Jump to content

ODWOŁANIE OD BANA

eizo
 Share

Recommended Posts

Witam!

Uważam że dostałem niesłusznie bana. Dwa razy zalogowałem się u kolegi Kershav a kilka dni wcześniej on mi wysłał trochę surowców. Kershav to nie jest moje drugie konto po prostu pokazałem mu moje konto. Nie chciałem nikogo oszukać i sam nie odniosłem z tego powodu żadnych korzyści. Zatem proszę o wyrozumiałość i zdjęcie bana z mojego konta Eizo.

Proszę o odpowiedź

1. jeśli logujecie się oboje raz u Ciebie raz u kolegi to taki fakt należy zgłosić jako grę z 1 IP (takiego zgłoszenia nie zrobiliście)

2. 24.10 o godzinie 12.20 oba konta były zalogowane z tego samego IP - i nastąpił transport surowców

3. ja nie jestem wróżką abym wiedziała czy konta mają jednego właściciela czy dwóch....może na drugim grasz z kafejki

4. Regulamin mówi jasno, że jeśli pomiędzy kontami są cechy wspólne (IP) to zakazany jest : kontakt flot oraz transport surowców a jeśli zakaz zostanie złamany to konta mają prawo być potraktowane jako Multi

5. przeczysz sam sobie, najpierw piszesz że kolega wysłał Ci surowce a potem, że nie miałeś z tego żadnych korzyści....zastanów się !

2.2. Jeżeli kilku graczy (np. rodzeństwo) posiada wspólny dostęp do internetu, na przykład w sieci osiedlowej lub akademickiej czy też kafejce internetowej nie mogą wystąpić między ich kontami żadne cechy wspólne (np. ten sam sojusz jest dozwolony). Zabronione jest również omijanie multialarmu, czyli kontakty floty jak np. transporty, wzajemne ataki, ataki związku, wspólna obrona. W przypadku wykrycia celowego omijania tego zabezpieczenia konta mogą zostać potraktowane jako multikonto i zablokowane. Ukarane mogą zostać także wszystkie inne konta pomagające w tym procederze.

2.3. Podczas korzystania z funkcji "Gra z jednego IP" zabrania sie w przesylania surowców miedzy zgloszonymi kontami, ataków (i podobnych).

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.