Skocz do zawartości

Propozycje zmian oraz dyskusja.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Zakładam nowy temat związany z propozycjami i dyskusją na temat propozycji kolejnych zmian.

Moją pierwszą propozycją jest zmiana ułatwiająca farmienie - system z innego serwera.

image.png

 

W podglądzie galaktyki dochodzi kolejna ikonka, która umożliwia szybkie wysłanie np. UT na farmę lub innych statków ( w zasadzie wystarczyła by opcja samych UT - pozostałe opcje są w sumie użyteczne gdy ma się kilka sec na ucieczkę jeżeli ktoś Cie atakuje).

image.png

image.png

 

Dodanie tej samej opcji w raporcie ze skanu - tu nazywa się Loot - wysyła jednym kliknięciem wybrane statki z screena powyżej. Bardzo przydatna opcja przy farmieniu.

 

 

 

 

 

#################################################################################################################################################################################

 

 

#1 Propozycja 1 - Dodanie ikonki ''Akcji'' usprawniającego farmienie - Autor Bacho

 

Edytowane przez Bacho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie przygotowana i objaśniona propozycja. Nie wiem czy jest możliwa technicznie w ogam.online. 

Pomysł fajny lecz z drugiej strony mam takie mieszane odczucie czy to z kolei nie zbyt mocno nie ułatwia gre. Tak czy owak jak by tak było to bym używał takiej opcji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że jest możliwa ponieważ jest to zdublowanie opcji z ''sondami'' wiec pewnie bez większego nakładu pracy idzie to zrobić chociaż mogę się mylić.

Jutro dopiszę jeszcze jakieś inne propozycje jakie mam i postaram się prowadzić temat w taki sposób żeby w pierwszym poście wrzucać propozycje innych osób wraz z dopiskiem jeżeli takowe się tu pojawią.

Zapraszam do dyskusji i propozycji.

 

 

Propozycja nr 1 - Dodanie ikonki ''Akcji'' usprawniającego farmienie (opisana w 1 poście).

Propozycja nr 2 -  Ochrona nowych graczy oraz słabszych graczy wg. przewagi punktowej. Blokada ataków z dużą przewagą punktową np. 10x  tzn. gracz A pkt 100 nie może zaatakować gracza B pkt 9, może go dopiero zaatakować gdy przewaga będzie wynosiła mniej niż 10x. Blokada ataków powinna działać w 2 strony.

Propozycja nr 3 - Z racji tego, że obecne serwery wystartowały już jakiś czas temu to myślę, że można wprowadzić opcję, że skolonizowane planety posiadają już np. Kopalnie na określonym poziomie np. 40-60lv + opcjonalnie jeszcze magazyny/roboty. Wiadomo, że przy starcie serwera lepszą opcją jest czysta planetka ale ta sytuacja ułatwi początkową zabudowę planet co może zachęcić też graczy nowych oraz z innych serwerów np. Privo/21 do grania na 2 z racji tego ułatwienia bo zauważyłem, że nadal sporo graczy gra na 1 serwerze.

Propozycja nr 4 - Zwiększenie trudności niszczenia moonów - obecnie przy zwiększeniu cyferek jest to trochę zbyt łatwe do zrobienia.

Propozycja nr 5 – Wprowadzenie PZ z obrony? Nie wiem co o tym sadzicie czy np. 10-20% PZ z obrony było by dobrym pomysłem?

Propozycja nr 6 – Nowa zakładka zadań dziennych.
- Wykonaj X ataków
- Wykonaj X ekspedycji
- Użyj X falangi
- Można dodać strony z reklamą ogam i vote + zadanie z głosowaniem, że zagłosuj aby otrzymać nagrodę.
 

