Jump to content

Odwołanie od blokady konta JackDaniels

HEROS
 Share

Recommended Posts

Proszę o odbanowanie naszych kont. JackDaniels wstąpił do mojego sojuszu abyśmy mogli podzieliś się złomem po acs'ie.

Tu jest link http://forum.ogam.online/?/topic/3448-pacyfikator-jackdaniels-vs-gr3g-1095354042/

Ja zebrałem 11bln mety a Jack resztę. Potem on wszedł do mojego soja i podzieliliśmy się pół na pół.

Proszę w moim jak i Jacka imieniu o zniesienie kary.

Proszę o odblokowanie mojego kąta i gracza Pacyfikatora. Jak napisał Pacyfikator, dokonaliśmy wspólnego ataku w ASC co dowodem jest raport wojenny. Szczątki zostały zebrane prze zemnie, czego powodem był podział surowców. W tym celu wystąpiłem z sojuszu AE (pozdrawiam cała ekipę) i wstąpiłem do sojuszu gracza Pacyfikatora ,w celu przesłania polowy surowców przez bank sojuszniczy. Po czym powróciłem do sojuszu AE.Surowce zostały przesłane do gracza z mniejsza ilością punktów ode mnie (chciałem tu zaznaczyć,nie ma tu zastosowania punkt regulaminu 3.1) .Nie jest tak że napisane jak ma nastąpić podział surowców po ataku ASC, punkt 3.6 regulaminu. Tak że na podstawie tego punktu zezwala się na wypożyczanie re-cyklerów,( na tym punkcie regulaminu się oparliśmy). Konta zostały nie słusznie zablokowane, z powodu nie jasności w regulaminie o atakach w ASC, jak również podział zysków przez graczy uczestniczących w atakach ASC.

Podam przykład ; po ataku dwóch graczy na planetę xxx ,debris wynosi 80 kkkk, jeden gracz zbiera wszystko i co ma teraz zrobić ? , jak się podzielić?. punkt regulaminu 3,2 mówi o max przesyłaniu surowca w wysokości 1kkkk. I co w tym momencie? Jedynym wyjściem przesłania szczątków ,jest wysyłanie przez 40 dni po 1kkkk, aby nie dostać bana. Trochę nie realne.

Nie byliśmy świadomi tego ze o podziale surowców po ataku ASC ,musi zostać poinformowana administracja. Następnym razem dopilnuje że władza na pewno zostanie poinformowana, o podziale surowców prze zemnie i innego gracza.

Proszę o odblokowanie obu kont.

Pozdrawiam JackDaniels

tematy połączone ponieważ dotyczą tej samej sprawy

-NightGhoust-