Skocz do zawartości

Hazzard na Ogam :D


Ordyl2201

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chcialbym wam przedstawic pewien pomysl, ale przed tym chce sie zapytac Deusa czy stac nas na nowy serwer?

 

Bylby to serwer Turniejowy

 

A wiec teraz posmyl:D

 

Jezeli bedzie stac na na nowy serwer no to git :>

 

Na nowym serwerze toczyl by sie 10-cio dniowy Turniej gdzie za rejestracie trzeba placic 5zl

Kazdy gracz = 5zl,

 

wiec jak bedzie 20 graczy to juz 100 zl :D

 

Opis:

 

Gracze rywalizuja ze soba przez 10 dni a zwyciezca czyli gracz z najwieksza iloscia pkt zgarnia cala kase:D czyli te 100zl jezeli by bylo 20 graczy

 

Tylko bedzie dla nie ktorcyh bylby pewnien problem bo ta kase bedzie trzeba przelewem zrobic do Deusa on ja zbiera a potem przelewa zwyciescy :) Chyba ze bedzie sie dalo zrobic za sms ale to nie wypali bo z sms do deusa dochodzi tylko jakies 10-20% kasy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lecz jak to zrobic to inna wizje bym mial i to dla wybranej elity graczy tzw top lotnikow

 

takich jak vendetta , qbalus , slawek i innych co czesto goszcza w ST albo Mini ST gdzie kazdy gracz dostalby pewna ilosc statkow i dwie planety rozbudowane w tym jeden moon gdzie gracz nie moglby zalaczyc urlopu wygral by ten ktory zostal by ostatni czyli pozostali zostali by zostali zezlomowani zezlomowani

 

lecz by musialy byc pewne warunki typu gracz musial by miec konto bankowe , wplata dokonana by musiala byc przelewem bankowym , Deusx musial by utworzyc server na ten cel czyli tez musial by miec jakis profit

 

15 graczy - po 5 najlepszych lotnikow danego uni

 

i oczywiscie checi deusxa i jego zgoda oraz zrobienie servera na taka okazje gdzie wpisowe wynosilo by 12 zl ( minimalnie ze wzgledu na oplacalnosc ) gdzie polowa idzie do administratora a druga polowa do wygranego

 

 

Takie plany sa ambitne ale wymagaja tone czasu na dopracowanie tego ( typu gdzie dana osoba traci flote zostaje wyeliminowana )

 

Tylko za taka wizja jestem za ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powyzszy plan jest dosc interesujacy, ale z miejsca widac dwa problemy :

 

- na U2 lataja/latali Flux i V razem. Jakby dostali sie do takiego "turnieju" zapewne tez nie zwalczaliby siebie, a innych graczy. Odpadaliby zawsze Ci, ktorzy maja mniejsze znajomosci.

 

- sa zapewne gracze warci uwagi, ktorzy nie pokazali swoich starc niekoniecznie ze swojej winy (brak przeciwnikow/mozliwosci punktowych)

 

Pierwszy problem mozna zrealizowac za pomoca anonimowych nickow. W tym sensie, ze obok planety nie wyswietlalby sie nick gracza. Nalezaloby rowniez jakos ukryc koordy, tylko wtedy poruszanie sie po gali byloby dosc niezreczne.

Na drugie problem nie widze rozwiazania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysl dobry, mozna bez problemu postawic taki serwerek jednak

 

Ja proponuje nagrody rzeczowe (ipody czy cos :))

Rejestracja bedzie mozliwa tylko za oplata (np. wyslaniem SMS'a) i przykladowo, jezeli nowy serwer bedzie mial 300 graczy rozpoczac rozgrywke.

 

Chociaz wg. moich przewidywan pomysl nie wypali, mamy jeszcze za malo graczy, na poczatek mozemy zrobic 30 dniowe darmowe rozgrywki z nagrodami.

 

Zrobic jedno uniwersum "truniejowe" i resetowac co 30dni.

 

Gdy to zdobedzie popularnosc, zrobic platne rozgrywki, wtedy nagrody beda cenniejsze. Jednak tutaj pojawia sie maly problem, bo grajac w platna gre musimy zawrzec umowe o swiadczenie uslug internetowych, napisac zupelnie inny regulamin, spelnic szereg wymogow oraz musialbym zalozyc osobna do tego uniwersum spolke z o.o. co zas wiaze sie z kolejnymi problemami i kosztami zalozenia ok. 1000zl jak i samym minimalnym kapitalem 5000zl

 

Postaram sie to jakos obejsc, i zrobic darmowe uniwersum, a np. platny udzial w konkursie z nagrodami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaram sie to jakos obejsc, i zrobic darmowe uniwersum, a np. platny udzial w konkursie z nagrodami.

A to juz troche bez sensu :P

Po co wbijac na nowe uni, na okres 30 dni, skoro nie bedzie zadnych nagrod :?

Chyba, ze miales na mysli darmowe uni, ale juz na stale :D

 

W przypadku 30 dniowego uni mozna zrobic tak:

Gracze grajacy za free dostana nagrode w postaci dodatkow, a jezeli gracz zalozyl platne konto premium i wygral, to otrzymuje dodatkowy prezent.

 

Czyli cos na zasadzie, ze z kontem premium ryzykujemy troche kasy, ale mozemy wiecej wygrac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku 30 dniowego uni mozna zrobic tak:

Gracze grajacy za free dostana nagrode w postaci dodatkow, a jezeli gracz zalozyl platne konto premium i wygral, to otrzymuje dodatkowy prezent.

 

Czyli cos na zasadzie, ze z kontem premium ryzykujemy troche kasy, ale mozemy wiecej wygrac

 

To mi sie podoba, ale ja mam jeszcze cos...

 

Mozna zrobic tak ze gracze grajacy za free, beda wygrywac "male" prezenty, a gracze z PRO " duze" prezenty, wykluczymy tylko dodatki

 

[ Dodano: Sob 31 Lip, 2010 ]

A i jestem za tym zeby po kazdym zakonczonym turnieju uni bylo resetowane, czyli nawet usuwane konta, bo jak koles kupic sobie platne konto to juz bedzie je mial na zawasze? Chyba nie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.