Propozycja nr 7 – Nowe zadania tygodniowe. + trzeba przejrzeć stare i je ‘’zwaloryzować’’ - NAGRODY MAJĄ BYĆ DODATKIEM ZACHĘCAJĄCYM DO AKTYWNOŚCI WIEC NIE MOGĄ TEŻ BYĆ KOSMICZNE jednym słowem zrównoważone.
- Wykonaj atak na co najmniej 1.000.000.000% – (osiągniemy tyle złomując około 2,5-2,6 mld OW)
- Wykonaj atak na co najmniej 5.000.000.000% – (osiągniemy tyle złomując około 13mld OW)
- Wykonaj atak na co najmniej 15.000.000.000% – (osiągniemy tyle złomując około 39mld OW).
- Wybuduj co najmniej 1.000.000.000 OW – koszt 18,75 bln deu – średni koszt około 40-50k trytu – można zmienić na dowolne inne statki lub zastąpić zadaniem zbuduj flotę o wartości co najmniej i tu suma pkt.
- Wybuduj co najmniej 3.000.000.000 OW – koszty jw. Oraz możliwości zamiany jw.
- Uzyskaj sumę % z ataków co najmniej 50.000.000.000%
- Wykonaj X zadań dziennych.

 

Propozycja nr 8 – Nowe zadania miesięczne. + trzeba przejrzeć stare i je ‘’zwaloryzować’’ - NAGRODY MAJĄ BYĆ DODATKIEM ZACHĘCAJĄCYM DO AKTYWNOŚCI WIEC NIE MOGĄ TEŻ BYĆ KOSMICZNE jednym słowem zrównoważone.

- Wykonaj atak na co najmniej 30.000.000.000% - JW.
- Wykonaj atak na co najmniej 50.000.000.000% – JW.
- Wykonaj atak na co najmniej 100.000.000.000% - JW.
- Wybuduj flotę 10.000.000.000 OW – koszt.jw.oraz możliwości zamiany jw.
- Wybuduj flotę 50.000.000.000 OW – koszt.jw.oraz możliwości zamiany jw.
- Uzyskaj sumę % z ataków co najmniej 200.000.000.000%
- Zniszcz 3 księżyce o średnicy powyżej 5000.
- Zniszcz 2 księżyce o średnicy powyżej 7000.
- Zniszcz 1 księżyc o średnicy powyżej 8500.
- Wykonaj X zadań tygodniowych.


Propozycja nr 9 – Aktualizacja zadań z innych zakładek i dodanie kolejnych etapów szczególnie w ekonimia i infrastruktura/technologia/ekspedycje misje  (w tym jakieś zadania związane z ekspedycjami dające jakiś 1 może 2 dodatkowe sloty na stałe tak jak mamy w jakiejś zakładce wykonaj 20k ekspedycji za taki fant powinien być slot gratis na stałe ewentualnie za zbadanie tech. Ekspedycji na 31 czy coś) – mogę coś posiedzieć i pomyśleć jeżeli pomysł jest ok.

 

Propozycja nr 10 – Nowe eventy cykliczne.
- Rozpiska kiedy cyklicznie występują dane eventy w tym również te obecne - promocje na astaty/ekspedycje itd.
- Losowe pojawienie się Eventowych planet z surką + pokaźny bunkier – Event cykliczny – Ilość planet eventowych – 3 planety razy aktywny gracz. – okienko eventowe np. Piątek 18:00 – 22:00
- Losowe pojawienie się Eventowych planet z flotą do złomowania – Event cykliczny – Ilość planet eventowcyh 3 planety razy aktywny gracz. – okienko eventowe np. Sobota 18:00 22:00.
- Losowe pojawienie się eventowych PZ – Event cykliczny – Ilość PZ np. 10 razy aktywny gracz.


Zapraszam do dyskusji i przypominam, że to tylko mój punkt widzenia, temat powstał po to żeby przedyskutować takie rzeczy i wolą większości dojść do porozumienia czy ma to jakiś sens.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie pmysły wg. mnie fajne i powiewają świeżością. Co do Propozycji nr. 8 - nie wiem czy dobrze zrozumiałem ale może zamiast wymagania budow statków OW to może zmienić na wartość floty bez względu jaki to statek.

