Skocz do zawartości

Usuwanie konta


zzz123

Rekomendowane odpowiedzi

Ok. Przejąłeś konto lub kupiłeś za smsa? Może dla tego nie da sie wykasować. Bo w sumie może ktoś grał rok, rozwinął, porzucił i ktoś przejął pograł tydzień i chce skasować - to lepiej niech ktoś inny popróbuje. Może pierwotny właściciel z czasem wróci (to tylko moje gdybania).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

§2 Konta

1. Każde konto jest własnością Administratora.
2. Użytkownik może posiadać wyłącznie jedno konto na danym uniwersum.
3. Jeden użytkownik może grać tylko na jednym koncie na danym uniwersum.
4. Zabronione jest używanie dodatkowego oprogramowania (wszelkiego typu), które wykonuje czynności w grze za użytkownika.
5. Zabrania się sprzedaży wszelkiej zawartości zapisanej na koncie użytkownika.
6. Jednorazowe wejście na cudze konto (np. w celu włączenia urlopu) musi być zgłaszane bezpośrednio do operatorów uniwersum lub poprzez opcję Gra z jednego IP i uprzednio przez nich zaakceptowane.
7. Zabrania się krókoterminowego (do 30 dni) oddawania kont innym użytkownikom.
8. Zabrania się ponownego zakładania konta na tym samym uniwersum, jeśli użytkownik otrzymał tam już bana poniżej 14 dni

 

No raczej nie. Kupujesz bardziej dostęp niż fizyczne (elektroniczne) konto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak kupujesz dostęp ale masz możliwość usunięcia, tym bardziej że kupiłem już nie raz konto i tylko teraz mam takie coś że konto zostało. Jeżeli zostało coś zmienione to powinna być informacja że konto po usunięciu nie zostaje usunięte czy cokolwiek.

Nie ma co gdybać czekam na informację od administratora. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę Ci się surki nazbierało, to sobie jeszcze ja pofarmie xD

 

Edit. Czy ja wiem, regulamin jednoznacznie wyjaśnia kwestie. Ile Ty tam grałeś 2 tygodnie?, to było konto savo odkąd pamiętam. Jak już ktoś ma je kasować to chyba raczej on :P

 

Pędze farmić XD

 

W dniu 8.07.2024 o 11:07, MAESTHRON napisał:

Pędze farmić XD

Taaa a potem ban że ustawka...  bo wywnioskowałem z tych postów że nie ma cie na grze i nie możesz wejść. Poczekam na (i) cfaniaczku :P

Edytowane przez MAESTHRON
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyscie mogli sobie przypomniec to opcja usuwania konta byla mozliwa dopiero od ponad roku, ale niektorzy naduzywali tego w swoich niecnych planach i wlasnie dlatego konta pozostaja jeszcze jakis czas na uniwersum zanim nie zostana sprawdzone wszystkie przewinienia. 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.