Jump to content

Odwołanie od bana By Sueey / Tangou

W0lfmark
 Share

Recommended Posts

Witam!

Moje konto to Tangou

Chciałbym się dowiedzieć dlaczego dostałem bana za multi z donbamboss / depko jeżeli ja z tych kont nigdy nie korzystałem i byłem od jakiegoś czasu na urlopie. Donbamboss'a znam.. ale depko nic mi to nie mówi.. Pozatym jak mogę mieć multi z kontem donbamboss jeżeli nie znam hasła na to konto... Proszę o jakieś wyjaśnienia w tym temacie gdyż jestem nowym właścicielem konta ponieważ zostało ono mi oddane..

Proszę o wypowiadanie się TYLKO administracji

Pozdrawiam Sueey

To rozumiem że ktoś wykorzystywał moje konto do przekrętów, bo pisałem do deusx'a o zmiane maila ponieważ chciałem mieć zabezpieczone to konto ale deusx sobie to grzecznie mówiąc olał.. Odpisał na 1 wiadomość "kto był poprzednim właścicielem konta?" To mu odpisałem i po tym czasie już nastała cisza..

Witam, IP (odwołanie donbambossa) jest również na liście konta "tangou", jednak w odległej dacie, przepraszam za błąd:

Natomiast proszę o wysłanie maila, musisz zmienić nick oraz email na własny, historię tego konta wyczyściłem, żeby nie było dalszych problemów, ale tak to jest, jak właścicieli jest 80.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.