Edytowane przez MAESTHRON
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pkt 7 opisałem możliwość zamiany na wymagania budowy statków a w pkt 8 już tego nie nanosiłem tylko napisałem opcjonalnie, że zamiana na wartosć floty w pkt - jest to bardziej praktyczne właśnie tak jak napisałeś ze względu, że można wybudować statek jaki tylko chcesz a nie ogranicza Cię to do OW.

W głowie mam jeszcze kilka innych pomyslów jak znajdę czas to przysiądę znowu i coś napiszę. Fajnie by było zobaczyć też jakieś propozycje z Waszej strony :)

Poczekam też na opinię innych i jeżeli dobrze zostaną przyjęte propozycję mogę opracować też zmiany w zadaniach - tzn. propozycje nowych zadań w dalszej gałęzi :)

Edytowane przez Bacho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Bacho napisał:

 

 

 

Propozycja nr 1 - Dodanie ikonki ''Akcji'' usprawniającego farmienie (opisana w 1 poście).

Propozycja nr 2 -  Ochrona nowych graczy oraz słabszych graczy wg. przewagi punktowej. Blokada ataków z dużą przewagą punktową np. 10x  tzn. gracz A pkt 100 nie może zaatakować gracza B pkt 9, może go dopiero zaatakować gdy przewaga będzie wynosiła mniej niż 10x. Blokada ataków powinna działać w 2 strony.

 

 

Propozycja nr 3 - Z racji tego, że obecne serwery wystartowały już jakiś czas temu to myślę, że można wprowadzić opcję, że skolonizowane planety posiadają już np. Kopalnie na określonym poziomie np. 40-60lv + opcjonalnie jeszcze magazyny/roboty. Wiadomo, że przy starcie serwera lepszą opcją jest czysta planetka ale ta sytuacja ułatwi początkową zabudowę planet co może zachęcić też graczy nowych oraz z innych serwerów np. Privo/21 do grania na 2 z racji tego ułatwienia bo zauważyłem, że nadal sporo graczy gra na 1 serwerze.

Propozycja nr 4 - Zwiększenie trudności niszczenia moonów - obecnie przy zwiększeniu cyferek jest to trochę zbyt łatwe do zrobienia.

 

 

Propozycja nr 5 – Wprowadzenie PZ z obrony? Nie wiem co o tym sadzicie czy np. 10-20% PZ z obrony było by dobrym pomysłem?

Propozycja nr 6 – Nowa zakładka zadań dziennych.
- Wykonaj X ataków
- Wykonaj X ekspedycji
- Użyj X falangi
- Można dodać strony z reklamą ogam i vote + zadanie z głosowaniem, że zagłosuj aby otrzymać nagrodę.
 

 

 

Propozycja nr 7 – Nowe zadania tygodniowe. + trzeba przejrzeć stare i je ‘’zwaloryzować’’ - NAGRODY MAJĄ BYĆ DODATKIEM ZACHĘCAJĄCYM DO AKTYWNOŚCI WIEC NIE MOGĄ TEŻ BYĆ KOSMICZNE jednym słowem zrównoważone.
- Wykonaj atak na co najmniej 1.000.000.000% – (osiągniemy tyle złomując około 2,5-2,6 mld OW)
- Wykonaj atak na co najmniej 5.000.000.000% – (osiągniemy tyle złomując około 13mld OW)
- Wykonaj atak na co najmniej 15.000.000.000% – (osiągniemy tyle złomując około 39mld OW).
- Wybuduj co najmniej 1.000.000.000 OW – koszt 18,75 bln deu – średni koszt około 40-50k trytu – można zmienić na dowolne inne statki lub zastąpić zadaniem zbuduj flotę o wartości co najmniej i tu suma pkt.
- Wybuduj co najmniej 3.000.000.000 OW – koszty jw. Oraz możliwości zamiany jw.

