Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Po co te wszystkie zmiany i pomysly?

To ma na celu przyciagniecie nowych graczy, czy po prostu podbicie ego astatowcow zeby mogli zobaczyc wieksze cyferki na swoim koncie?

Nowych graczy nie przybedzie jak dalej topka wkladajaca kupe kasy w astaty bedzie latala za wszystkim co sie rusza - czyt. za szperaczami XD

 

Przyklad - gram 2-3 tygodnie, bo zobaczylem zmiany dotyczace ekspedycji, wiec pomyslalem ok, zaloze konto i zaczne sobie latac ekspedycje, przy eventach mozna na nich zarobic tyle ile ekowcy przy calkiem pokaznym eko co wymaga albo sporo $$$ albo sporo czasu.

No ale wlasnie. Moze z tydzien mialem spokoju az nie przyssala sie do mnie pijawka (gracz TOP1) i codziennie poluje na ochlapy moich szperaczy, a to 2kkk, bo sie nazbieralo z +30%, a to chwile mnie nie ma i juz upoluje to co wrocilo. Dzisiaj rano to nawet przeniosl swoja planete i porozwalal moje wieksze moony zeby upolowac 20kkk szperaczy. Przypomne ze gosc ma ~500x wiecej punktow ogolnie i ~100x wiecej we flocie niz ja XD.

Gdzie tu sens i logika? Gosc wjebal lekko liczac kilka tysi w astaty i teraz bedzie kazdemu rozwalal szperacze XD No ludzie, wszystko ma swoje granice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i właśnie po to założyłem wczoraj temat.

- Skoro nie chcą pozbyć się P2W to chociaż np. wprowadzić ochronę ataków przy przewadze np. powyżej 10x. Czyli jeżeli np. masz 10pkt a atakujacy 100 to nie może Cie pierwszy zaatakować za wyjątkiem jest np. sytuacja gdy Ty go zaatakujesz jako pierwszy.

Oczywiście liczby pkt przykładowe na pewno można by to jakoś rozwiazać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może wprowadzić cotygodniową dziesięcinę? Gracze z top 10 co tydzień powinni wysłać słabszym graczom 1/10 swoich najlepszych plonów ze wszystkich swoich planet? Hehe, żart oczywiście :D - tak na rozładowanie ;)

 

U mnie szperacze stoją całymi nocami i dniami, nie pamiętam kiedy ostatnio z nimi fsa robiłem, nawet nikt nie przeskanuje... Co do monów to fakt, zbyt łatwo je się niszczy, 5.000.000 gś i moon 3k leci, powinno być coś około 100.000.000 gś na moona 3k aby mieć 100% skuteczności

U Ciebie odwrotna sytuacja. Można by dołożyć jakiś okres ochronny lub przedłużyć go na miesiąc dwa.

Mogę od siebie zaproponować takie rozwiązanie:

Szperaczy nie powinno być widać na falandze w trakcie misji ekspedycja. Na FS'ie już powinny być widoczne planeta-moon, planeta-planeta.

 

Ps.  Skąd wiesz, że wydał na astaty, widziałeś przelew? Może nabierał, złomował i ma? ALE takiego co gra na vacu też da się ubić, trzeba sensownej taktyki - nie jeden poległ ;) głowa do góry

 

 

EDIT.

Mam jeszcze jeden pomysł. Można zrobić aby szperacze składały się wyłącznie z DEUTERU, wtedy nie generowały by złomu i już mało kto by na nie polował.

Edytowane przez MAESTHRON
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, MAESTHRON said:

Mogę od siebie zaproponować takie rozwiązanie:

Szperaczy nie powinno być widać na falandze w trakcie misji ekspedycja. Na FS'ie już powinny być widoczne planeta-moon, planeta-planeta.

Ale ja to wiem. Tylko nie siedzac 24/7 zawsze sie znajdzie moment gdzie akurat wrocily z ekspedycji i sa do wyskanowania/zezlomowania. A skanow to ja od tej pijawki dostaje po kilka-kilkanascie dziennie, po tym jak juz sie przyssal i raz czesc ich zezlomowal.

A przed przesieniem planety i wyslaniem 500kk GS na zniszczenie moona juz sie ciezko obronic.

2 hours ago, MAESTHRON said:

Ps.  Skąd wiesz, że wydał na astaty, widziałeś przelew? Może nabierał, złomował i ma? ALE takiego co gra na vacu też da się ubić, trzeba sensownej taktyki - nie jeden poległ ;) głowa do góry

To akurat mozna latwo wywnioskowac patrzac ile punktow dziennie wbijal przed ostatnimi zmianami dotyczacymi producji trytu przez vacu, a ile teraz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.