Skocz do zawartości

Utrata floty przez rollback


Drak0

Rekomendowane odpowiedzi

Przeprazam bardzo a kto na to ma poradzić ? ja stracilem tryt i surowce nie flote na szczecie , nie po to mam vacu by tracic tak ? graczy stracic chcesz ? bo nie rozumiem twojego podejcia do tego bo tez zaczynam sie irytowac , wedlug twojego regulaminu nie jest to blad po tronie gracza typu przeniosl planete i znikła flota tylko padl server , ja nie bede tak samo Stratny nabijajac kabze w astaty , i zbierajac surowce . A jak nie otrzymam tego bo to kpina to jutro zamkne warsztat pojde do adwokata i wystosuje pismo, bo zaczyna mnie to tez irytowac pisanie w nieskonczonoc ze cos nie działa albo cos 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dodane grafiki

Zadziało się po 9:30. Ekspy miałem puszczone, duża flota wracała z FS, inne mniejsze stały na planetach, jedną z mona elegancko farmiłem. Gdy wystąpił błąd, kicha totalna, zero podglądu i nie wiadomo co się dzieje. Po naprawie okazało się, że się cofnąłem w rozwoju, (bez skojarzeń proszę) jednak floty były wszystkie prócz tej z ekspedycji, czyli 21kkk szperek zabrakło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt tu nie chce jakiś bonusów czy specjalnego traktowania a jedynie odzyskania tego na co poświęcił pewien czas - budowałem flote parę miesięcy i farmiłem. Mam ponad 185 tysięcy ataków wykonanych ręcznie kurde, ręcznie. Nie dałem się złomnąć a teraz wielka łaska żeby to odzyskać.

Edytowane przez MAESTHRON
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wy myślicie, że ja robię sobie backupy, bo mi się tak podoba? Wywaliło awarię na każdym z UNI, bo operator serwera robił migracje, a po właśnie migracji niestety wywaliło mi błąd w flotach, którego nie dało się naprawić. Dlatego musiałem zrobić backupa. Potem rozlała się lawina problemów, bo floty nie wróciły. Postanowiłem jeszcze raz z backupem, bo oddawanie flot na słowo (każdy może sobie wymyślić coś tam ile miał), a po drugie każdemu z osobna wpisywać, czego i ile zajmie mi niestety, ale ponad tydzień. Dlatego był backup, a nie wy, specjaliści, bo mam taki kaprys i robię sobie dzień świstaka.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, kiros napisał:

A wy myślicie, że ja robię sobie backupy, bo mi się tak podoba? Wywaliło awarię na każdym z UNI, bo operator serwera robił migracje, a po właśnie migracji niestety wywaliło mi błąd w flotach, którego nie dało się naprawić. Dlatego musiałem zrobić backupa. Potem rozlała się lawina problemów, bo floty nie wróciły. Postanowiłem jeszcze raz z backupem, bo oddawanie flot na słowo (każdy może sobie wymyślić coś tam ile miał), a po drugie każdemu z osobna wpisywać, czego i ile zajmie mi niestety, ale ponad tydzień. Dlatego był backup, a nie wy, specjaliści, bo mam taki kaprys i robię sobie dzień świstaka.

Pozdrawiam

Kiros mam pytanie czy jak dziś wybuduję flotę szperacze 21 kk czy ona nie zniknie po raz drugi jak wczoraj na uni privo, uni 21.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, MAESTHRON napisał:

Ja swojego BackuUpa mam w głowie a wygląda on tak:

Pance: 259.000.000.000

gś: 10.030.000.000.

recki: 350.000.000.001

LM: 40.000.000.000

UT: 12.950.000.000

Tu moje gś brały udział: na inne statki nic nie znajde bo pousuwane: 

 

 

surowce za flote.png

Ja swojego BackUpa mam w głowie a wygląda on jak w powyższym cytacie.

 

Nie dało się dodać grafiki bo została ograniczona wielkość obrazków chyba tylko do emotikonek, ale da się cytować. Więc tak zrobiłem.

Jak pisałem wyżej, ja stan swojej floty znam. Posiadłem ją długi już czas (na dziale jest ST w którym biorą udział moje GŚ*), była okazja zapamiętać. Wcześniej jest zrzut ekranu gdzie floty w całości potracili. m.in. czarek, Qba, EFI. Ze screena wszystko widać jak na dłoni kto ile miał, wziąć ilość pkt i wypłacić 65% wartości pkt w deuterze. Jeśli nie floty to jakąś surke nam pozwracać. Ja nie potrzebuje dłuższego vacu, stać mnie i jak będę chciał to sobie kupie. Na tę chwile mam ich po dziurki w nosie. Proszę o zwrot surowców lub floty w.w ilości.

 

https://forum.ogam.online/topic/23198-nerco-klamra-vs-savo-3405441060/

Edytowane przez MAESTHRON
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtedy stracimy tyle samo co teraz. Aktywnie farmiłem i zbierałem z vacu, więc nie ma to sensu.

 

Wiesz Kiros dla dobra sprawy jestem w stanie poświęcić te flote a z tego co widać moje straty są większe niż cała reszta razem wzięta. Nie mniej wiedz, że kilku graczy z którymi rozmawiam zapowiedziało, że konto idzie do śmienitka i rzucają gre jak nie odzyskają tego co im się mówiąc wprost należy, - co do mnie, też zaczyna mi to wisieć. Jak to technicznie trudne to pomyśl jeszcze, może jakoś astatami to wyrównać, nie wiem. Rób co chcesz bo mi już przestaje zależeć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, kiros napisał:

Ale co mam oddac skoro danych nie ma? mam kazdemu wierzyc na slowo i dawac na tyle kto mi co powie?

Myślę, że tak. Nie zakładaj z góry że chcemy Cie oszukać, jeśli ktoś nawet oszuka to trudno, karma prędzej czy później wróci.

A jak ktoś dostanie w dexie 1 bld w tą czy w tamtą to nie istotne a Twoje problemy z nami się zakończą. - Przemyśl to

Jeśli chodzi o mnie to jestem w stanie tylko gś 'udokumentować' https://forum.ogam.online/topic/23198-nerco-klamra-vs-savo-3405441060/

Co do Pancy, możesz zapytać gracza Blaras, bo jego nimi atakowałem ostatnio w takiej ilości, zresztą moja flota stała często w rekordach i pewnie nie jeden gracz wie co miałem.

 

Idę do pracy, rób co chcesz ja już więcej o nic nie proszę.

 

Edytowane przez MAESTHRON
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.