 


- Uzyskaj sumę % z ataków co najmniej 50.000.000.000%
- Wykonaj X zadań dziennych.

 

 

 

 

 

Propozycja nr 8 – Nowe zadania miesięczne. + trzeba przejrzeć stare i je ‘’zwaloryzować’’ - NAGRODY MAJĄ BYĆ DODATKIEM ZACHĘCAJĄCYM DO AKTYWNOŚCI WIEC NIE MOGĄ TEŻ BYĆ KOSMICZNE jednym słowem zrównoważone.

- Wykonaj atak na co najmniej 30.000.000.000% - JW.
- Wykonaj atak na co najmniej 50.000.000.000% – JW.
- Wykonaj atak na co najmniej 100.000.000.000% - JW.
- Wybuduj flotę 10.000.000.000 OW – koszt.jw.oraz możliwości zamiany jw.
- Wybuduj flotę 50.000.000.000 OW – koszt.jw.oraz możliwości zamiany jw.
- Uzyskaj sumę % z ataków co najmniej 200.000.000.000%
- Zniszcz 3 księżyce o średnicy powyżej 5000.
- Zniszcz 2 księżyce o średnicy powyżej 7000.
- Zniszcz 1 księżyc o średnicy powyżej 8500.
- Wykonaj X zadań tygodniowych.

 

 


Propozycja nr 9 – Aktualizacja zadań z innych zakładek i dodanie kolejnych etapów szczególnie w ekonimia i infrastruktura/technologia/ekspedycje misje  (w tym jakieś zadania związane z ekspedycjami dające jakiś 1 może 2 dodatkowe sloty na stałe tak jak mamy w jakiejś zakładce wykonaj 20k ekspedycji za taki fant powinien być slot gratis na stałe ewentualnie za zbadanie tech. Ekspedycji na 31 czy coś) – mogę coś posiedzieć i pomyśleć jeżeli pomysł jest ok.

 

Propozycja nr 10 – Nowe eventy cykliczne.
- Rozpiska kiedy cyklicznie występują dane eventy w tym również te obecne - promocje na astaty/ekspedycje itd.
- Losowe pojawienie się Eventowych planet z surką + pokaźny bunkier – Event cykliczny – Ilość planet eventowych – 3 planety razy aktywny gracz. – okienko eventowe np. Piątek 18:00 – 22:00
- Losowe pojawienie się Eventowych planet z flotą do złomowania – Event cykliczny – Ilość planet eventowcyh 3 planety razy aktywny gracz. – okienko eventowe np. Sobota 18:00 22:00.
- Losowe pojawienie się eventowych PZ – Event cykliczny – Ilość PZ np. 10 razy aktywny gracz.

 

 


Zapraszam do dyskusji i przypominam, że to tylko mój punkt widzenia, temat powstał po to żeby przedyskutować takie rzeczy i wolą większości dojść do porozumienia czy ma to jakiś sens.

Propozycja nr 1 - po skanie masz przeciez przycisk atakuj wiec po co kombinowac....

Propozycja nr 2 - jak najbardziej na tak 

Propozycja nr 3 - bez sensu kopalnie na 40 lvl + robisz w ..... pare minut tylko klikania jest troche ale cos za cos :D 4
Propozycja nr 4 - popieram, ale bez przesady 

Propozycja nr 5 - tutaj ciezko powiedziec, nie jestem za ani przeciw.

Propozycja nr 6 - mozna tutaj by cos pozmieniac. Dodać wiecej opcji wykonaj atakow/ekspedycji X np 200/400/800 zeby ludzi motywowac do farmienia. Z tym glosowaniem to bym sie wstrzymał od głosu

Propozycja nr 7 - te zadania sa kiepskie bo ciezko nieraz wychaczyc taka flote przy 20 osobach grajacych na serwerze.

