Jump to content

Kradziez!!!!!!

Ekos90
 Share

Recommended Posts

Gracz Cjcriss ukradł nasze surowce sojuszowe i odszedł do innego sojuszu(Ekowcy) Metal 123,631,037,098,270

Kryształ 93,740,173,232,344

Deuter 48,580,826,077,016

Dnia: 28-10-2010, 12:58:49

Oszukal wielu graczy zachwoujac sie jak ostatnia swinia. Licze na surowa kare bo wlasnie przez takie osoby jak ten ... bardzo wiele osob rezygnuje z gry. Dorabia sie cudzym kosztem kradnac i oszukujac. Mam nadzieje ze cos z tym zrobicie. Pozdrawiam

Od siebie dodam że warto sprawdzić czy w cały proceder nie jest zaangażowane wiecej osób z sojuszu EKO.

Ponadto fakt ten jest złamaniem pkt. 3.9 regulaminu gry.

Wnosimy o ukaranie banem - gdyz rozwiązanie przedstawione w literze a) wspomnianego punktu regulaminu, nie wchodzi w gre.

Jestem w tym samym sojuszu, gracz nie dość że zabrał wszystkie surowce z banku sojuszu bez jakiej kolwiekt zgody gdyż surowce były sojuszu a nie jego.

Nie odpowiadał na wiadomości od założycieli sojuszu by natychmiast je zwrócił, za te surowce podniósł się jeszcze bardziej w statach i teraz gnębi skanami starych znajomych z sojuszu bo oczywiście zarąbał surowce i odszedł, bo jest tchórzem i złodziejem

po pierwsze

nie ukradlem ich jak brudas odchodzil wplacil swoja surke dobanku i napisal po tym ze kto 1 ten lepszy i moze sobie ja wziasc

po drugie

wyplacilem surke 27 wrzesnia a odeszlem 31 wrzesnia o 9 rano a dopiero dzisiaj o godzinie okolo 13 wszyscy zaczeli sie czepiac

po trzecie

w wiadomosciach do sojusza zalozycie napisal ze mam wplacic spowrotem i bedzie do podzialu a pare sekunt puzniej pisal na priv ze mam je oddac bo on je lepiej zainwestuje i takie same wiadomosci dostawalem na priv od kazdego z sojuszu hunters przez 4 dni to wytrzymywalem az wkoncu ile mozna czyscic skrzynke ze spamu ze kowalski z ta surowka zrobi to a iksinski tamo

po czarte

powod odejscia znany a powodem dolaczenia do ekowcow byl kruchy ktory caly czas mi sciagal bunkier z matki

jest przyslowie

"jesli nie mozesz kogos pokonac to przylocz sie do niego"

i tak nic z tego pytalem sie mu o zgode nic nie odpisal a jak doszlem to sie obrazil on odszedl

No to Ci napisze ze próba wybielenia się na forum tak jakby Ci nie wyszła ...

Ile czasu lałeś na deske zanim Ci powiedzieli żeby ją podnieść?

Jak ci lider pisze ze masz zwrócić bo bedzie to rozdysponowane w inny sposób to tak własnie powinienes zrobic...

3 minuty po tym jak wpłacono tą kase już jej nie było, ponadto brudas nie napisał "kto pierwszy ten lepszy"

Bedzie ban a po banie nie tylko Kruchy bedzie twoim zmartwieniem.

smiac mi sie chce jak bylem w hunters to kazdy narzekal na kruchego i anatha ile placzu bo was zjechali nie ma osoby w hunters kturej nie odwiedzili wszyscy planowali na nich zemste a przyszlo co do czego to caly sojusz z placzem o pomoc do najbardziej nielubianogo gracza przez calitki sojusz ale tylko dlatego ze maja najlepsze floty najleprze rekordy w st i wykonaja za was brudna robote bo sami sie boichie ja jestem straszny ???

