Jump to content

Flux vs Lorak - 16.931.580.420 %

domin
 Share

Recommended Posts

ile razy ten maly oszust sie ze mnie nabijal jaki to on nie jest pro gamer ale jak widac ja jestem bardzo cierpliwy a lorak jak zwykle jest w reckach :wysmiewa:

Starcie flot z: 13-07-2010 13:32:16.

Agresor Flux

Krazownik - 8.002.200.629
    Okret wojenny - 77.000.000.000
    Pancernik - 14.000.000.000

Obronca Lorak

Lekki mysliwiec - 140.000.000.000
    Krazownik - 5.001.000.000
    Okret wojenny - 5.000.000.000
    Recykler - 7.000.000.000
    Sonda szpiegowska - 9.940
    Pancernik - 9.994.404.698
    Fleet Slov - 1

Agresor Flux

Krazownik - 7.521.619.043
    Okret wojenny - 69.847.970.139

Obronca Lorak

Krazownik - 4.095.370.347
    Okret wojenny - 4.717.548.147
    Recykler - 5.317.002.013
    Pancernik - 9.796.026.867
    Fleet Slov - 1

Agresor Flux

Krazownik - 7.257.895.086
    Okret wojenny - 63.634.892.324

Obronca Lorak

Okret wojenny - 2.158.525.744
    Pancernik - 5.521.201.312

Agresor Flux

Krazownik - 7.201.572.123
    Okret wojenny - 61.138.703.973

Obronca Lorak

Zniszczony!

Agresor wygral bitwe!

Agresor stracil 974.895.988.294.000 jednostek.

Obronca stracil 2.022.553.409.279.600 jednostek.

Na tych wspolrzednych znajduje sie teraz 1.115.173.819.366.500 Metal i 577.984.222.688.400 Krysztal.

Prawdopodobienstwo powstania ksiezyca: 20% (16.931.580.420%)Utworzyl sie ksiezyc dookola planety Kolonia [6] !

Zlom oczywiscie caly moj a tu jeszcze taki maly cytat co kiedys lorak napisal pod moim ST

Wyslany: Wto 22 Cze, 2010

No ogolnie to ja tego pana mialem pojechac, no ale co zrobisz jak sie spac chce po upojnej nocy ;P

Niech sie flux nacieszy odpadkami ... :P

Pozdro!!!

lorak

i znowu mam odpadki z loraka :brawo: :wysmiewa:

Bo oni mysla, ze sa fajni :)

Po prostu blad serwera, ktory uniemozliwij mi wejscie na ogam. Czekam na zwrot flotki, a zlomik bedzie panom zabrany :)

Pozdro!

nie sprowokujesz mnie leszku , wszyscy grali tylko ty nie mogles :P mialem do ciebie 46 sekund a ty wedlug gg wszedles 3 sekundy po starciu po prostu nie spodziewales sie ze stane w obronie Leobena i bede juz z moonem obok ciebie , samo zwalanie na blad serwera to wedlug mnie proba wyludzenia no ale zobaczymy co Deusx powie .

Jestem troche zly :> , ale tylko dlatego ze nie bylo w tym mojej reki.

Tak czy siak :brawo::brawo:

Panu Lorakowi nalezalo sie i to nie za otrzymanego raz zloma, ale za nieslownosc i nieuczciwosc (chyba ze mamy inny stopien wartosci).

Tyle zlomu jeszcze nie widzialem i nie mam pojecia co bym z taka iloscia zrobil :>

Nie wiem co komu zyczyc.....

Uczciwej i przyjemnej gry !!

Po prostu blad serwera, ktory uniemozliwij mi wejscie na ogam. Czekam na zwrot flotki, a zlomik bedzie panom zabrany :)

Pozdro!

jaki blad serwera a czym ty piszesz czlowieku?? Robic wode z mozgu mozesz sobie nie nam. Bylem na koncie i nie bylo zadnych lagow, bledow itp. Do wiadomosci innych: nie bylem jedyna osoba zalogowana w tym czasie i nikt oprocz zezlomowanego nie narzeka :) Wiec zapomnij o zwrocie :brawo:

mateuszek o czym Ty piszesz ,przeciez atak byl tylko przez Fluxa, a poza tym to ja nie wiem czy ty nie jestes z Lorakiem w teamie cos mi na takich wygladacie

Jakie wsolczucia dobrze tak oszustowi ja wiem cos na ten temat bo mnie orznol,Lorak jest najwieksza szuja U2.Piol sie do gory dzieki swoim kretackim stylem.