Propozycja nr 8 - JW

Propozycja nr 9 -  Ekspedycja na 31 lvl 😮 no za to moze faktycznie byc powinien slot albo za 32 lvl i parzyście co 2 lvl :D (opcja dla hardcora). Rozwniecie dalszych etapow zadań z działów ekonimia i infrastruktura/technologia jak najbardziej na +++

Propozycja nr 10 - tutaj ciezko powiedziec, nie jestem za ani przeciw.

Dobra robota Bacho bo poświeciłeś swój czas. Co bym zmienił to na przykład wyrzucił zadanie z przenoszeniem planety. (opcja dla donatora, ktos kto nie kupuje astatów nie zrobi tego nigdy) Prywatnie przenoszenie planet to jest dla mnie cheat, ktory ułatwia komuś złomowanie/niszczenie moona. Czemu $ ma ułatwić gre? Po to sa planety tz Lotki. Za dolary mozna sobie kupić surowce które pomagaja, wynajać generatory itd. Rekordy we flocie to juz śmiech, nie powinno byc tej sekcji. Widzisz czasami wszystko co gracz X posiada. Gracz powinien sie postarać w znalezieniu czyjejs floty a tak jest podane na tacy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Drak0

Propozycja 1 - ułatwi farmienie, ja np. ostatnio sporo farmię i powiem Ci, że otwieranie po 50-70 kart i wklepywanie ilości UT to trochę denerwująca czynność ale no da się znieść.

Propozycja 3 - Właśnie chodzi o to żeby zachęcić tych ''nowych'' graczy a tym bardziej jak wejdzie na serwer poklika coś i przestanie grać to dla pozostałych jest jakaś farma a tak to kappa.

Propozycja 7/8 - O zadaniach myślałem właśnie tak żeby było coś co wymaga zbudowania floty aby odebrać nagrode dzięki temu jest duże prawdopodobieństwo, że jakaś część tych flot się pojawi i będzie można coś polatać aby wykonać zadania z %.

 

Co do przenoszenia planet ja bym był nawet za tym żeby całkowicie wywalić tę opcję ewentualnie bardzo ograniczyć. To samo myślę, o rekordach floty - jeżeli nie wyrzucić to ograniczyć odświeżanie np. 1/2 razy na dobę.

Edytowane przez Bacho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekordy, demontownia floty = śmietnik

Co do przenoszenia planet - opcja dobra lecz faktycznie pomaga w 'zbyt szybkim' złomowaniu. Dlatego dobrą opcją było by przenoszenie planety ale nie w 1 sekundę, tylko np. przenosiła by się w przedziale czasu od kilku do kilku godzin (czas losowy). Bo wg. mnie opcja jest dobra, czasami po prostu z racji strategii trzeba zminić koordynaty. A jak ma się dużego moona i rozwinięte kopalnie plus budynki na moonie to szkoda, więc niechby sobie ta opcja była

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.05.2024 o 22:40, Bacho napisał:

Propozycja nr 8 – Nowe zadania miesięczne

To na co czekamy od dawna, takie zadanka są miłym urozmaiceniem w grze. Oczywiście im więcej i bardziej zróżnicowane tym fajniej.

 

Kilka propozycji, nie które się powtarzają bo tu nie za wiele idzie wymyśleć (bo trzeba brać pod uwagę tyle 'rzeczy' które można stracić/odbudowywać.

1. Utrzymaj flote o wartości XXX przez 2 tygodnie - kilka progów

2. Utrzymaj obrone o wartości XXX przez 2 tygodnie - kilka progów

3. Utrzymaj minimum 5 księżycy o średnicy XXX przez 2 tygodnie - kilka pragów

4. Utrzymaj łączna sumę XXX teleporterów na księżycach przez 2 tygodnie

5. Utrzymaj łączną sumę XXX Falangi czujników na księżycach przez 2 tygodnie

6. Utrzymaj łączna sumę XXX Stacji księżycowych przez 2 tygodnie

 

Inny pomysł:

Fajnie by było jakby czasem za jakieś zadanie/ albo ekspedycje był vacubulator np. na 2 dni - swego rodzaju promocja a z drugiej strony Ci co im przeszkadzają to sami mogli by czasem sobie z tego skorzystać

