Skocz do zawartości

MSBN


N9ne

Rekomendowane odpowiedzi

Np. Na jakiejs planecie masz 30 lvl laboratorium (najwyzszy lvl na swoich planetach)i badanie napedu spalinowego na 35 lvl robi ci sie 24h. Na innej koloni masz laboratorium lvl 24 i tam ten sam lvl napedu spalinowego robi sie w 38h. Jesli jest to druga pod wzgledem wysokosci lvl laboratorium planeta to po wybudowaniu MSBN na tej planecie rowniez bedziesz mogl badac wszystko w tym samym czasie co na tej z najwyzszym lvl laboratorium. Ja problem rozwiazalem tak iz na wszystkich koloniach mam lvl 24 laboratorium a na jednej tylko z kolonii mam 34 lvl laboratorium i na wszystkich mam te same czasy badan. MSBN powoduje zrownanie czasu badan na kolejnych koloniach do najwyzszego lvl na twoich planetach. 1 MSBN = 1 kolonia. sam w sobie nie skraca. Powoduje zrownanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanah, troche bzdury gadasz.

Co prawda laczy miedzy soba kolonie, ale jak pisal Twoj przedmowca rowniez skraca czas badan.

Gdybys obserwowal troche swoja gre i w trakcie gdy budowales MSBN zauwazyl bys, ze czas badan faktycznie sie skraca. Nie sa to kolosalne roznice, aczkolwiek sa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie kumam o co wam chodzi, ale MsBN skraca czas badan poprzez polaczenie tylu laboratoriow, jaki jest poziom badania.

 

Nie znaczy to, ze 10 poziom skroci czas 10x (chyba xD), ale na pewno roznice beda widoczne przy niskich poziomach. Pozniej np. w okolicach 15 poziomu to juz jakies 5% na oko, czyli ze 2h w skali 2 dni czy jakos tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam na jednej planecie na 34 lvl laboratorium. na pozostalych mam 24 poziom. I na wszystkich planetach robia mi sie w tym samym czasie badania. Jest ten sam co na tej z najwyzszym lvl. A co do tego czy skracaja czas same z siebie to nie zauwazylem. Ale sprawdze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz wszedzie ten sam czas poniewaz jest liczona suma najwyzszych poziomow lab.

Mozesz miec nawet kolonie z 1 poziomem lab, a czas badania bedzie taki, jak na matce.

 

To wlasnie tak ma dzialac MSBN. Neriel juz dokladnie opisal jego dzialanie ;].

Czasy budowy sa skracane poniewaz z kazdym poziomem MSBN sumowane jest laboratorium z kolejnej kolonii (z tego co mi wiadomo to leci to oczywiscie poziomami, od najwyzszego). Jednakze czas jest nieznacznie krotszy 8o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.