Cisze sie bardzo ze go Flux dopadl i niech robi to tak czesto jak to konieczne

Moje gratulacje Flux

domino9710 masz problem z czytaniem ze zrozumieniem.. nie pisalem ze atakowali razem tylko cos zupelnie innego... jesli faktycznie nie mogl sie zalogowac to powinien miec zwrocona flote ale tylko wtedy gdy uda sie to sprawdzic ze naprawde tak bylo.

komus moze sie nie podobac styl gry loraka ale trzeba mu przyznac ze jest skuteczny.

STOP TERROROWI FLUXA I VENDETY ZBUNTUJMY SIE W KUPIE SILA !!!

jestem za , zbuntuj sie i nas rozwal a co do twojego pierwszego posta to nie atakujemy sie z vendetta bo znamy sie z reala jezeli wiesz co to takiego co do stylu loraka tak oczywiscie byl skuteczny popytaj slabszych graczy jakie im walki robil .

skoro znacie sie z reala to cofam to co napisalem... co do loraka i jego walkow to jednego dnia pyta mnie czy mam jekies cele a drugiego leci na mnie... I TO MI SIE KU>>> PODOBA JAZDA A NIE JAKIES WCHODZENIE W DU>>..

az mi bylo szkoda tego deuteru co spalil jak mnie gonil..

ps. sami przyznajcie czy nie lepiej by sie balo gdyby byl ten dreszczyk emocji ze rano mozesz sie obudzic bez monow i z flota lecaca na ciebie ten stresik ze jak sie minute spoznisz to mozne byc juz po wszystkim ?

lorak dostarczyl mi tyle takich emocji ze az sie chce grac dalej :)...

Pozdro!

Starcie flot z: 13-07-2010 13:32:16.

Od 10 do 22 siedze na OGam, a okolo godzin 12 do 14 robilem przejmowanie nieaktywnych kont. Pech chcial lorak, ze na uniwersum 2 testowalem opcje i NIE BYlO zADNYCH PROBLEMoW Z SERWEREM.

Dodatkowo, screeny z serwera:

RTM data

Data : 2010-07-13 13:30:00

http://img199.imageshack.us/img199/899/beztytuuhgg.jpg

Po lewej stronie dane serwera (obciazenia)

Po prawej stronie wykres LOAD

Od 0 do 10 uwaza sie standard, powyzej 10 jest serwer LEKKO przeciazony.

Tutaj widzimy, ze nie wykracza nawet poza 1 w przedziale czasowym, dokladne dane z godziny 13:30:

Z racji tego, ze wykres jest malo dokladny, jest tez wartosc liczbowa,

dzis 13:35 load:

srednie obciazenie ( loadavg1 ) : 0.03

srednie obciazenie ( loadavg2 ) : 0.09

srednie obciazenie ( loadavg3 ) : 0.08

Aktywne procesy ( loadactive ) : 0

Procesy uruchomione ( loadup ) : 240

Zaznacze, ze powyzej 10.00 dopiero mowimy o lekkim obciazeniu serwera (tutaj nie jest nawet 0,1).

Chyba wszystko jasne

Lorakowi tak raczki lataly ze nie dal rady wpisac poprawnego hasla i stad ten blad.

Malo masz emocji to smignij Fluxowi moona :>

Oj wtedy bedziesz nie tylko poranki mial emocjonujace :> :D

Fakt Lorak mnie tez chcial namowic na ACS, na wojnie nie ma regul, ale jest honor.

On nie uznaje pierwszego i drugiego tez.

Dawac, dajcie upust emocjom i nienawisci, nie wazne do kogo oby tylko cos sie dzialo w grze :>