Skocz do zawartości

Ban a urlop


Gercio

Rekomendowane odpowiedzi

Tak sobie myslalem dlaczego bany sa z urlopem,

czy nie mozna by zrobic tak ze osoba ktora zawinila np multi-using bug-using czy inne gorsze wykroczenie nie mowie o bashu czy o 3 punkcie regulaminu Sklepu dostaje bana powiedzmy na rok i co ma urlop i nawet pofarmic nie ma co bo wszystko na urlopach

W gre ktora my gralismy spore grono osob stad wie ze jak jestes winny to masz zloma, ban bez urlopu i to byla kara strata floty badz surowcow a tu taki delikwent ma bana i na dodatek z urlopem i to wcale nie jest kara;/

 

Propozycja taka za wieksze przewinienia: ban bez urlopu z mozliwoscia ataku na takiego delikwenta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy multi odpada. Ja mam takie samo IP jak cala gmina ktora liczy prawie 10k osob. Moim szczesciem jest ze, gram tu sam ale moze kiedys ktos jeszcze zagra...

Przy pushingu to raczej tez by odpadlo, dam swoj przyklad zle zinterpretowalem regulamin.

Przy atakach na admina i SGO tutaj to nie mam zdania.

Przy bashu to jak sam napisales nie...Zawsze mozna sie zapomniec.

Jestem za przy wymuszeniach i grozbach. Chyba nie ma sensu opisywac dlaczego.

8 punkt regulaminu to tylko za obraze bylbym za ale za spam jestem przeciw.

Przy zlamaniu regulaminu wojen to jak zalaczysz urlop i dostaniesz bana to nadal bedziesz na urlopie, mysle ze, graczowi co zalaczyl urlop jest bez roznicy czy z banem czy bez, dlatego tutaj bylbym za.

I na koncu bugerstwo tutaj raczej wszyscy grajacy bez bugow beda za.

Prosze Cie jeszcze o dodanie do ankiety wstrzymania sie od glosu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ban bez urlopu za bugusing?? To chyba, ze administracji bedzie sie chcialo, przywracac stan bugujacego konta do normalnego stanu, bo troche tak nie bardzo gdy koles zbuguje sobie flote 50kkk LM no i dostaje bana i ktos to zlomuje. A z tego co mi sie przypomina w regulaminie chyba jest pkt, ze atak na buguser'a = ban za bugusing, ale moge sie mylic calego regulaminu dokladnie nie pamietam :P To tylko taki przeblysk pamieci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slawek owszem ale skad Ty bedziesz wiedzial lecac na goscia po wyszpiegowaniu flotki ze pochodzi ona z bugusingu? Nie jestesmy jasnowidzami :) Ale jesli buguser dostanie bana ( przewaznie jest to staly ban) to powinno sie takie konto po prostu od razu kasowac a pozostalym np. za ublizanie innym graczom ban bez urlopu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.