Skocz do zawartości

Utrata floty przez rollback


Drak0

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dodane grafiki

Ja straciłem 14bln pkt w postaci floty i 10.500.000.000.000.000 jednostek deuteru napisałem zgłoszenie do Kirosa i czekam na odpowiedź.

 

 

Zrobiłem SSy przed i po aktualizacji statystyk.

image.png

 

image.png

 

 

 

Edytowane przez Bacho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie. Raczej nie brałbym pod uwagę tego, że floty/surowce o jej wartości nie zostaną nam zwrócone.

Też się podpinam moje straty to: UNIVERSUM PRIVO

Pancerniki: 259.000.000.000

Recki: 350.000.000.001

LM: 40.000.000.000

GŚ: 10.030.000.000

UT: 12.950.000.000

Parę mln trytu, ani nie wiem ile dokładnie ale to jestem w stanie poświęcić xD

 

+ jakieś śmieci

Edytowane przez MAESTHRON
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz jestem w pracy i nie moge sie tym zajac, jak wroce to sprawdze co sie dokladnie stalo i jak bedzie trzeba to zrobie jeszcze raz backupa bo widze ze to nie pojedyncze rzeczy

Cytat
22 minuty temu, Drak0 napisał:

dokladnie czekamy na odpowiedz i jakas rekompensate za to... albo wszystkim usuwamy floty albo oddajemy to co ludzie stracili

 

A mozesz powiedziec mi za co rekompensata? co ona da wszystkich dotknelo to samo i jak dam wszystkim tyle samo to jaki ma to sens?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kiros Jemu chodziło prawdopodobnie o to żeby wróciły utracone fanty - ale dodatkowo fajnie by było jak byś jakiś evencik na np. na większe ilości deu na ekspe odpalił :)

Np. ja od rana klikałem vacu + wysyłałem ekspedycje a inni np. mogli tego nie robić (jedni stracili czas a drudzy wychodzą na 0) i znajdzie się kilku graczy co pewnie jest w takiej sytuacji jak ja dlatego miłym dodatkiem byłby evencik :)

+ dodatkowo jak piszesz może zrobisz jeszcze raz backupa wiec nie opłaca się nic klikać teraz bo i tak przepadnie.

Edytowane przez Bacho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejdziemy do tego uczciwie. Po prostu niech każdy - uczciwie napisze co stracił (jeżeli nie jest w stanie określić ile, to chociaż przybliżoną ilość) i liczymy że admin nam to zwróci. Żadnego eventu nie trzeba robić, zresztą trwa teraz taki ze szperkami.

 

To normalna sprawa, że czasem coś wysiądzie i się wysypie - i nie ma w tym winy admina. (Dziś jest niedziela a admin jest obecny, trzeba to decenić i dać czas). Także cierpliwości połączonej z uczciwością życzę ;)

 

Żeby można było też określić z grubsza wartości floty to i tutaj dodam zrzut ekranu z uni PRIVO:

 

flota.jpg

Edytowane przez MAESTHRON
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiros tak przeciętnie to 27 kkk szperaczy unia One. 27 kkk unia privo część straty floty z planety i unia 21 21 kkk szperaczy wysłanych przed awarią nie licząc straty czasu od północy do awarii i utraty trytu i budynków wybudowanych przed awaria. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Narmi napisał:

Proszę bez CapsLocka.  nie decyduje tylko stwierdzam fakt po tym co Admin napisał. też jestem w plecy z Vacu a w sumie to będziemy dopiero. Wszystko straciłem bo było w powietrzu..

Moje stało na moonie i też przepadło i też w 99% także dobrze się rozumiemy ;)  Dzięki za małe literki :D Czekamy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, MAESTHRON napisał:

Narmi, nie decyduj za wszystkich. Jeżeli teraz coś cofniesz to ludzie od vacu też się wnerwią bo znowu będe w plecy z trytem. Jest jak jest, napisz co straciłeś i ile i czekaj na zwrot. Wyłącz też CapsLock

Nie bedzie nic zwracane, to jest za duzo roboty, musze zrobic backupa ale teraz nie mam mozliwosci tego zrobic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Dziadekstachu napisał:

Kiros to na oczko według ptk w flocie równowartość wpłacić do banku każdemu graczowi w deuterze i vacu przedłużyć o dobę.

Kiros napisał, że nie będzie nic zwracane tylko zrobi backupa znowu tak żeby każdy odzyskał stracone floty itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Bacho napisał:

Kiros napisał, że nie będzie nic zwracane tylko zrobi backupa znowu tak żeby każdy odzyskał stracone floty itd.

A jak ktoś wydał surowce na flotę tak jak ja, to ja wolę zwrot surowców za tracona flotę do banku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Bacho napisał:

Ale jak kiros zrobi kolejnego bacupa to znowu cały dzisiejszy dorobek zniknie - każdy wraca do punktu wyjścia czyli dziś 00:00 i stan flot/surowców z tej godziny.

Bacho przeliczyć flotę i wpłata do banku i po sprawie bez bacupa odręcznie jak kiros bedzie mieć czas ile tu nas gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziedekstachu ma racje, bo jak sie okazuje to mało komu coś wcieło, zobacz jak to łatwo ogarnąć na moim przykłądzie, wpisuje wartość x2 swojej utraconej floty w demntownie i pisze ile surki i jakiej jestem w plecy:

 

Wystarczy przelew M K i D do banku i po sprawie, a jak czekać na backup to już na te chwile byłbym w plecy kolejne 7mln trytu. A są tacy co będzie to szło w naście mln...

surowce za flote.png

Edytowane przez MAESTHRON
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.