Skocz do zawartości

Poważny bug ...


karoolu1

Rekomendowane odpowiedzi

Uni: 4

Nick: karoolu

ID matki: 22332

 

Temat: Znikająca flota w podglądzie

Przebieg:

 

Wysłałem flote na stacjonuj (fs) z moona 4:102:8 na moon 3:150:8 , przy 20 min przed dotarciem floty dałem zawróć , wszystko było okej ...

Wchodzę ponownie po jakimś czasie , żeby wpłacic surowce do banku na planecie , patrze na podglądzie nie ma floty ... Patrzę po moonach nie było jej widać , myślę sobie , że poprostu wystąpiło zniknięcie floty ....

 

Wychodzę z gry wchodzę po dwóch godzinach , patrze raport

 

http://play.ogam.online/uni4/rw.php?raport=37d7805184fabaad0f46036e8e63673f4f794ffd

 

Nie zobaczyłem swojego nicku , myślałęm , że Blood mi kolonie zniszczył desantową , o której zapomniałem ...

 

patrzę w flote na wszystkich planetach , nie ma floty ...

 

Wchodze na forum patrzę rw ...

 

Dzieję się coś nie dobrego , sytuacja się powtórzyła drugi raz , pierwszy raz z Pocikolą napoczątku gry .

 

Moje pytanie brzmi takie , czy ktoś ma Deusx dostęp do bazy danych i czy mógł coś poszperać ?

 

 

Ja nie mam pretensji , że straciłem flote , tylko się zastanawiam czy to może się powtórzyć ?

 

Jaka jest satysfakcja z gry , jak występują blędy ?

 

Uważam , że ktoś poprostu oszukuje , ale nie oskarżam i czekam aż Ty to sprawdzisz...

 

 

Jak by było wszystko okej , to by był raport normalny , cudów nie ma ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 [quote name='karoolu1' timestamp='1286480153' post='40869'

Moje pytanie brzmi takie , czy ktoś ma Deusx dostęp do bazy danych i czy mógł coś poszperać ? 

Ja nie mam pretensji , że straciłem flote , tylko się zastanawiam czy to może się powtórzyć ?

Jaka jest satysfakcja z gry , jak występują blędy ?

Uważam , że ktoś poprostu oszukuje , ale nie oskarżam i czekam aż Ty to sprawdzisz...

Jak by było wszystko okej , to by był raport normalny , cudów nie ma ;]

 

 

 

zarzucasz mnie lub SGO Kicha, że jesteśmy nieuczciwi??

 

tak z tego wnioskuję bo najpierw pytasz o dostęp do bazy a potem bez żadnych podstaw stanowczo stwierdzasz fakt naszego oszustwa

 

nie ukrywam, bardzo mnie to zabolało...staram się jak mogę, jestem do Waszej dyspozycji non stop, nie jestem upierdliwa ani nadgorliwa, siedzę nad projektami zabaw dla Was aby Wam urozmaicić grę  i powiem szczerze, że takiego "podziękowania" od graczy bym się niepodziewała ...cóż widać kiedyś musi być ten pierwszy raz rozczarowania

 

z góry przepraszam za offa 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam , ja tylko napisalem co widziałem , na swoim podglądzie . Nie widzialem innego wytłumaczenia ... więc napisałem co mi ślina przyszła na język . Rozumię , że panią to zabolało , za co przepraszam , pewnie się to już to nie powtórzy robię sobię dłuższą i będziecie mieli spokój od upierdliwego gracza , który się wszystkiego czepia :)

 

Dlaczego tak zaregowałem i brzydko się zachowałem ? Poprostu już nie wytrzymałem , wszystkie rzeczy się z sobą połączyły , zapytaj się Deusxa ile rzeczy już zgłaszałem mu na priv , byłem przy tym spokojny , chciałem załatwić sprawe sposób kulturalny.

 

 

Nie jest tak , że nie widziałem , jak się staracie , żeby coś nowego wprowadzać , bo to widać na pierwszy rzut oka.

Dlatego troszkę chciałem się odwdzięczyć kupowaniem dodatków.

 

Ale jak się coś kupuję , to się chce też coś mieć , nie śpię na pieniądzach cenię wartość pieniądza , głupia moja pomyłka przy wysłaniu sms dodatkami.

 

http://partner.wapacz.pl/sprawdz_status_reklamacji/4pan11cy64

 

 

póżniej doszły dwa sms po 23,18 zł , których poprostu nie dostalem ...

 

 

 

To się powoli komulowało , aż wkońcu nie wytrzymałem .

 

 

Przepraszam jeszcze raz za wulgarne słowa moje oskarżające kogoś , lepiej się w zgodzie rozstać , niż w kłótni.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.