Jump to content

Ban c0x odwołanie

c0x
 Share

Recommended Posts

Witam dostałem bana za multi konto co jest nie prawdą ponieważ mam z bratem konto na tym samym uni co zglosilem administratorom gry dnia wczorajszego robilismy sobie proby monowe ale kazdy zebral po sobie pz wiec to chyba jest zgodne z regulaminem ? prosze administratorow o zbadanie tej sprawy lepiej ...

Pragne jeszcze dodac ze nie gramy z jednego komputera mamy w domu kilka komputerow on gra ze swojego ja ze swojego zglosilem to adminstratorom bana dostalismy prawdopodobnie za proby monowe ale tak jak napisalem kazdy zebral po swoim ataku pz i ani ja ani brat ani zlotowki z tego nie skorzystal chodzilo tylko o moony i tyle . pozdrawiam

i właśnie za te próby moonowe nałożyłam bana.....Twojego zgłoszenia o wspólnym IP nie odrzuciłam ani nie przyjęłam lecz na jego podstawie konta zostały zablokowane a samo zgłoszenie zostawiłam jako dowód złamania Regulaminu oraz do wglądu dla drugiego SGO

gdyby któryś z Was przy zakładaniu swojego konta wykazał choć minimum dobrej woli i wysilił się na przeczytanie Regulaminu to wiedzielibyście, że wzajemne ataki są zabronione i na ''dzień dobry'' uniknęlibyscie bana a to czy po sobie posprzątaliście złom nie ma najmniejszego znaczenia

hm może i racja grałem wczesniej na innych ogame i znałem regulaminy i tam można bylo z tego samego ip robic proby monowe pod warunkiem ze pz zebrala osoba wlasciwa wiec myslalem ze i tutaj tak jest . Przyznaje sie ze regulaminu nie czytalem "jechalem" na pamiec jeszcze upominalem brata zeby nie zapominal o zebraniu pz swojego bo wiedzialem ze zato moze byc ban ... liczylem ze wszystko zrobilismy dobrze bo to tylko proby monowe zadnych korzysci ale moze napisze w ten sposob skoro z innymi graczami mozna robic proby to dlaczego z wlasnym bratem nie mozna? poco mam prosic obcych na forum skoro mam brata w druim pokoju prawda? może da sie coś zrobic? przyznaje sie do winy ale moze to ze kazdy zebral po sobie pz bedzie jakas okolicznoscia lagodzaca i skróci pan bana bo czkac az miesiac . Może oddam to co stracil brat tzn odesle mu strcona flote on mi odesle czy cos w tym rodzaju ? bo naprawde bylem pewny ze jak kazdy swoje pz wezmie to bedzie wszystko ok . Gramy tutaj dla zabawy i uczciwie nie mielismy na celu zadnych korzysci co napewno pan widzi w logach gry . pozdrawiam i prosze o "ludzkie" spojrzenie na sprawe

ps zauwazylem ze mam do czynienia jednak z kobieta wiec zmieniam wszystko co wyzej na pani :P

zanim napiszesz kolejnego posta z jakąkolwiek prośbą to proszę przeczytaj najpierw Regulamin bo to co teraz napisałeś po prostu mnie poraża......chcesz przesyłać między kontami surowce za flotę - to jest kolejne łamanie punktu o Multikontach

dlaczego przy Multi są takie zakazy? ano dlatego aby jak najmniej było ''przekrętów'' przy takich właśnie kontach......nikt z góry nie zakłada, że każde Multi jest próbą oszustwa ale wierz mi, zdarzają się takie rzeczy i to nie rzadko a my - SGO, nie jesteśmy jasnowidzami aby wiedzieć czy takie konta mają tak na prawdę jednego czy dwóch właścicieli

Dlaczego by nie zrobić po prostu blokady zamiast zakazu?

Przy próbie wysłania floty na konto o tym samym IP wyskakuje komunikat o zakazie kontaktu flot i po sprawie.. chyba codziennie są jakieś bany za takie błahostki :blink: Szkoda graczy..

Neriel, była już mowa o tym z deusem że powinno być tak jak na oryginale - jakikolwiek ruch floty w stronę drugiego konta kończy się komunikatem o multialarmie ale nie zostało to niestety docenione

mnie też nie sprawia przyjemności banowanie graczy za takie coś tylko jest mi cholernie przykro, że gracze nawet ''z grubsza'' nie mają ochoty na przeczytanie Regulaminu tylko zafajkują go dla świętego spokoju przy zakładaniu konta

