Jump to content

limit wydawania dodatkow

slawek9199
 Share

Recommended Posts

witam. Proponuje wprowadzic jakies limity na wydawane dodatki na surowce. Przyklad, slazyk wczoraj zostal wyzerowany praktycznie na matce a dzisiaj ma 2x wiecej pkt niz wczoraj przed zlomem. Powinno byc tak ze powinien poczekac np 2 tygodnie do nastepnego wydania dodatkow na surowce itp.

Jak kogos ciekawi ile wydal to nie problemem jest policzyc.

Co najmniej 80 zl na obecny bunkier wydal.

Z limitem tez sie zgodze, ale musi to byc limit taki, zeby wystarczyl na pierdoly tj. geolog, magazynier i inni, ale nie starczylo na mega flote / bunkier / eko.

Np. 50-100 dodatkow tygodniowo.

Ile kto wydal to malo was powinno obchodzic i na pewno sie tego nie dowiecie od Teamu.

A poza tym nie wszystko jest kupione za dodatki... bo kopalnie tez ma.

A wracajac do tematu: Limit na dodatki - to po co ten sklep ? i tak wystarczajaco juz namieszal. Poczeka 2 tygodnie i wtedy sobie kupi dodatki za XXX zl a nie rozdzieli to na te 2 tygodnie. A zmniejszenie ( zablokowanie - limit na dodatki na gracza ) odpada.

witam.

ja uwazam, ze dodatki na surke i flote powinny byc zlikwidowane. limit nic tu nie da.

PS spierdzieliliscie ta gre! teraz nie wygrywa lepszy, lecz bogaty, ktoremu nie szkoda wydawac kasy na BZDURY! rozumiem dodatki na wydobycie 100%, na prowizje do banku, ale surka i flota? PORAZKA!

Ile kto wydal to malo was powinno obchodzic i na pewno sie tego nie dowiecie od Teamu.

A poza tym nie wszystko jest kupione za dodatki... bo kopalnie tez ma.

A wracajac do tematu: Limit na dodatki - to po co ten sklep ? i tak wystarczajaco juz namieszal. Poczeka 2 tygodnie i wtedy sobie kupi dodatki za XXX zl a nie rozdzieli to na te 2 tygodnie. A zmniejszenie ( zablokowanie - limit na dodatki na gracza ) odpada.

nie interesuje nas ile kto wydal

ale jak zaczynalismy gre widzialem w niej sen a teraz wybacz ale nie

dodatki jak sama nazwa wskazuje powinna byc dodatkiem do gry a teraz gra stala sie dodatkiem do sklepu porazka

(czekam na limity)

choc tu jestem krotko to jedno zauwazylem ze dyskusja z administracja nie ma sensu

-poczatek dyskusji administracja ma racje

- koniec dyskusji administracja ma zawsze racje

pozdrawiam i czekam na zmiane podejscia do graczy

A nie wpadles na pomysl ze jak Deusx ta gre stworzyl to moze robic co mu sie podoba? Rownie dobrze moglby graczom na parzystych pozycjach przydzielic np po 100 dodatkow ;)

Uwazam, ze wprowadzanie limitow niewiele zmieni. Ostatnio wprowadzone dodatki na surowce, flote i obrone powinny zniknac ze sklepu. Inaczej gra stanie sie zwyklym targowiskiem.

A nie wpadles na pomysl ze jak Deusx ta gre stworzyl to moze robic co mu sie podoba? Rownie dobrze moglby graczom na parzystych pozycjach przydzielic np po 100 dodatkow ;)

wpadlem ma to sens jezeli gra jest darmowa

ale jezeli administracja wziela chociaz jeden grosz od gracza podlega prawu handlowemu nawet za dodatki i po mojemu nie wprowadzajac calego pakiety dodatkow od razu naruszyla prawo bo duza czesc graczy nie podjela by sie gry znajac zasady sklepu

to tak zwane nabijanie w butelke

wiem powiesz ze umowy nie spisywales ale jak prowadzisz dzialalnosc to dziwny argument

(automatycznie podlegasz prawu handlowemu)

znajomosc prawa lub jej brak nie zwalnia cie z odpowiedzialnosci finansowej

a to jak narazie podlega prawu chandlowemu bo duza czesc graczy zdecydowala sie na gre po przeliczeniu kosztow i wplacila kwoty za dodatki teraz moze miec uzasadnoine pretensje

wlasciciel gry nie jest bogiem podlega prawu

a znam sie troche na tym

apeluje o troche rozwagi i rozumie ze na wakacje potrzebujesz ale daj sobie luz

pozdrawiam

(...) podlega prawu chandlowemu (....)

Oprocz znajomosci prawa radze zaznajomic sie z ortografia i znakami diakrytycznymi 8)

fakt powinno byc handlowemu

co nie zmienia faktu ze prawa nie znacie

[ Dodano: Czw 08 Lip, 2010 ]

tylko jeszcze dodam ze ja bledy robie nie swiadomy a wy lamiecie prawo z premedytacja

mozecie mnie zbanowac i tak tu mam mozliwosc pisania

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.