosiłbym o możliwość skrócenia tego bana.

Z Poważaniem MucieK

kiedy były logowania w tym samym czasie ?

i pierwszy ban był dla brata i jego kolegi z roboty bo jak koledze pokazał to nie zgłosili jeszcze w pracy.

Teraz owszem naruszyłem z bratem regulamin bo wysłałem mu deuteru żeby mógł ruszyć swoją flotę a on później odesłał mi część tego, tak więc nie jestem pewien ale aż tak wielkiego przewinienia tu nie ma... większa szkodliwość czynu by była w razie gdyby ktoś wykorzystywał błędy gdy niż jak prześle coś surki...

Proszę o rozważenie przez administrację tego odwołania.

Pozdrawiam MucieK

proponuje sie zapoznać Rgeulamin

urywek:

2.2. Jeżeli kilku graczy (np. rodzeństwo) posiada wspólny dostęp do internetu, na przykład w sieci osiedlowej lub akademickiej czy też kafejce internetowej nie mogą wystąpić między ich kontami żadne cechy wspólne (np. ten sam sojusz jest dozwolony). Zabronione jest również omijanie multialarmu, czyli kontakty floty jak np. transporty, wzajemne ataki, ataki zwiazku, wspólna obrona. W przypadku wykrycia celowego omijania tego zabezpieczenia konta mogą zostać potraktowane jako multikonto i zablokowane. Ukarane mogą zostać także wszystkie inne konta pomagające w tym procederze.

2.3. Podczas korzystania z funkcji "Gra z jednego IP" zabrania sie w przesylania surowców miedzy zgloszonymi kontami, ataków (i podobnych).

po dokładnej analizie skracam bana na 5 dni abyście się dokładniej zapoznali z regulaminem.

jest cos takiego jak handlarz więc nie ma problemu z wymiana surowców na jedem (np. deuter)