Edytowane przez MAESTHRON
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwiększenie nagrody za zadania tygodniowe i miesięczne i zwiększenie nagrody za aktywność w grze zwiększające tydzień za tydzień miesiąc za miesiąc i tak dalej surowcach, a jak gracz nie będzie aktywny powyżej trzech dni wraca do punktu początkowego i zaczyna odnowa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.05.2024 o 22:40, Bacho napisał:

Myślę, że jest możliwa ponieważ jest to zdublowanie opcji z ''sondami'' wiec pewnie bez większego nakładu pracy idzie to zrobić chociaż mogę się mylić.

Jutro dopiszę jeszcze jakieś inne propozycje jakie mam i postaram się prowadzić temat w taki sposób żeby w pierwszym poście wrzucać propozycje innych osób wraz z dopiskiem jeżeli takowe się tu pojawią.

Zapraszam do dyskusji i propozycji.

 

 

Propozycja nr 1 - Dodanie ikonki ''Akcji'' usprawniającego farmienie (opisana w 1 poście).

Propozycja nr 2 -  Ochrona nowych graczy oraz słabszych graczy wg. przewagi punktowej. Blokada ataków z dużą przewagą punktową np. 10x  tzn. gracz A pkt 100 nie może zaatakować gracza B pkt 9, może go dopiero zaatakować gdy przewaga będzie wynosiła mniej niż 10x. Blokada ataków powinna działać w 2 strony.

Propozycja nr 3 - Z racji tego, że obecne serwery wystartowały już jakiś czas temu to myślę, że można wprowadzić opcję, że skolonizowane planety posiadają już np. Kopalnie na określonym poziomie np. 40-60lv + opcjonalnie jeszcze magazyny/roboty. Wiadomo, że przy starcie serwera lepszą opcją jest czysta planetka ale ta sytuacja ułatwi początkową zabudowę planet co może zachęcić też graczy nowych oraz z innych serwerów np. Privo/21 do grania na 2 z racji tego ułatwienia bo zauważyłem, że nadal sporo graczy gra na 1 serwerze.

Propozycja nr 4 - Zwiększenie trudności niszczenia moonów - obecnie przy zwiększeniu cyferek jest to trochę zbyt łatwe do zrobienia.

Propozycja nr 5 – Wprowadzenie PZ z obrony? Nie wiem co o tym sadzicie czy np. 10-20% PZ z obrony było by dobrym pomysłem?

Propozycja nr 6 – Nowa zakładka zadań dziennych.
- Wykonaj X ataków
- Wykonaj X ekspedycji
- Użyj X falangi
- Można dodać strony z reklamą ogam i vote + zadanie z głosowaniem, że zagłosuj aby otrzymać nagrodę.
 

Propozycja nr 7 – Nowe zadania tygodniowe. + trzeba przejrzeć stare i je ‘’zwaloryzować’’ - NAGRODY MAJĄ BYĆ DODATKIEM ZACHĘCAJĄCYM DO AKTYWNOŚCI WIEC NIE MOGĄ TEŻ BYĆ KOSMICZNE jednym słowem zrównoważone.
- Wykonaj atak na co najmniej 1.000.000.000% – (osiągniemy tyle złomując około 2,5-2,6 mld OW)
- Wykonaj atak na co najmniej 5.000.000.000% – (osiągniemy tyle złomując około 13mld OW)
- Wykonaj atak na co najmniej 15.000.000.000% – (osiągniemy tyle złomując około 39mld OW).
- Wybuduj co najmniej 1.000.000.000 OW – koszt 18,75 bln deu – średni koszt około 40-50k trytu – można zmienić na dowolne inne statki lub zastąpić zadaniem zbuduj flotę o wartości co najmniej i tu suma pkt.
- Wybuduj co najmniej 3.000.000.000 OW – koszty jw. Oraz możliwości zamiany jw.
- Uzyskaj sumę % z ataków co najmniej 50.000.000.000%
- Wykonaj X zadań dziennych.