na szczęście od każdego bana można się odwołać i można go skrócić

To jak mam udowodnić ze nie mam 2 ani 100 kont tylko jedno jest moje 2 brata on zalozyl tu konto powiedzial mi o tym wiec chcialem grac z nim na jednym uni zeby szpanowac kto jest lepszy a kto gorszy :P i rozumie ze jest napewno duzo przekretow ale ja np osobiscie bym tego nie zrobil z prostego powodu gram dla zabawy a jak stworze 1000 kont i bede 1 w statystykach to nie widze w tym frajdy i mowie prawde nawet czasami uwazam ze moja prawdomownosc to wada ale to w innych sytuacjach :P caly czas rozchodzi mi sie oto zeby pani uwzglednila to ze konta multi wg mnie jesli ktos robi to poto zeby odniesc korzysc ktos robi 1 glowne konto i kilka pomocniczych zeby jedno mial dobre a w tej sytuacji tego nie ma jak pewnie pani zauwazyla bo chodzilo tylko o proby monowe. Napisala pani ze zebranie pz nie ma zadnego znaczenia a wg mnie troche ma bo jesli kazdy zbiera po sobie to wydaje mi sie to uczciwe nikt nie odnosci korzysci ani jedno konto ani drugie . Regulaminy sa poto zeby pomagac w dobrej zabawie ale warto tez spojrzec na sprawe po "ludzku" a tutaj widac ze nikt nie mial na celu zadnych korzysci. Nie wiem też jak u pani to w logach wyglada ale gramy na 2 innych komputerach poniewaz mamy inne koncówki ip chyba ze pani widzi adres wyjsciowy jeden i ten sam pewnie dlatego ze mamy router ale w domu gramy na 2 osobnych komputerach ktore koncowki ip maja inne . Mam nadzieje ze mozna jakos normalnie rozwiazac ta sprawe. Pozdrawiam

Panowie i Panie jest na ogame ta opcja o alarmie w wysylaniu floty z jednego ip ale w tej sytuacji np to by nie wypalilo bo tak jak pisalem koncowki ip mamy inne bo mamy internet z upc w domu 3 komputery i kazdy z nich ma inna koncowke ... tam wlasnie mozna proby robic z jednego ip tylko zaznaczone jest ze kazdy pz musi po sobie zebrac przynajmniej jak kilka lat temu gralem tak bylo ... Ja doskonale rozumie adminow i ich podejscie banowanie za multi to psuje gre ale Panowie i Panie multi multiemu :D nie rowne bo z tego multi wynika ze nie mozna grac z innym czlonkiem rodziny na tym samym uni a to jest conajmniej dziwne wg mnie ... bo tak jak pisalem multi wg mnie jest wtedy kiedy gracz robi kilka kont poto zeby jedno odnosilo korzysci w wypadku kiedy kilka domownikow gra na tym samym uni to juz nie jest multi mimo tego ze graja z tego samego ip ... i co z tego ze robia sobie proby monowe albo np pozyczaja surowce to cos zlego ? wg mnie najwazniejszy jest fakt zeby wychodzila rownowaga ... czyli np 1 domownik pozycza surowce 2 oddaje cos w tym rodzaju zadne konto nie odnosi korzysci i wtedy widac ze ktos gra w kilka osub a nie robi kilka kont zeby jedno odnioslo korzysci ktos sie zemna zgadza?

c0x, nie jestem zołzą i potrafię zrozumieć graczy

ban zostaje zdjęty ale pod jednym warunkiem.......przeczytacie Regulamin ....... wiem wiem, jestem monotematyczna

ps, na jednym universum mogą istnieć dwa konta o tym samym IP, mogą też być w tym samym Sojuszu, mogą być jednocześnie zalogowane - bez konieczności gry ''na zmianę''....jedynym zakazem jest kontakt flot - transport surowców i wzajemne ataki

Juz przeczytalem 1 raz i zaraz przeczytam jeszcze raz zeby cos nie umknelo . Co do regulaminu i gry na tym samym ip polecam moze nie wprowadzenie zmian chociaz wspolne atakowanie tez jest troche dziwne . Rozchodzi sie oto zeby patrzec na sprawe indywidaulnie jesli ktos robi kilka kont i jedno odnosi korzysci a reszta na tym cierpi to wg mnie to jest ewidentne multi ktos kilkoma kontami sie wzbogaca ale jesli ktos nawet z jednego ip ma kilka kont i zadne na tym nie cierpi kazdy gra po swojemu to warto zeby admin zapytal jak sprawa wyglada bo nawet jesli kilku czlonkow rodziny ma konta na tym samym uni sa w sojuszu nawet jak razem atakuja (co jest zabronione prze regulamin troche to dziwne jak pisalem wyzej) i zadne z tych kont nie cierpi na rzecz innego konta to moze to jest ok ? przynajmniej ja tak uwazam . pozdrawiam i dzieki za wyrozumialosc i podejscie do sprawy po ludzku ... szkoda ze coraz mniej takich ludzi ...