Jump to content

VLAD - doping admina?

donbambosz
 Share

Recommended Posts

Witacie!

Jest bardzo dużo podejżen, ze VLAD wcale dodatków nie kupuje... jak on na fsy potrzebuje olbrzymia ilosc deuteru i tyle kasy by inwestował?

Pozatym bardzo wątpliwe jest że kupił dodatki za taką ilość pieniędzy !

Taka wiadomość:

To konto vlad to chyba byla podpucha wiesz. Deusx dal temu vlad surke a wcale dodatkow nie kupowal vlad. Po to zeby on zbil vendke zeby ludzi zachecic do kupowania dodatkow i kase zarabaic! bo jemu na kasie tylko zalezy zawsze mowil ze tylko kasa sie liczy a teraz dal promocje 1000 % zeby bardziej zachecic przemysl to - moze to sie glupie wydawac ale tak jest :)

Podyskutujmy moze na ten temat :)

Proszę o nie banowanie mnie ... chcę tylko wyjaśnic sprawe - podejżenia wkońcu mozna mieć :)

Jak temat zniknie nagle oczywiste dla mnei bedzie, żę to prawda ...

Jeśli otrzymam bana, duzo osób odejdzie ponieważ mam dość duze poparcie !

Ty bambosz kto ci powiedział ze ja dodatków nie kupiłem,od początku się przyznaje ze kupiłem,ale całej floty za dodatki nie zrobiłem.A ile wydałem to nie twoja sprawa,po za tym policz ile floty można wybudować ze złomu z V i Danielsa

Oczywiste jest, że bedziesz sie wypierac :) Może to tylko sie mowi ze to kupno bylo :)

Z floty V dużo złomu poszło na Twoje straty z Danielsa tez tak dużo nie zarobileś bo na straty troche poszło :) A Twoj fs kosztuje mega duzo i ciagle duzo surki na to zuzywasz wiec na to tez bys musial kupwoac dodatki !

haha vlad i co kozaczyszz tymi lm-ami co masz?? moim zdaniem robisz tylko z siebie posmiewisko;] ja bym wolal sama ciezka flote robic gs-ki i aurory:) dla mnie jestes "niedzielnym" graczem ;]

dan z tego co slyszales?? ty sam tak pisales ze dla deusx-a sie liczy kasa i kasa jak sie niemyle moge jeszcze z kolega pogadac i rozmowy z gg chyba ma:)

To teraz wypowiem się ja - bzdura kompleta ... Poza tym nie jesteś osobą wiarygodną, rzekłbym więcej jesteś postacią negatynwą i jeszcze umieszczasz takie wywody na forum ...Przytoczmy kilka faktów :

- sGO wydalony z temau za udzielanie informacji o powrocie flot innych graczy na universum 4 ...

- na universum 2 również zbanowany - nie jestem w stanie przytoczyć za co, ale kara została skrócona za pomoc administracji. A dziwne bo buguserzy powinni być banowani dożywotnio, bowiem z tego co słyszałem konto zbudowane na przekręcie może też za przyzwoleniem Deusx'a kopiowałeś surowce przy pomocy banku ?

Poza tym powiedzmy sobie szczerze sGo prześwietlali konto Vlada kiedyś była mowa o tym na SB deus potwierdził, że dodatki są kupione i zapłacone. Co jak co może nie zawsze dogadywałem się z Deusx'em i nie zawsze dotrzymuje danego słowa, ale stara się jak może - zgłoszone i napotkane błędy są naprawiane od razu ... A pieniądze na pewno się liczą bo wszystko kosztuje począwszy od opłacenia serwera skończywszy na wynagrodzeniu dla poniektórych programistów :)

brawo kruszon moze poprostu danbambosz chce dopiac swego i zmniejszyc ilosc graczy na ogam? tez wiem ze niejest wiarygodny nawet grajac na innym kacie na uni 2 gral na innych kontach (natu bambinoros tangou) za co otrzymal bana i jeszcze deusx mu odbanowal konto w top 10 no ladnie teraz chlopak ci sie rewanzuje:) danbambosz jest byl i bedzie falszywy wiec niewarto mu ufac i wierzyc:) a z ta flota vlada no to zastanawiac sie mozna ale niby po co GO mialo by to robic?

Wiec ja Ci odpowiem ?

Bylo podejrzenie 2 SGO i bylem w tym ja ... zreszta deusx wie ze ja nic nie podawalem :)

Ban na u2 nie za żadne bugi czlowieku, buguserem nigdy nie bylem ... bylem jedynie podejzeany o to ...

Tylko nie chodzi tutaj o opłacanie serwera, bo na to pieniadze napewno są :) ale chodzi o konkretne zyski :) a nie pamieta deusx pamietnych czasow jak mu kase wplacali zeby ten serwer w ogole powstal

ja poprostu napisalem co mysle bo dostalem takie info i chce to wyjasnić, wiec sie Kruszon nie spinaj prosze ... !

