Jump to content

Super terraformer

andreew8
 Share

Recommended Posts

Proponuj? doda? jaki? budynek typu Super terraformer kt?ry by by? dodatkiem do zwyk?ego jak fabryka nanit?w.

dobrze by by?o jak by ka?dy kolejny poziom owego budynku dodawa? miejsc na zabudow? ok 20.

wymagania zrobic np:

fabryka nanit?w 15

terraformer 20

No w?a?nie po pewnym czasie czyli np. przy 24lvl zwyk?ego ju? sa spore a dodaje to tylko 5 miejsc.

Sam musialem ostatnio si? pozbyc all elektrowni s?onecznych ?eby mo?na by?o wybudowa? kilka kopalni.

Bo tak tylko wp?aca?em i wp?aca?em do banku kase, a? nadszed? czas na rozbudow? no i troszk? ma?o miejsca si? okazuje.

No w?a?nie po pewnym czasie czyli np. przy 24lvl zwyk?ego ju? sa spore a dodaje to tylko 5 miejsc.

Sam musialem ostatnio si? pozbyc all elektrowni s?onecznych ?eby mo?na by?o wybudowa? kilka kopalni.

Bo tak tylko wp?aca?em i wp?aca?em do banku kase, a? nadszed? czas na rozbudow? no i troszk? ma?o miejsca si? okazuje.

Wow, to Ty budowa?e? elektrownie ? :P

razem 152 pola, dodajmy jeszcze ze 2lvl nanit?w, i dajmy z 20 p?l na dodatkowe labki czy nawet te silosy...

razem 174

360 - 174, zostaje 186 p?l na eko, a to raczej sporo ;]

no i zawsze te pare lvl-?w terra wi?cej mo?na zrobi? ;]

jak pisa??m wcze?niej, pomys? dobry

ale zwyk?e terra tak czy tak du?o daje :P

no nie wiem czy roboty nic nie daj? :/:/ skracaj? sporo czas powstawania budynk?wstocznia nic a magazynowanie troch? male da?e? ja osobi?cie wol? 28/26/27

Guest Anonymous

Pomys? ca?kiem niez?y. Ale jak napisa?em pan pare post? wy?ej, zwyk?e terraz starczy i wystarczy tylko pousuwa? zb?dne budynki, ja osobi?cie te? tak robi?. A terraformer do 20 lvl kosztuje tyle co nic, a 100 p?l jest.

Pozdro!

Voltar

Widzia?em na skanach ze gracze maja elektrownie fuzyjne przez nie tez by? problem z minusowym deuterem, ale post kt?ry pisa?em w tej sprawie znik?, pomijaj?c fakt ze tak ?licznie nam to wyliczy?e? to dodaj do tych wynik?w kopalnie np. metal 61 kryszta? 54 deuter 55. i ju? nie ma miejsca.

heh ja mam 65/55/60 :P

no to liczymy to ju? mamy 180 + nanity 20 to 200 roboty 30 to 230 magazyny 28+26+27=81 - 311 + silos na 20 + stocznia na 20 i lab na 30=381 p?l= terraformer na 21-22 na matce + widz? ?e niekt?rzy maja metal na 74 :O:O no to jedziemy dalej :/:/

Becku,

roboty mo?esz usun?? do 10 lvl, do?o?ysz 4 lvl nanit?w (je?li dobrze licz?.. ;)

znowu kilka p?l

stocznie mo?esz a nawet musisz, ?e tak ?miem powiedzie?, usun?? do 12lvl

bo jak pisa?em wcze?niej, przy 15lvl nanit?w ju? ka?dy statek buduje si? 0 sek.

a nic innego stocznia nie skraca...

kolejne 8 p?l

silosy.. hmm, tu akurat mo?e by? r??nie, ale czy w og?le u?ywasz rakiet ?

je?li nie, a tak zak?adam, to masz znowu 20 p?l :P

a wi?c.. ?

Guest Anonymous

Ta gra polega mi?dzy innymi na zmieszczeniu si? w polach jakie daje planeta. A jak komu? nie starcza to ma zawsze terraformer. To w zupe?no?ci starcza. Kolejny ?mieszny budynek typu "super terraformer" jest wed?ug mnie wybitnie niepotrzebny. Musicie nauczy? si? szuka? i kolonizowa? du?e planety i dobrze je gospodarowa?.

Pozdro!

Voltar

no ok ja te? troszk? zagapi?em si? o ca?e 20 p?l zmarnowanych na planecie matce silosem rakietowym. :/

wybudowa?em jak jeszcze nie wiedzia?em ?e rakiety nie dzia?aj?.

Ale temat pozostaje jakies ulepszenie terraformera i tak by si? przyda?o

Guest Nyczu99

Niez?y pomys? ale ja bym zrobi? co? takiego. Od 15 lvla terraformera dodawa?o by 1 pole wi?cej 16-6 p?l itd. Z tym super terraformerem mog?bo by by? kontynuacj? .

• 5 weeks later...

Nie wiem, co po Wy ludzie tak kombinujecie. Kt?rych budynk?w nie budowa?, kt?re s? zb?dne... ka?dy buduje to co chce i ile chce. Problem le?y gdzie? indziej.

Mianowicie - terraformer powinien by? 'ustawiony' wzgl?dem pr?dko?ci. Pierwszy raz widz?, ?eby na takim speedzie terraformer dawa? tyle co speed x1 - czyli 4 pola do rozbudowy.

Ju? na ugamelach, gdzie speed jest x10 terra daje po 5-7 p?l. Tak?e proponuj? podnie?? ilo?? p?l dawanych przez terra do 7-9 i ka?dy b?dzie zadowolony. Nie trzeba b?dzie si? zastanawia? czy dam rade si? zmie?ci?, czy stawia? co? kosztem innego.

Pozdro.

Jak dla mnie to bez sensu.. kiedy sie nie zastanawiamy co zast?pi? czym i chcemy mie? miejsce na wszystko to tak samo jakby?my chcieli mie? statek kt?ry jest szybki, silny, ma du?? obron? i najwi?cej szybkich dzia?.. nie ma rzeczy idealnych..

Tak trudno jest w 3 minuty skolonizowa? planete na 4 i mie? 350 p?l bez terraformera?

I bardzo dobrze, to ?e szybko?? jest taka a nie inna, nie oznacza, ?e zaraz wszystko b?dziesz mia? w dwa dni, bo wtedy gra traci w og?le jakikolwiek sens. Po to mo?esz skolonizowa? 21 planet, aby? m?g? je szybko, ale skrupulatnie rozbudowa

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.