Skocz do zawartości

Czas rozbudowywania moonow


slawek9199

Rekomendowane odpowiedzi

Nowy wzor widziales?

Z nim ciezej bedzie zniszczyc moona.

 

Flota przeciez jest w takiej samej sytuacji - budujesz miesiac tracisz bo nie zrobiles FSa i polazles na 30 min na zakupy :P

 

Juz chyba byl temat o nanitach ale nie pamietam czy cos w zwiazku z tym postanowiono :P

Moze powiekszyc zasieg falangi?

Nie trzeba bedzie zadnych nanitow, a rozbudowa moona nie bedzie musiala dlugo trwac, zeby cos tam juz miec..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Nariel tak naprawde niszczenie moona nie wynika z naszych bledow. Brak Fsa to blad gracza a strata moona to po prostu ktos polecial na niszcz. Jak pisalem w poprzednim temacie Moim zdaniem nie potrzeba az tak bronic tego moona tylko jak napisal Slawek przyspieszyc budowe na nim. Bo tak naprawde budynki na moonie nic nie kosztuja w stosunku do tego ile wydobywa sie w kopalniach. Zniszczenie go nie pociaga za soba straty wielu surowcow tylko czasu. Wiec przelicz co sie nam graczom bardziej oplaci czy przyspieszyc budowanie na moonie czy np. jesli wysle nawet 5KK i trafie w 1% na zniszczenie i strace je to tak naprawde wole by mi ze 4 moony sciagneli. Nie wiem jak inni podchodza do tematu wiec prosze o wypowiedzi graczy ktorzy posiadaja takie ilosci by wedlug nowego wzoru mogli moony sciagac. Co by woleli czy zwiekszenie wytrzymalosci moona czy szybsza jego rozbudowe. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stacja ksiezycowa (Level 18)

 

Stacja ksiezycowa tworzy tlen oraz grawitacje, jest niezbeda do dalszego wykorzystania ksiezyca.

 

Wymagane surowce: Metal: 5.242.880.000 Krysztal: 10.485.760.000 Deuter: 5.242.880.000

 

Czas budowy: 63d 17h 10m 24s

:sd:

 

Osobiscie rowniez jestem za szybsza rozbudowa moona, aczkolwiek mowie tutaj tylko o budynkach. Obrona moze zostac tak, jak jest, zeby zaraz nie powstaly jak grzyby po deszczu bunkry na moonach.

Z drugiej zas strony jakies utrudnienie przy sciaganiu moonow tez mogloby zostac wprowadzone. Co komu po szybszej budowie, jak byle jaki gracz sie na Ciebie uwezmie i praktycznie dzien w dzien bedziesz musial od nowa moona robic.

Tym bardziej, ze jak wejda zadania i pojawi sie to z niszczeniem moonow to zacznie sie latanie gs`ami na potege.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

Ja tam nie wiem czy to dobry pomysł. Tak jak jest teraz t ogdy ktoś ma nanity na takim np 18-19 poziomie to jest byk bo ma właściwie całe uni na fali. Rzecz w tym że trzeba się napracować na takie coś. A jak przyspieszymy budowę to wszyscy będą mieli zasięg całego uni więc równie dobrze możemy wywalić falange z moona i dać wszystkim falangę domyślnie.

 

Tak samo jest zresztą z teleporterem. Niskie poziomy teleportera mają opóźnienie dość znaczące. A jak przyspieszymy rozbudowe to znów wszyscy będą mieli teleportery na 10 czy wyżej gdzie praktycznie niema opóźnienia. Więc tak jak z falanga możemy go wywalić i od razu dać graczom.

 

Myślę że powinno zostać tak jak jest. Bo przyspieszenie rozbudowy na moonie było by już zbyt dużym ułatwieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.