(natu bambinoros tangou ) ? gralem tylko na bambinoros bo to moje wczesniejsze konto bylo... a natu i wiewiur sie zalogowalem w celu obejzenia bo szukalem konta... na tangou gralem niedawno ... ale juz gra na nim suey... :) bo mi odbanowal deusx ...

a z ta flota vlada no to zastanawiac sie mozna ale niby po co GO mialo by to robic?

Po to żeby ludzie zaczeli kupowac dodatki ? Jeszcze na dodatek wieksza promocja chce kusic ....

Pozatym czlowieku nie mow ze jestem falszywy bo jest to perfidne przeciwienstwo mojej osoby, także zachowaj to dle siebie skoro nie znasz mnie :)

A Ty kruszon bronisz VLADA bo masz dostac jego konto :) Po caly uni już to krązy ...

dostales info?? haha chyba sam od siebie fajne sny masz;]

Tak dostałem info juz pare dni temu i skopiwalem to paru osobom na gg nawet i sie rozeszlo :)

suey?? a nie zbojnik?? haha ja mam info ze zbojnik niby ty juz sam czlowieku niewiesz co gadasz;] moze niepisz i popros o zamkniecie tematu haha:)

RPS słuchaj jeżeli nie wiesz kto gra na koncie "tangou" teraz, to się najpierw dowiedz a nie się wyżalasz..

A co do Vlada i dopingu jestem w 100% zgodny z Donbamboss'em.. wkońcu milionerem nie jest a watpie zeby codziennie lub juz przynajmniej co tygodniowo wplacal po 50zł zeby FS puscic! Nie da sie w takie cos uwierzyc

10-24 21:55:07 +0200 Tangou [1:180:11] Brak Tematu Odpowiedź

top 5 donbamboss ... zostałem zbanowany za niby sprzedaz konta domino9710 ( chociazby sprzedaz konta domino9710 a zostal ozbanowane donbamboss - w pregierzu jest ) nadal staram sie o odbanowanie, zobaczymy co bedzie !

10-24 21:57:23 +0200 Tangou [1:180:11] Brak Tematu Odpowiedź

ojj to kto sie podszywal mi powiedz a go tutaj dojade ... ostatnio na bambinoros gralem ale juz zostalo usuniete wiec moze z tamtego konta pisalem Ci ... ale to ja akurat, moge Ci opowiedziec dokladnie co zechcesz zreszta pare osob wie ze to ja na tym koncie gram .

co o tym powiesz?

10-24 21:55:07 +0200 Tangou [1:180:11] Brak Tematu Odpowiedź

top 5 donbamboss ... zostałem zbanowany za niby sprzedaz konta domino9710 ( chociazby sprzedaz konta domino9710 a zostal ozbanowane donbamboss - w pregierzu jest ) nadal staram sie o odbanowanie, zobaczymy co bedzie !

10-24 21:57:23 +0200 Tangou [1:180:11] Brak Tematu Odpowiedź

ojj to kto sie podszywal mi powiedz a go tutaj dojade ... ostatnio na bambinoros gralem ale juz zostalo usuniete wiec moze z tamtego konta pisalem Ci ... ale to ja akurat, moge Ci opowiedziec dokladnie co zechcesz zreszta pare osob wie ze to ja na tym koncie gram .

co o tym powiesz?

Ja o tym powiem tyle ze bamboss wspomnial ze gral tylko chwilowo na tym koncie poprzez dobrowolne oddanie konta przez zbojnika, a teraz zostalo oddane mi tak wiec jezeli o to ci chodzilo to rozwialem twoje watpilosci co do tego

No tak to ja pisalem z konta tangou kolego do Ciebie ;)

Zdemaskowales się rps( kolega, marcinek, venom) bo wlasnie na Twoje konto venom to pisalem ;) jak gralem akurat na tangou :)

Deusx o tym wie nawet :) Dostalem konto tangou od zbojnika jak mi usunal bambinoros ... gralem na nim ale jak mi odbanowal donbamboss oddalem je sueyowi i gram teraz na donbamboss :)

Ale pitolicie jesli wam chodzi o klime to Vlad Vendette już zjechał przed jego przyjściem troche rozumu a nie pieprzyć 3 po 3

by było jasne nie jestem za nikim ale mierzi mnie takie pisanie przy takich okazjach jak ta kiedy idzie większy złom zaraz są teorie spiskowe kurna normalnie jak w Pisie :blink:

Dajcie bana deusowi bo jak Vlad vendette jechał to pewnie mu dał :P

A tak po za tym wszyscy krzyczą o nieuczciwości i przekrętach tak jak by każdy był krystalicznie czysty normalnie kupa śmiechu niech kazdy tu opowie ile razy był na pręgierzu i za co albo jak kombinuje tak jak marcinek że już się nauczył i nie będzie a tu pyk banik ehhh

moim zdanie temat do zamknięcia ale rps z donbamboszem możecie pisać przecież wy jesteście czyści nic nie kręcicie hehehe

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.