Skocz do zawartości

Śluby panieńskie (2010)


Kicha

Rekomendowane odpowiedzi

http://gfx.filmweb.pl/po/97/58/509758/7339108.3.jpg?l=1285686999000

 

reżyseria: Filip Bajon

scenariusz: Filip Bajon

premiera: 8 października 2010 (Polska) 2010-10-08 8 października 2010 (Świat) 2010-10-08

produkcja: Polska

gatunek: Komedia, Kostiumowy

 

Albin (Borys Szyc) i Gustaw (Maciej Stuhr) to niegrzeczni faceci, którzy próbują za wszelką cenę uwieść spiskujące przeciw mężczyznom panny - Anielę (Anna Cieślak) i Klarę (Marta Żmuda Trzebiatowska). Jednak tym razem poszukiwacze mocnych miłosnych wrażeń i słabych kobiecych punktów trafiają na ekstremalnie trudne przeciwniczki. Piękne dziewczyny zrobią wszystko, żeby pokrzyżować plany nałogowych podrywaczy i spektakularnie utrzeć im nosa. Wybucha wielka wojna męsko-damska, w której intryga goni intrygę, seryjnie łamane są serca, a każdy chwyt jest dozwolony. Czy rozważny, choć romantyczny twardziel Radost (Robert Więckiewicz) zatrzyma lawinę zabawnych nieporozumień i doprowadzi aferę do szczęśliwego końca?

 

Ekhem... Nie czytałem książki. Może dlatego nie wiedziałem, dlaczego ludzie w kinie śmieją się ze scen, które dla mnie śmieszne nie były.

Ogólnie film taki sobie. Nie można w końcu oczekiwać wiele po filmie zrobionym na podstawie książki. Nie rozumiem jednak takich wcięć, które miały miejsce, jak, np. telefony komórkowe, przyczepy kempingowe, papierosy, czy samochód. Skąd to się tam wzięło ? Czemu miało służyć ?

Film wygląda przez to, jakby był wersją produkcyjną, a nie tą finalną, którą powinien zobaczyć widz. Może ktoś pomylił paczki ? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.