Skocz do zawartości

2 rzeczy które znacznie usprawniłyby grę.


Ani

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Dwie rzeczy które znacznie usprawniłyby grę.

 

1.

W Handlarzu strasznie brakuje mi opcji wymiany wszystkich surowców na jeden rodzaj (jednym kliknięciem)

np: wymień wszystkie surowce na: metal (lub kryształ lub deuter)

2.

Po zmianie kolejki budowania, niestety zniknął podgląd surowców brakujących do kolejnego poziomu budynków, co było bardzo wygodne.

 

Nie wiem czy to dużo czy mało pracy, wprowadzić powyższe zmiany, ale myślę, że znacznie by usprawniły i ułatwiły grę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozmawiałam już z Deusem na temat "brakujących surowców" tak samo jak brakuje (przynajmniej mnie) w podglądzie  ilości pobieranej energi przy kolejnym poziomie kopalni  oraz  zwiększenia ilości energii w przypadku elektrowni 

 

zapewne będzie to zrobione ale są bardziej priorytetowe sprawy 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi o :

Wymagane surowce: Metal 122 Kryształ: 61

w starym podglądzie po najechaniu myszką na "czerwone" surowce wyświetlało/podpowiadało ile brakuje

 

Dokładnie właśnie o to mi chodzi, tylko najlepiej jakby nie trzeba było najeżdżać kursorem nad brakujące surowce tylko byłyby wyświetlone na stałe.

 

Pozdrawiam Ani

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maszter, bez urazy ale nie róbmy tej gry grą dla "mało rozgarniętych", wiadomo że rabujesz 1/2 surowców i prosto jest policzyć ile czego posłać na farming tym bardziej, że przy wysyłaniu floty widzisz jej całkowitą ładowność....bardzo często farmienie odbywa się nie TYLKO przy pomocy Transporterów - lecą LMy, Krążki czy inne jednostki więc idąc Twoim tropem powinny być wyszczególnione WSZYSTKIE statki ewentualnie kombinacje Transoprterów z pozostałą flotą

 

jeszcze trochę i dojdziemy do etapu, że jednym kliknięciem uruchomimy automat skanujący, wysyłający flotę na fs'a itp itd a jeszcze inni będą chcieli wprowadzenia głosowego sterowania grą :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.