Skocz do zawartości

Utrata floty przez rollback


Drak0

Rekomendowane odpowiedzi

Wiecie, że to nie od nas zależy tylko od kirosa, a dla niego najłatwiejszym sposobem będzie zrobienie ponownie rollbacka niż szukanie i dodawanie surek każdemu wiec małoprawdopodobne, że skorzysta z tej opcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dodane grafiki

Wiem wiemy, lecz mamy też swoje rozumy i oczekiwania, w zgodzie z nimi grzecznie też czekamy, nikt się nie rzuca. Jakby każdy gracz poświęcił 1 minute i wkleił tutaj swoje straty, to kiros ogarnął by to w momencie i bez późniejszych roszczeń typu: 'sfarmiłem 2000 farm i surka mi przepadła'  ,  'A mi tryt' itp itd. Więc Nie zawsze najkrótsza droga jest najlepsza. 

 

 

Edytowane przez MAESTHRON
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, MAESTHRON napisał:

Wiem wiemy, lecz mamy też swoje rozumy i oczekiwania, w zgodzie z nimi grzecznie też czekamy, nikt się nie rzuca. Jakby każdy gracz poświęcił 1 minute i wkleił tutaj swoje straty, to kiros ogarnął by to w momencie i bez późniejszych roszczeń typu: 'sfarmiłem 2000 farm i surka mi przepadła'  ,  'A mi tryt' itp itd. Więc Nie zawsze najkrótsza droga jest najlepsza. 

 

 

No ja też bym tak wolał ale pozostaje tylko czekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do vacu to dziś na uni 21 o godzinie 4 rano wykupiłem vacu i zbierałem tryt i jak w filmie dzień świstaka wracam w te same miejsce i tracę czas i tryt, co 15 minut włączać Vacu i strata czasu. Wyplata do banku za utraconą flotę i po kłopocie i vaco przedłużyć ramach rekompensaty jak kiedyś Kiros robił.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to może i wrócić flote/surowce mi wszystko jedno. Z demontownią x2 i ilością surki jest najprościej.

Nie było żadnej wiadomości w grze że będzie jakieś backup więc skąd założenie że będzie na 100%? Ja uznałem że bede klikał vacu no i klikam, kupiłem i chce skorzystać z tego. Widzę że inni podobnie. Farmy świecą pustkami więc widać, że dziś gracze byli aktywni i zbierali surke, więc dlaczego mielibyśmy to zaorać i robić od nowa?

Rozwiązanie jest na prawdę proste i padło już na samym początku.

1. Założyć wątek: Zwroty

2.Wysłać wiadomość do graczy w grze aby podali na forum wartości utraconych 'fantów' w nowo powstałym wątku ''Zwroty'' w przeliczeniu na surowce

3. Przesłać surke do banków / odtworzyć flote

4 Cieszyć się spokojem i brakiem roszczeń.

 

Można też kombinować, tylko po co?

Edytowane przez MAESTHRON
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MAESTHRON napisał:

No to może i wrócić flote/surowce mi wszystko jedno. Z demontownią i ilości surki jest najprościej.

Nie było żadnej wiadomości w grze że będzie jakieś backup więc skąd założenie że będzie na 100%? Ja uznałem że bede klikał vacu no i klikam, kupiłem i chce skorzystać z tego. Widzę że inni podobnie, farmy świecą pustkami więc widać że dziś gracze byli aktywni i zbierali surke, dlaczego mielibyśmy to zaorać i robić od nowa? Rozwiązanie jest na prawdę proste i padło już na samym początku.

1. Założyć wątek: Zwroty

2.Wysłać wiadomość do graczy w grze aby podali na forum wartości utraconych 'fantów' w nowopowstałem wątku ''Zwroty'' w przeliceniu na surowce

3. Przesłać surke do banków / odtworzyć flote

4 Cieszyć się spokojem i brakiem roszczeń.

 

Można też kombinować, tylko po co?

I tu masz racje dziś drugi raz włączam badania i skracam trytem i tak w kuło i będziemy się cofać tak nie może być

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Drak0 napisał:
7 godzin temu, kiros napisał:

No ale jak zrobie backupa ze wczoraj to wszyscy beda mieli ten sam punkt wyjscia, u nikogo nie przybedzie ani nie ujmie wszyscy beda mieli to samo

tu masz napisane ze bedzie backup

No przecież już był:

05-12 11:16:17 +0200 Administrator kiros Backup 
-
Niestety z powodów technicznych musiałem cofnąć serwer do ostatniego backupu który odbył się 11.05.2024 o godzinie 24:00:00 blokada ataków jest włączona dzisiaj do godziny 22:00
Przepraszam za niedogodności i życzę milej gry

 

No to u mnie fakt nie przybędzie ale na pewno UJMIE i to drugi raz ;) na tę chwile 7mln trytu + surka 1,5 bld w przeliczeniu na dex i cały czas rośnie.

Edytowane przez MAESTHRON
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie to samo, floty brak

 

Kiros, daj proszę znać ile tych bacupów jeszcze będzie bo nie wiem czy mam te vacu klikać 3 raz czy mieć na to wywalone

Ps. Nie przepraszaj bo nie masz za co. Rozumiemy, stało się coś nad czym sam musisz podumać. Gracze znaleźli Ci prostsze rozwiązanie, wystarczy czasem przychylić się do sugestii.

Edytowane przez MAESTHRON
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiros nie ma szperaczy, doba jest zmarnowana poszła do kosza i utracony tryt za dobę i było trzeba napisać żeby dziś olać tą grę bo szkoda czasu do usunięcia awarii. 

Wracamy do początkowego stanu, badania będę robić trzeci raz i utrata trytu co do jednej doby i płata do banku z doby porażka 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co dziś wpłaciłem do banku to nic się nie stało taki mały RESET do zera. Kiros olewam te grę na dziś, szperacze dziś obudowałem i nie mam zamiaru drugi raz to samo robić.

Kiros zrób porządek z tym do końca i daj konkretną odpowiedz żeby ludzie mogli grać bez RESETU. Dzień świstaka 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, niezłe paradoksy, spodziewałem się odzyskania flotki/surki a straciłem jeszcze kolejną, którą wybudowałem kilka godzin temu. Fajnie xD Chciałoby się po hejtować ale człowiek już na to za dojrzały. 🙂

Edytowane przez MAESTHRON
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiros wycofał dzisiejsze wszystkie ''klikania''. Czyli macie stan gry z północy. Jeżeli coś przez dzień zdobyliście, wyfarmiliście, wyklikaliście tego nie odzyskacie - czas zmarnowany

- Jeżeli dziś tj. 12.05.2024 cos wybudowaliście również nie wroci

Edytowane przez Bacho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.