Skocz do zawartości

Kilka pytan dotyczacych gry


NAWIEDZONY

Rekomendowane odpowiedzi

witam

na tym serwerze gram wsumie od niedawna i byc moze moje pytania sprawia ze zacznie sie coniektory smiac do rozpuku ale trudno

 

1. czy badania powyzej wymaganych ( nie mowie tu o napedach i tech ) cos daja np tech laserowa podnosi skutecznosc dzial laserowych jonowa dzial jonowych itd

 

2. czy obrona lub statki na moonie biora udzial w obronie moona podczas misji niszcz i dlaczego spadaja satki z planety podczas misji niszcz moona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. czy badania powyzej wymaganych ( nie mowie tu o napedach i tech ) cos daja np tech laserowa podnosi skutecznosc dzial laserowych jonowa dzial jonowych itd

 

 

Niestety, ale nic nie zwieksza.. Sila ataku i obrony jest taka sama caly czas

 

2. czy obrona lub statki na moonie biora udzial w obronie moona podczas misji niszcz i dlaczego spadaja satki z planety podczas misji niszcz moona

 

 

Statki i obrona bedaca na moonie bierze udzial w obronie moona.. Do 2 czesci tego pytania niestety nie udziele info bo nie wiem;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli chodzi o pytanie nr 2 to bedzie to chyba jakis blad bo flotka podstawiona na moona nie wziela udzalu w walce a spadly satki sprawdzalem kilka razy i nie da sie pusci gs z misja niszcz na planete

 

a teraz mam jeszcze jeden problem:

mam energji :30.283.185.347

do badania grawitonow potrzeba :Wymagane surowce: Energia: 5.904.900.000

 

i nie moge zrobic nie wiedzac czemu :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam grawitony na 9 lvl luscilem 230 tys gs na moona 7 tys sred i nie spadl

a kolega puscil po mnie 190 tys i ma 6 lvl grawitony i spadl to czysty prypadek ?? nie sadze bo zdazylo sie kilka razy

 

 

Wedlug mnie to poprostu przypadek, bo zawsze jest jakas szansa na zniszczenie moona.. Lecac powiedzmy 1kk gs na moona 7k srednicy masz szasne na niszczenie 99% ale go nie zniszczyles bo akurat w ten 1% mogles trafic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj nie wedlug kalkulatora ktoru znalazlem na forum na moona 7tys sred potrzeba 374.815 gs

 

Wedlug kalkulatora tyle potrzeba na 100% tak? No to ty pusciles 260k gs czyli miales jakies ok. 60-70% kolega mial nieco ponizej 50% na niszczenie wiec wedlug mnie to byl poprostu przypadek ze twoj kumpel go zniszczyl, ja tez nieraz puszczalem po 200k na moona raz sie nie zniszczyl a za 2 atakiem zniszczyl, takze ostatecznie moja decyzja jest przypadek:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam grawitony na 9 lvl luscilem 230 tys gs na moona 7 tys sred i nie spadl

a kolega puscil po mnie 190 tys i ma 6 lvl grawitony i spadl to czysty prypadek ?? nie sadze bo zdazylo sie kilka razy

 

Poziom grawitonow nie wplywa na szanse zniszczenia moona ;).

Tutaj do glosu dochodzi szczescie, ilosc gs`ow i wielkosc moona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.