Skocz do zawartości

Kolejka Bydynkow


shreku

Rekomendowane odpowiedzi

Mi się to przytrafiło na U2 ale tylko raz budowa była skończona wyświetlał sie czas 00:00:00 wciąż się odswieżało i nie chciało kontynuować kolejki. Problem sie rozwiazał jak wcisnołem anuluj budynek sie zbudował a kolejka leciała dalej.

 

Jak narazie wydażało się to raz więc ciężko mi to porównać z ie i chrome.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaqq : (30 wrzesień 2010 - 15:58) Witam

zaqq : (30 wrzesień 2010 - 15:58) Kolejka chyba dobrze nie funcjonuje.

zaqq : (30 wrzesień 2010 - 15:58) Mianowicie gdy np buduję magazyn metalu magazyn kryształu i zbiornik deuteru

zaqq : (30 wrzesień 2010 - 15:58) To maksymalna ilosc surki zmienia się dopiero gdy się zaloguje na koncie

zaqq : (30 wrzesień 2010 - 15:59) Nie powiększa się automatycznie gdy jest 5 budynkow w kolejce.

zaqq : (30 wrzesień 2010 - 15:59) Trzeba wejsc w zakładkę budynki i dopiero z kolejki znikną.

zaqq : (30 wrzesień 2010 - 15:59) I tak jest chyba z wszystkimi budynkami. Na moonie także.

 

Przykładowo dam do kolejki 65 poziom kopalni który buduje się 1 godzine, a zaraz po dodaniu do kolejki wyloguję się i zaloguję dopiero jutro rano. Przez całą noc będę posiadać wydobycie na poziomie 64 chociaż 65 poziom zakończył się kilkanaście godzin temu. Dla mnie to troszku dziwne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

a wiec tak

Fabryka robotow (5) -> Fabryka robotow (6) -> Teleporter (1)

 

po wybudowaniu fabryki czas budowania teleportera sie zmniejszyl . w podgladzie pokazuje 100% a w budynkach czas budowy jest 50% po czym po przejsciu na pogdląd czas budowy pokazuje od poczatku czyli 0% a powinno sie juz zakonczyc budowac.

 

 

EDIT

po zakonczeniu budowy w podgladzie budynkow strona sie zawiesza (czas budowy 0:00:00)a w podgladzie czas biegnie nadal (Teleporter (1) 67% )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zajmuje sie tym od wczoraj. Za kilka dni poprawka wejdzie na to ;)

 

Edit 22 October 2010

Poprawka gotowa w większej części:

- jedno odswiezenie zalatwia cala wybudowana kolejke

- poprawiono blad z fabryka robotow/nanitow

- skrypt js juz nie bedzie glupial (zacinanie sie odswiezania);)

- odrazu po zalogowaniu budynki sie aktualizuja, a nie tak jak wczesniej po wejsciu w zakladke budynki

 

Dzisiaj i jutro testy w moim zakresie, później wysyłam plik do deusa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

No i ja mam taki sam problem od wczoraj. Czas budowy ukazuje mi sie 0:00:00 natomiast na podglacie 80 procent i nie moge tego zmienic w zaden sposob!!!! Odświeżam konto wylogowuje sie i nadal to samo i tak na kazdej planecie...a nie bede tego anulowal bo to nie jest kwestja 2 h tylko 12 lub jak zlicze lacznie cala kolejke to nawek 2 dni. Prosze o szybka pomoc dosc juz zmarnowalem czasu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.