Jump to content

uni 4 - mastaaaa

Recommended Posts

Tak naprawde ja tu widze raporty z atakow. A nie z niszczenia. A ty slawek taki chojrak a aby pozbyc sie konkurencji sciagasz moony aby przy bledzie jaki tu wystepuje ktos stracil flotke. W moim przypadku sie nie udalo. Widzisz sa lepsi od ciebie i nie neguj. Twoje moony beda zdjete wszystkie za pare dni. Taki bonus na uni 3 ode mnie za to ze cie lubie. :P Na urlop nie uciekniesz bo nie mozesz :)

Jak dla mnie to bez sensu bash za niszczenie 3 dni bo dlugo trzeba odbudowywac a jak tam nie ma zadnych budynkow to tez 3 dni?? sprawdzasz budynki jakie tam byly kierujac sie Twoim rozumowaniem "dlugo trzeba odbudowywac".

Regly gry powinny byc JASNE dla kazdego.

A wzioles pod uwage ze zglosil to od razu do admina.

P.S. Deusx przeydalaby sie ta tabela kar jak najszybciej.

Domin bez zadnych zlosliwosci poprostu jestem ciekawy na jakich zasadach gracze sa banowani.

domin bardzo dobrze ze sie wypowiedziales bo dialog gracz - team to najlepsze co moze byc w takowych grach, kominikacja przedewszystkim.

Chodzilo Mi wylacznie o wyjasnienie.

a mi chodzilo przede wszystkim o to ze jestem chyba najbardziej tolerancyjnym sgo na ogam.net , banuje zawsze w taki sposob jak bym byl sam banowany poniewaz takze jestem graczem i jezeli komukolwiek to nie pasuje to jest taki dzial jak skargi !

bash - 3 dni za 1- atak ponad regulaminowy, 7 za wiecej

RECYDYWA 2 dni ale bez URLOPU (Recydywa oznacza ponowny ponad

regulaminowy atak na gracza, przez ktorego zgloszenie zostal nalozony BAN)

Jak widzimy, 3 dni to jest najmniejsza kara. Nawet zgloszenie do mnie nie ratuje, regulamin to regulamin :)