Jump to content

Ban-i gdzie tu sprawiedliwosc???

Ekos90
 Share

Recommended Posts

Nie odwoluje sie do bana ale do tego ze wase kary zaczynaja robic sie smieszne. Tak powiedzialem mu kilka slow ale sa tego chcial prowokowal mnie do tego i sam uzyl kilku zdani ktore mnie urazily. I ja dostalem kare 3 dni a on za oszustwo zaklamanie kradziez ogromnej ilosci surowcow oslabienie sojuszu osmieszenie nas i obraze dostal 10 dni???? A wiec pytanie co to jest???? Mozesz mi admin na to odpowiedziec...wszyscy chyba maja rowne prawa wiec jesli mnie ukarales to jego ukaraj uczciwie tak jak innych. Nie robcie sie smieszni bo to co ten gracz wyprawia jaka jest przez niego afera przerasta wszystkie mozliwosci. Zasluzyl na wiecej nie tylko na obraze...i dobrze wie dlaczego nazwalem go tak a nie inaczej. Teraz sie msci a wy mu w tym pomagacie. Nie widzicie tego ze to zwykly oszust i klamca?????? Skoro pozwalacie na cos takiego??? Prosze tylko o sprawiedliwosc!!!!!! Ukarajcie go tak surowo jak innych zlamal kilkakrotnie regulamin a zostal ukarany za jedna sprawe. A Ty Kolego pamieta

j ze i tak jestes zerem i nic tego nie mieni!!!! Pozdro dla sojuszu:) no i adminow xd

kradzież surowców przez cjcriss'a jest naganna i został za to ukarany, dostał bana ode mnie na U4 takiego jak przewiduje Tabela i Regulamin a czy łamał Regulamin na innych Uniach i czy został za to ukarany to już nie do mnie w tej sprawie

Ciebie zaś nie upoważnia to do ubliżania mu w PW i nie zarzucaj mi żadnego kumoterstwa czy komitywy z JAKIMKOLWIEK graczem bo nigdy nikogo nie traktowałam ulgowo i na pewno we wzburzonych emocjach nie Tobie jest oceniać moją pracę a tym bardziej to że według własnego widzi mi się traktuję graczy

Kazdy ma swoje zdanie...tylko wydaje mi sie ze bez powodu nikt nikogo nie obraza. Czy byly na mnie wczesniej skargi -nie??? Stracilem wiele razy flote itd i nie mialem do nikogo pretensji a ta sytulacja wymagala odpowiedniego zachowania bo na spokojnie to nic do niego chyba nie dotrze:P No ale takie jest moje zdanie:) Miej tylko na niego oko;p To chyba wszystko...