Jump to content

sklep

DAREK2104
 Share

Recommended Posts

prosze o cene 100 dodatkow przez sms bo bedzie prosciej

ps tego tematu napewno nie bylo

pozdrawiam :D

[ Dodano: Sob 03 Lip, 2010 ]

a tak na marginesie to wlasnie zamordowaliscie gre

ten wasz ekonomista powinien isc jeszcze raz do szkoly

to jednorazowy zysk

ja wykupilem dodatki ale zastanawiam sie po co jak wiekszosc odejdzie

pozdrawiam

Teraz gra troche nie ma sensu zalozmy ze robie flote z samego eko przez 30 dni a ktos inny kupi 200 dodatkow zrobi w 1h wiecej floty niz ja przez miesiac no sory ale nie zamierzam ladowac ciagle kasy zeby sie utrzymac w topce.

Rozumiem ze potrzebujecie kasy na rozwoj serwa ale jak tak dalej pojdzie 3/4 uni odejdzie i w efekcie stracicie "dojne krowy" i bedziecie w plecy z kasa.

Rozumiem chec zysku organizatorow gry. Ale kupno floty i takich ilosci surowcow wypacza sens gry. Wlasciwie Top1 mozna teraz kupic... ale czy o to chodzi....?

Uwazam, ze na dluzsza mete, moze sie takie rozwiazanie zle skonczyc dla calej spolecznosci zaangazowanej w gre.

Mysle, ze sklep w poprzedniej postaci (co do asortymentu) byl wystarczajacy.

Wystarczyloby na serwer z tego co bylo wczesniej w sklepie ... ! Duzzo ludzi kupowalo Geologa, Geologa+ i prowizje w bnku i badania ! Takze wprowadzenie tych dodatkow do sklepu jest totalna klapa jak widac bo ludzie uciekaja ! Zreszta bylo pisane, ze na u4 nie bedzie mozna kupowac floty i innych za dodatki ! I to co my mamy w miesiac (siedzenia,farmienia) ktos kto ma pieniadze albo dzianych staruszkow bedzie mial w kilka dni ;/ !

Powiedzmy sobie szczerze , ktos tu chce miec duzy zysk ale z doswiadczenia wiem ze to niszczy gre i wlasnie sobie zdupcyliscie to nad czym od poczatku pracowaliscie . Wasza ostatnia szansa to 5 uni bez surowcow flot itd za kase... Chociaz i tak pewnie wiekszosc juz stracila ochote na gre tutaj...

Napisze krotko, bo szkoda to komentowac. Dodatkowe nowe dodatki to porazka! Ktos chyba nie do konca to przemyslal. Najlepiej by bylo jakbyscie to zlikwidowali. A jesli juz tak b. chcecie sobie dorobic to wymyslcie inne dodatki ( moze zrobcie ankiete, co gracze chetnie by zaakceptowali?). Ale niech to ma sens!

a ja am takie zdanie:

dla mnie ten co kupuje surke i flote to gamon i jak chce to niech sobie kupuje za kafla miesiecznie, o ile oficerowie byli juz od dawna (sam ich kupuje) na roznych ugamelach i gracze ich zaakeptowali to OK, zreszta nie daja az takiej przewagi zeby dobry gracz bez kasy nie dal sobie rady.... najbardziej mnie cieszy jak flota za kase w reckach laduje.

Shen nie grales przypadkiem w OGAMES tam taka sama sytuacja byla.

Popieram przed mowcow nowy sklep to porazka co prawda sam kupilem dodatki i surke ale watpie czy zrobie to jeszcze raz bo po co sie budowac tygodniami jak przyjdzie ktos poklika z godzine i jest do przodu 2x od mnie :( przemyslcie jeszcze raz to bo do tygodnia bedzie po graczach!

Ktos moze wydac 10000 PLN w jednym miesiacu, i jezeli nic kompletnie nie zrobi z flota czy obrona to mu to po prostu przepadnie.

Z sytuacji na u2 i u3 jasno widac, ze sam fakt kupienia floty szybko konczyl sie zlomem, bo gracze nie posiadali odpowiedniego doswiadczenia oraz umiejetnosci (oczywiscie nie mowie o wszystkich graczach)

Moim zdaniem, to nadaje grze wiekszego sensu, bo przyjdzie nowy graczy i moze stac sie naszym rywalem, bez sklepu, byl by on po prostu do konca gry dla nas niezauwazalny i nowe uniwersum musialo by powstawac co miesiac lub resety co miesiac.

Niektorzy po prostu boja sie wiekszego dreszczyku i wola stac spokojnie z flota na planecie, bo wiedza, ze do konca gry nikt ich nie ma prawa ruszyc.

To oczywiscie jest moja opinia, niektorzy wyrazaja swoje zadowolenie, inni przeciwnie.

A tak poza tym, robi sie wieksza rywalizacja, wiecej jest mocniejszych flot, co za tym idzie, ciekawsze rozgrywka.

I to oznacza, ze nie mozesz byc w TOP ?

Przykladowo, uniwersum 2 gracz lorak

3 miejsce, z 2 miesiace temu wplacil tyle, co kosztuja najdrozsze papierosy. I to byla jedyna jego wplata. Vendetta (rowniez uni2), korzystal ze sklepu, jednak przed jak i po jego wejsciu utrzymuje sie top1 non stop.

