Skocz do zawartości

Zadania


deusx

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

chciałam delikatnie zapytać, czy coś w kwestii Zadań posuwa się na przód??

u3 zamarła w bezruchu, na 2 jest tylko ciut lepiej ale szału nie ma

sądzę, ze ten temat powinien być priorytetem na chwilę obecną choć zdaję sobie sprawę, że są jeszcze inne rzeczy do zrobienia ale ten temat powinniśmy potraktować poważnie i to bardzo jeśli chcemy aby do gry powróciło życie i świeży napływ graczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na chwilę obocną naprawiamy wszelkiego rodzaju błędy, a dodatki zeszły na 2 plan, za jakiś czas to sie zmieni... wszystko potrzebuje czasu. Ja aktualnie mam do zrobienia : przepisanie funkcji wydobycia surowców, przepisanie zakładki surowce ( powiązane z funkcją wydobycia ),poprawa strony głownej ( mały drobiazg został ). Następnie musze w kolejce poprawić kilka drobiazgów. Jakby nie patrzyć nazbierał sie około miesiąc ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Warto odkopać pomysł, który jeszcze trochę i będzie miał pół roku.

 

Nie chcę być niegrzeczny, ale w chwili obecnej powinniśmy położyć nacisk na rozwój gry w kierunku umożliwienia wprowadzenia nowych aspektów. Gra ogranicza się do latania i budowy budynków, a to zaczyna ludzi nudzić. Nie każdy może być w topce, a więc rezygnuje z gry. Powinniśmy starać się ich zatrzymać urozmaiceniem, którym niewątpliwie są zadania. Może to będzie długotrwała i mozolna praca, ale opłaci się w 101%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odnośnie nagród to w travian jest podobnie.

 

Pierw się dostaje jakieś małe surowce, potem jakieś jednostki do obrony, następnie jakieś kilka złotych monet które można na dodatki zamienić,

 

sądzę że można by było kredyty dać tak jak tam jak się wszystkie zadania spełni i jakieś dodatkowe kredyty za jakieś zadanie np 10 kredytów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Są zadania od wygranych ataków, nie przypadły mi do gustu. Ale jak istnieję takie mam propozycję do podobnych.

 

Przejmij surowce wroga:

 

3.000.000.000.000 metal 1.000.000.000.000 kryształ 400.000.000.000 deuter.

 

Takie zadanie nie będzie przynajmniej wymagało pustego wysyłania floty na planety bez obrony a farmienia. Innymi słowy aktywnej gry :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

skuzi, very good idea :)

ja mam też inną propozycję (nie wiem czy już była)

"Twoje dzienne wydobycie powinno wynosić w przeliczeniu 1bln deuteru (ewentualnie 1,5-2bln), nawet dla flociarzy nie będzie to wielkie utrudnienie ;)

 

Poza tym, jestem naprawdę zawiedziony zadaniem z nanitami lvl 28... Robiąc 3 ostatnie zadania jestem w plecy jakieś 70 bln deuteru i mam bezużyteczny budynek :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też sądzę, że nagroda za 28 lvl nanitów jest bez sensu bo się po prostu nie opłaca (jest się w plecy na moje oko 30 bln deuteru), powinna być 2 razy większa i Ci co już wykonali powinni dostać różnice

 

A co do wyżej wymienionych to bym zwiększył ilość surowca do 10.000.000.000.000 metalu 5.000.000.000.000 kryształu i deuteru 3.000.000.000.000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i co z tymi zadaniami bo ja ciagle czekam a pomysly nie sa wprowadzane w praktyke moze chociarz z 5 zadan dodac narazie!! ale zeby sie oplacaly a nie zeby na nich tracic bo faktycznie ostatnie zadania sa bez sensu robisz je po to by stracic paranoja no ale coz czekam na bardziej rozsadne zadania i mam nadzieje ze zostana jakies wkoncu wprowadzone!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Proponuję zrobić dla nowych zadań rzecz następującą:

Po wejściu w zadania wyświetli się lista zadań np.

 

Zadanie Nagroda Wykonane

Zad1 Xxx sur Tak/Nie

Zad2 Xxx sur Tak/Nie

Zad3 Xxx sur Tak/Nie

Zad4 Xxx sur Tak/Nie

 

Każdy będzie sam decydował w jakiej kolejności zrobi zadania i czy mu się opłaca dane zadanie zrobić 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co jest z opcją pomijania zadań ?

bo gdzieś widziałem takie wypowiedzi, aczkolwiek ja nie widze tego...

pytam bo mam kilka zadań których na pewno nie zrobie (chociażby planetka 462 bo nie opłaca mi sie likwidować jednej z planet, czy niszczenie moonów, z którym po prostu nie chce mi sie bawić) a u siebie nie widziałem takiej opcji.

więc pytanie: było, jest czy będzie takie cuś ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.