popatrzecie w staty 2,8 biliona pkt z budynkow badania cieko obrona po 30 wrzesni tragedia i flota tez do niczego jestem sam przeciw 25 wscieklym facetom i mimo wszystko sie boja tylko skanuja bo wiedza gdzie mam planety i przekazuja dalej

boze szkoda gadac

Ale nie ma sensu się kłócić, że mieliście sie podzielić surowcami bo tak czy tak byłby to push. Ewentualnie można było wypłacić zamienić na deuter i za zgodą opertatora dziennie po bilion na głowę wypłacać :)

Mnie to nie interesuje ... Mnie o pomoc nikt nie prosił :) Ja kieruję się własnym dobrem i chęcią czerpania korzyści z tego że Ty coś im tam zawinąłeś :)

zaraz chwileczke nie kazdy do Ciebie pisal mordeczko, nie pier......, przez takich jak ty ludzie uciekaja stad i odechciewa im sie grac. Dla takich osob nie powinno byc miejsca w tej grze!!!!!! Po co do nas dolaczyles, jak teraz sie smiejesz z naszego soja??......wiesz wogole na czym polega sojusz?????? Dla mnie jestes zwyklym zlodziejem i tyle! Pamietaj zlo wyrzadzone powraca ze zdwojaona sila.

TEDI156

ale ja nie lece z placzemo pomoc do anatha

"..hehe ale nie martw sie juz dzis Antah dostal cynka n lm co nie stracilo sie je hehe i tak bedzie zawsze staniesz sie farma..."

o to mi tylko chodzi poleccie wy na mnie anie zprosba do top 1 we flotach

zeby was wyreczal mama was tez idzie natrzemac zebyscie sie wysikali czy tez do anatha zeby wasm potzrmal(sora wielkie anath nic do ciebie nie mam)bo sami nie umiecie ??

najpierw naucz sie poprawnie pisac po polsku, bo cos ortografia Ci szfankuje:/

w du*** mam twoja flote!

kiedys przyjdzie kolej na Ciebie!

nihh mial racje - tylko ja bym powiedzial, ze dalej deski nie podnosisz, tylko sikasz na siedzaco

hahahahahahahahahah!

Pamietaj jeszcze jedno - TYLKO WINNY SIE TLUMACZY!!!

Misku nikt nie prosil Antaha i Kruchego o pomoc. Wyslalem im tylko skan a Ci Panowie zrobili co uwazali za sluszne. Wiec nie placz od dawna Cie jada a za to ze zrobiles co zrobiles moga liczyc na moja pomoc. I w tym jest roznica e mamy wspolny interes i to wszystko. Wiec nie pisz glupot i nie osmieszaj sie jeszcze bardziej. Stales sie naszym wspolnym wrogiem. A jesli chodzi o powiedzonka to te trafia w same sedno co do mnie i Antacha wrog mojego wroga:) a wiec czysty zysk. Ta gra polega na KALKULACJI ALE KALKULACJA TO NIE ZLODZIEJSTWO KOCHANY NIE MYL POJEC!!!!! poZDRO DLA WSZYSTKICH Z NTS:)

jak dla mnie ten ban jest za krótki ukradł niezłą ilość surowców w zamian za co dostał 10,5 dnia bana z urlopem, wróci do gry i będzie się z tego tylko śmiał.

Postuluje za pozostawieniem bana ale bez urlopu tak by mógł zapłacić za kradzież surowców w tej chwili ma po prostu darmowe dni wolne od pracy naszym kosztem, bo na surowcach i tak nie wyjdzie na minusie

No taką ilość surowców 1 gracz z średnim eko (Geolog+) zbiera w ~23 dni.. ban na 10 dni za coś takiego to jak przyspieszenie wydobycia o 2 geologa :P

Ale nie wiem jak by było z zyskami z farmienia.. Niewykluczone, że zabrał surowce wiedząc, że będzie 10 dni do przodu :mellow:

ja nałożyłam bana zgodnie z Regulaminem ( 1 kkkk deu = 2 godziny) natomiast Tabela Kar obliguje SGO do nałożenia KAŻDEGO bana z urlopem.....osobiście przy tego typu przewinieniach jestem przeciwna urlopowi no ale cóż....dlatego też rozważenie zdjęcia urlopu pozostawiłam pod ocenę deusowi