Uniwersum 3, gracz Gigus - nigdy ze sklepu nie korzystal, 4 miejsce. Wiekszosc ludzi w top wyslalo srednio (srednia, zaznacze, ze to nie "wszyscy") 3 sms'y w sredniej taryfie. Przez 2 lata u2 i rok u3 to trzeba byc bogatym, zeby 3 sms'a wyslac (nie chce tutaj ublizyc osoba, ktorzy nie maja na sms'a) ?

Jak ktos swietnie gra, to moze wejsc do TOP 1 z ludzmi, ktorzy wplacaja po milion zlotych, bo sie powybijaja nawzajem, a gdzie dwoch sie bije, tam trzeci korzysta.

Jak juz mowilem, osiagniecie TOP nie wymaga zadnych nakladow finansowych, wystarczy byc sprytnym i doswiadczonym graczem, co nie oznacza, ze w miesiac czy dwa zdolamy to osiagnac.

Beda rozne opinie na ten temat, wy myslicie, ze nagle 30 ludzi wplaci po 1.000 PLN i po grze. Fajnie, gdyby tak bylo, bo sklep istnial by tylko miesiac, bo takie pieniadze wystarczyly by spokojnie, na powazne zaistnienie w sieci i stawianie nowych uniwersow oraz gier, przy okazji do calkowitego poprawienia silnika. Z poprzedniego sklepu stalismy na wlosku w kazdym miesiacu z oplaceniem serwera, reklamy i innych rzeczy czy ludzi. Z wyslanego przez was sms'a za 23 zl, my dostajemy tylko 7,60. A ilu jest takich, zeby wyslac sms'a za tak wielka sume ;) ?

Do oplacenia serwer potrzeba 100.

Zaznacze, ze jako administrator pobieram moze 10% dochodow, jednak moj czas poswiecany tutaj, wynosi tyle, co srednio jeden z was poswieca normalnej pracy.

Sklep z poczatku istnienia u4 byl spoko , ale teraz to zENADA!

Widzialem jak ktos skoczyl o 50kkk pkt do gory , no ludzie dajcie spokoj. Ja wyslalem 1 sms'a na u2 , gdyz zaczalem pozno grac i dochod byl przeznaczony dla powodzian , dlatego wyslalem. Teraz juz nie mam zamiaru , no chyba , ze znowu bedziecie zbierac na jakis konkretny cel typu powodzianie. Pozdrawiam

Ktos moze wydac 10000 PLN w jednym miesiacu, i jezeli nic kompletnie nie zrobi z flota czy obrona to mu to po prostu przepadnie.

Z sytuacji na u2 i u3 jasno widac, ze sam fakt kupienia floty szybko konczyl sie zlomem, bo gracze nie posiadali odpowiedniego doswiadczenia oraz umiejetnosci (oczywiscie nie mowie o wszystkich graczach).

POpatrz na flote Vendki i Fluxa na u2. Nawet slazyk szans nie ma z dodatkami...

Ja mam nadzieje ze zrobisz w koncu uni bez dodatkow, bo takie granie to strata czasu.

Z sytuacji na u2 i u3 jasno widac, ze sam fakt kupienia floty szybko konczyl sie zlomem, bo gracze nie posiadali odpowiedniego doswiadczenia oraz umiejetnosci (oczywiscie nie mowie o wszystkich graczach).

POpatrz na flote Vendki i Fluxa na u2. Nawet slazyk szans nie ma z dodatkami...

Ja mam nadzieje ze zrobisz w koncu uni bez dodatkow, bo takie granie to strata czasu.

Bo jak sie wbijesz do gry po 2 latach istnienia uniwersum, to masz raczej nikle szanse, zeby pokonac flote czy bunkier top 1 ;f

Nawet nie czytam spamu tylko napisze co sadze o Autorku tematu...

Len

Len

Len

Tluk nie umiejacy matmy.

19+19+19+19+6= 92,72 PLN + 7,32 PLN = 100,04 PLN

po pierwsze 19+19+19+19+6=82,00PLN + 7,32PLN =89,32PLN

geniuszu matematyki

znam 5 latkow ktorzy lepiej dodaja

DAREK2104, odlicz od tego 60% prowizji i 20% podatku :)

tyle to ja wiem ale odpowiadam na proste dzialanie matematyczne

a co do cen nie mam zastrzezen bo podatki dochodowe, Vat prowizja to dobrze znam

glownie chodzilo mi o forme sprzedzy dodatkow nic wiecej

pozdrawiam

[ Dodano: Sro 07 Lip, 2010 ]

mam taki pomysl ktory zadowoli wszystkich wprowadzcie takie ograniczenia jak przy techach

ze w ciagu np 30 dni mozna surki kupic max za 300 dodatkow wtedy bedzie gra i kasa wiecej nie wykupia po za jednostkami

pozdrawiam

odpowiadam na proste dzialanie matematyczne

Tak obaj macie racje. Ty zliczasz netto a poprzednik brutto. On wyniki podal brutto. Dlatego brak zrozumienia :)

ja wiem ze policzyl netto tylko zarzucil mi ze ze mnie matol matematyczny

i rozumiejac dalej 2+2= 4,88

czy 2+2=4

powinno byc zapisane 2+2=4 + 22%= 4,88

takze jak uwazasz ze ma racje to bez kometarza

szczegolnie jak kogos sie obraza to przynajmniej by sie postaral poprawnie dzialanie zapisac

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.