Jump to content

Prosze o sprawdzenie

Recommended Posts

Niejaki gracz szym gra od kilku dni... a zjechal mi kolege z sojuszu. ma kopalnie ponad 50 lvl w ciagu kilku dni polecial o 300 miejsc w gore i ma flote. Ciekae nie ? ;> a gdy chcem go zjechac to wyskakuje mi :

Gracz jest pod ochrona nowo zarejestrowanego uzytkownika, traci ochrone:

06.07.2010 9:42:53

i raport :

http://ogam.online/uni2/rw.php?raport=1 ... 4ca4e9d2af

a tak naprawde chodzi mi o to ze gracze pod ochrona moga atakowac a inni nie moga sie odwdzieczyc...

UNI 2

Dziekuje za uwage :)

Gracz nie korzystal ze sklepu. Od 5 dni go obserwujecie ? ;f

Zarejestrowal sie: 03.07.2010 9:42:53 ...

To w jaki sposob ma Kopalnie na 50 lvl ? Jak przenosze planete to majac surowce jestem w stanie postawic planete 62M 53K 57D w ciagu 6-7 godzin ale ja mam odlozone surowce a skoro on sie wtedy zarejestrowal to jak na 1 dzien budynki i 5KK Panckow oraz nie korzystanie ze sklepu to jest cudotworca. :) Niech zacznie sprzedawac patenty :)

deusx moge zalozyc nowe konto i udowodnic Tobie ze bez zadnych bugow i tym podobnych jestem w stanie sie tak rozwinac jak ten koles w 3 dni ? jak sie upre to nawet bardziej.

Co do kopalni na 50 fabryka nanitow na poziom 10 przy fabryce robotow na poziomie 10 buduje sie niecale 5 godzin a dokladnie 270 minut wiec nie piszcie ze sie nie da...

Ktos spyta z kad wziasc na to surowce... 20 minut skanowan idlow i na 100 % znajdziesz planete z ktorej wywieziesz 300 mld surowcow jakich chcesz.

a moze nie wiecie jak wywiez ? bardzo prosto robisz jakiekolwiek transy i 1000 sond , sondami robisz skan czy nie ma jakiejs obrony na planecie ( na niskim levelu szpiegowska pokazuje tylko surowce ) i lecisz wszystkimi transami jakie masz. jak przyleca z lupu za CALA SURKE ROBISZ WIECEJ TRANSWO I ZNOWU LECISZ. i tak dopoki nie wywieziesz wszystkiego od goscia...

jako iz wywiozles wiecej surowcow niz jestes wstanie przerobic na budynki kupujesz za to flote bojowa i tak w kolko... jak ktos nie umie grac i jedzie go gosciu ktory robi w 3 dni wiecej atakow niz tamten przez miesiac... to ma problem ale zeby odrazu kogos o bug using oskarzac...

ps. na nity na 15 level buduja sie o 2:30 minut wiecej niz te na 10.. wiec spokojnie mozna tak eko rozwinac....

jestem w stanie sie tak rozwinac jak ten koles w 3 dni ?

Z tym, ze to jest w jeden dzien zrobione na nowym koncie ;o

Chyba czegos nie doczytales.

Bez wsparcia kogos silniejszego nie powinien tyle znalezc z farm.. ale roznie bywa ;]

Musialby znalezc planete na ktorej lezala surka za 20 dodatkow i to niby jest mozliwe bo ja taka kiedys znalazlem i zrabowalem :)

znalazl 20 planet na ktorych lezala surka o wartosci jednego dodatku.. sam mam takich 20 z ktorych co 2 dni zbieram takie plony.

Nariel jak cytujesz to pisz kogo cytujesz. bo mieszasz cytatami i przypisujesz mi nie moje slowa.

ps. dostalem bana tez bo ktos mnie nie slusznie oskarzyl. sprawdzil to wtedy Gorm i wyszlo ze jednak jestem czysty. wiec moze zanim dacie bana to sprawdzcie raporty wojenne goscia...