Jump to content

Łamanie punktu 2.2 Regulaminu

spinrad
 Share

Recommended Posts

Proszę o sprawdzenie działalności niedozwolonej przez pkt. 2.2 regulaminu pomiędzy kontami bebe i brudas

2.2. Jeżeli kilku graczy (np. rodzeństwo) posiada wspólny dostęp do internetu, na przykład w sieci osiedlowej lub akademickiej czy też kafejce internetowej nie mogą wystąpić między ich kontami żadne cechy wspólne (np. ten sam sojusz jest dozwolony). Zabronione jest również omijanie multialarmu, czyli kontakty floty jak np. transporty, wzajemne ataki, ataki zwiazku, wspólna obrona. W przypadku wykrycia celowego omijania tego zabezpieczenia konta mogą zostać potraktowane jako multikonto i zablokowane. Ukarane mogą zostać także wszystkie inne konta pomagające w tym procederze.

http://forum.ogam.online/?/topic/3245-prosze-o-wyrozumialosc/

Z tego tematu na forum wynika, że grają ze wspólnego ip.

Wspomniani wyżej gracze brudas i bebe atakują siebie wzajemnie - próby moonowe i według mnie omijają multialarm.

Pozdrawiam

No cóż dziękuję za ciepłe słowa od "brudas", czyli jednak jest coś na rzeczy, bo chyba gdybyś grał zgodnie z regulaminem to byś się tak nie unosił.

Za krzyczenie na forum powinna być chyba dodatkowa nagroda :) (tu chyba regulamin również jasno precyzuje sposób zachowania wypowiedzi)

Nie jestem "obrońcą krzyża" jednak ponoć po to jest regulamin aby się go trzymać co do zapisów to do sądu chodzić chyba nie będziemy - tu sprawę rozstrzygnie GO lub SGO lub Administrator.

Po tym co zostało napisane poniżej wynika że po co grać zgodnie z regulaminem jak można go omijać. Chcesz grać z bratem twoja sprawa - są tu 3 Uni - broni kto tobie lub bratu grać na różnych uni?

-----------------------------------------------------------------

@nihillant chyba drogi przyjacielu nie rozumiesz znaczenia słowa hipokryzja - wujek google twoim przyjacielem. Chyba że sugerujesz, że ja mam brata, który gra ze mną na jednym uni i wzajemnie robimy sobie moony lub wymieniamy surowce a jak nam się nudzi łączymy floty i atakujemy razem. Masz na to dowody to zgłoś do GO. Aha jest jeden problem nie mam brata.

Edited by Spinrad

hmmm, no i znalazł sie obrońca krzyża ...

Szukasz problemu kolego tam gdzie go nie ma. Fakt współdziałania sprawdzi admin, ale na chwile obecna z moich informacji wynika że Ci gracze są faktycznie rodzeństwem ale mają różne IP, wiec tradycyjne multi raczej tu nie wystepuje. Z linka przytoczonego przez Ciebie wynika tylko że raz miała miejsce sytuacja mutli - i tyle, dalsza gra była z różnych IP.

Moim zdaniem sam punkt regulaminu powinien być bardziej doprecyzowany - co można a czego nie, jest tam zbyt wiele "powinno" i "może". Takie sformułowania są nie do przyjęcia, chyba że szefostwo Ogama, lubi sie babrać w ciągłych tematach tego typu...

Skoro juz edytujemy posty, to dopisze tylko ze hipokryzją jest podpieprzanie kogos obcego w taki sposób, ale nie bój nic - jest 25 sojuszników którzy chętnie sie wstawią za nim...

Do zoba w grze.

Obaj gracze mają zgłoszoną grę z jednego IP i zgłoszenie zostało przeze mnie juz dawno zaakceptowane więc tutaj nie ma co szukać ''dziury w całym'' , co do prób moonowych - sprawdzę RW obydwóch kont i jeśli znajdę wzajemne ataki to oczywiście poniosą konsekwencje

EDIT: nie trzeba było długo szukać, pierwszy raport jaki otwarłam dla konta bebe to raport BEBE vs BRUDAS

oczywiście kara zostaje nałożona adekwatnie do obowiązującej Tabeli

nihillant :

Masz złe informacje, obaj gracze bardzo często są zalogowani jednocześnie ze wspólnego IP ale tego oczywiście Regulamin nie zabrania, co do wstawiania się w Ich obronie to nic nie da - dowody ''winy'' mówią same za siebie