Jump to content

ela i CaT

Kruszon
 Share

Recommended Posts

Wczoraj w godzinach nocnych miała miejsce taka walka :

http://forum.ogam.online/?/topic/3239-ela-wraith-vs-cat-nts/

Lecz jeszcze ciekawsze jest to co działo się później na planecie matce gracza CaT około godziny 3:30. Gdzie na owej planecie stało 22 biliony deuteru zobaczyłem na falandze, że ela wlatuje tam 16,5 kk GS to pomyślałem, że pewnie ona zrobiła * na planecie i chce to sfarmić, ale ku mojemu z dziwieniu 2 krotnie gdy próbowałem to sfarmić surowce były wpłacane do banku i wypłacone następnie w momencie dolotu eli ....

Akurat nie mam pierwszych skanów bo skasowałem najwidoczniej przez przypadek, ale to jest skan przed 2 moim dolotem wlatywalem 30 sekund po eli ....

Wyszpiegowane surowce Kolonia [5:193:7] le 26-09-2010 03:24:12

Metal 4.909 Kryształ 3.678

Deuter 22.838.099.086.500 Energia 0

Flota

Obrona

Lekkie działo laserowe 96.889 Mała powłoka ochronna 1

Duża powłoka ochronna 1

Przeciwrakieta 1.000.000

I przed moim dolotem uprzedzonym już przez elę ...

Wyszpiegowane surowce Kolonia [5:193:7] le 26-09-2010 03:25:44

Metal 28.780.853.986 Kryształ 1.588.412

Deuter 12.318.112.086.500 Energia 0

Flota

Gwiazda Śmierci 4.003.441

Obrona

Lekkie działo laserowe 67.822 Mała powłoka ochronna 1

Duża powłoka ochronna 1

Przeciwrakieta 1.000.000

I teraz mała wymiana między mną a elą ... Proszę ocenić samemu kto miał rację :

09-26 03:28:07 +0200 ela [1:165:11] Brak Tematu Odpowiedź

nie jest to ban czy push po pierwsze a po drugie on zwraca mi za flote i tyle

09-26 03:30:34 +0200 ela [1:165:11] Brak Tematu Odpowiedź

nie chce by mu cos niszczyc i powiedzial ze odda z ato co zniszczyl sam wiec gdzie tu lamanie regulaminu powiedz mi

09-26 03:32:08 +0200 ela [1:165:11] Brak Tematu Odpowiedź

to nie jest lamanie regulaminu to raz tylko umowa jesli nie odruzniasz to trudno

09-26 03:36:10 +0200 ela [1:165:11] Brak Tematu Odpowiedź

to teraz ja ci zadam pytanie kolego skad wiesz ze on juz nie dostal czego w zamian co jaka masz pewnosci???

09-26 03:45:54 +0200 ela [1:165:11] Brak Tematu Odpowiedź

skoro tak bardzo chcesz wiedziec to prosze bardzo to jest to co napisala osoba ktora zaatakowalem ja kilka razy mondralo

09-26 03:48:27 +0200 ela [1:165:11] Brak Tematu Odpowiedź

powiem ci tak wyjdziesz na idiote bo mam skany planety bo tyle tego jest ze sie okaze kto tu ma razcje i kto tu lamie regulamin a push to nie jest atakowanie sondami z tego co mi wiadomo czyz nie tak a ja polecialam tylko 5-6 razy wiec sie mieszcze w regulaminowych lotach czy mam racje ? moze chcesz raporty czy admini maja sami sprawdzic jak chcesz to sama napisze zaraz do nich i zobaczymy

A zgodnie z Regulaminem gry pkt 3.4

3.4. Za pushing ukarany moze byc rowniez gracz, ktory:

- Celowo skladuje surowce na planetach, aby zezwolic na ich odbior przez (wielokrotny) atak.

- Dokonuje ataku slabszymi flotami, aby powstalo pole szczatkow do odzyskania surowcow.

- Wykorzystuje dodatkowe sposoby i mozliwosci, by jedno konto otrzymywalo surowce bez wysylania czegos w zamian (handel) lub stosuje przeliczniki /ceny dumpingowe.

cała sprawa wygląda następująco:

ela poleciała zniszczyć moony CaT'owi - straciła trochę GS i postawiła mu warunek.....albo odda Jej surkę za stracone GSy i zawierają pakt albo zniszczy mu wszystkie kulki i upoluje flotę - to jest klasyczne zastraszanie i wymuszenie

Wszyscy wiedzą lepiej. Ela chciała mi zniszczyć księżyc, ale wysłała tyle gs, że mogłem powalczyć, to to zrobiłem. Nie miałem nic, żeby to przetransportować, bo nie chciałem budować floty, więc bawiłem się w banku. Nie chcę stracić moonów, więc oddałem surkę za GS'y. Nie wysłałem transportu z dodatkowymi surowcami, tylko % rekompensaty. Nikt mnie nie straszył, to była moja decyzja.

tak czy siak jest to push...

Jako pushing rozumiane sa wszelkie transporty surowcow od gracza z mniejsza liczba punktow do gracza silniejszego punktowo. Tyczy sie to takze surowcow uzyskanych poprzez wymuszenie.

Za pushing ukarany moze byc rowniez gracz, ktory:

- Celowo skladuje surowce na planetach, aby zezwolic na ich odbior przez (wielokrotny) atak.

obydwa konta powinny zostac zbanowane