Skocz do zawartości

Stary błąd zniknął surowiec


Y2K

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wykonałem atak na graczu pablo77 , link do RW :

 

 

Forum ogam.online > Gra > Starcia tytanów >STU2 > Damielek9 vs pablo77 1.213.347.739% złom wyparował :|

 

 

 

Starcie flot z: 14-11-2010 18:27:05.

 

11-14 18:27:08 +0100 Kontrola przestrzeni Raport z Niszczenia

Zebrano 73.744.925.545.800 jednostek Metal i 47.608.397.168.100 jednostek Kryształ.

 

 

godzina i dokładny raport ze zbiórki złomu,

 

 

11-14 18:28:38 +0100 Kontrola przestrzeni Zawroc Flote

Jedna z Twoich flot osiagnela [xx:xx:xx]. Zdobywa 73.744.925.545.800 jednostek Metal, 47.608.397.168.100 jednostek Kryształ i 0 jednostek Deuter.

 

powrót recyklerów,

 

 

jedne ze skanów gracza VLAD :

 

11-14 18:27:11 +0100 Kontrola przestrzeni Aktywnosc szpiegowania

Flota wroga z planety xx[xxx] została zauważona obok Twojej planety. Moon [xx].

11-14 18:27:09 +0100 Kontrola przestrzeni Aktywnosc szpiegowania

Flota wroga z planety xx[xx] została zauważona obok Twojej planety. xx [xx].

 

 

Po powrocie recków złom zaginął zniknął, nawet go nie widziałem na księżycu, proszę o rozwiązanie sprawy i zwrot surowca, który mi się należy a którego nie otrzymałem.

 

 

 

 

E-mail wysłałem w sprawie zwrotu surowca, proszę tylko sprawdzić czy błąd nie został wywołany przez gracza VLAD

 

 

Pozdrawiam Damielek9 Universum 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem ponownie, zaznaczyłem potwierdzenie odbioru, raczej gdyby nie miał dotrzeć to by zwrot zrobił do Mnie, już po raz 4 poszło i ostatni, nie ma sensu dłużej tego ciągnąć i tak wiem że surowca nie odzyskam :[

 

 

 

EDIT:

 

Proszę zamknąć i usunąć ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego tak uważasz ? Wiele zgłoszeń jest rozpatrywanych pozytywnie. Deus przeważnie idzie ludziom na rękę. To miły facet :D.

 

BTW: Deus, skoro są takie problemy z otrzymywaniem wiadomości, to może trzeba coś z tym zrobić ? Tutejszy przypadek zapewne nie jest odosobniony, a takie coś może zostać odbierane jako ignorowanie ze strony administracji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie będę się wygłupiał i dawał komuś hasła do mojej poczty, gdybyś wszedł to by było widoczne, wiadomości wysłane data i temat, przyznaję się pierwszą wiadomość z tematem zrąbałem resztę dobrze już wysłałem. Szkoda że nie ma innej opcji załatwiania tej sprawy.

 

Kicha jeżeli o Mnie chodzi to czuję się TOTALNIE OLANY ;]

 

 

 

EDIT: Żeby nie postować, dziękuję za pozytywne rozpatrzenie sprawy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.