 

Propozycja nr 8 – Nowe zadania miesięczne. + trzeba przejrzeć stare i je ‘’zwaloryzować’’ - NAGRODY MAJĄ BYĆ DODATKIEM ZACHĘCAJĄCYM DO AKTYWNOŚCI WIEC NIE MOGĄ TEŻ BYĆ KOSMICZNE jednym słowem zrównoważone.

- Wykonaj atak na co najmniej 30.000.000.000% - JW.
- Wykonaj atak na co najmniej 50.000.000.000% – JW.
- Wykonaj atak na co najmniej 100.000.000.000% - JW.
- Wybuduj flotę 10.000.000.000 OW – koszt.jw.oraz możliwości zamiany jw.
- Wybuduj flotę 50.000.000.000 OW – koszt.jw.oraz możliwości zamiany jw.
- Uzyskaj sumę % z ataków co najmniej 200.000.000.000%
- Zniszcz 3 księżyce o średnicy powyżej 5000.
- Zniszcz 2 księżyce o średnicy powyżej 7000.
- Zniszcz 1 księżyc o średnicy powyżej 8500.
- Wykonaj X zadań tygodniowych.


Propozycja nr 9 – Aktualizacja zadań z innych zakładek i dodanie kolejnych etapów szczególnie w ekonimia i infrastruktura/technologia/ekspedycje misje  (w tym jakieś zadania związane z ekspedycjami dające jakiś 1 może 2 dodatkowe sloty na stałe tak jak mamy w jakiejś zakładce wykonaj 20k ekspedycji za taki fant powinien być slot gratis na stałe ewentualnie za zbadanie tech. Ekspedycji na 31 czy coś) – mogę coś posiedzieć i pomyśleć jeżeli pomysł jest ok.

 

Propozycja nr 10 – Nowe eventy cykliczne.
- Rozpiska kiedy cyklicznie występują dane eventy w tym również te obecne - promocje na astaty/ekspedycje itd.
- Losowe pojawienie się Eventowych planet z surką + pokaźny bunkier – Event cykliczny – Ilość planet eventowych – 3 planety razy aktywny gracz. – okienko eventowe np. Piątek 18:00 – 22:00
- Losowe pojawienie się Eventowych planet z flotą do złomowania – Event cykliczny – Ilość planet eventowcyh 3 planety razy aktywny gracz. – okienko eventowe np. Sobota 18:00 22:00.
- Losowe pojawienie się eventowych PZ – Event cykliczny – Ilość PZ np. 10 razy aktywny gracz.


Zapraszam do dyskusji i przypominam, że to tylko mój punkt widzenia, temat powstał po to żeby przedyskutować takie rzeczy i wolą większości dojść do porozumienia czy ma to jakiś sens.

1.Wystarczy tak jak jest, po za tym jest to jeszcze wieksze ulawienie dla tych ktorzy pomagaja sobie botami - NIE

2.Mozna by sie zastanowic nad tym.

3. To troche byloby nie w porzadkudla tych co stawiali tygodniami swoje budynki, jest opcja przejecia konta.

4.Kolejna rzecz dla ktorej mowie ze jest bez sensu to proponowanie wiecej, weicej..., kiedys ze wszystkim bedzie ZA DUZO i przestanie sie miescic wam na monitorach.

5.Tutaj wtedy trzeba bylo by ukrucic z floty oraz fragmentum, w sumie na to samo wyjdzie.

6.Mozna sie zasatnowic

7. , 8. i 9. Trzeba by przemyslec kilk rzeczy na nowo

10. Nie wydaje mi sie aby powinna byc jakas rozpiska/pla co i kiedy - ale jesli macie jakie nowe pomysly co do eventow jakie by mogly byc to chetnie wyslucham.

 

Chce dodac jeszcze ze mam rownolegle inny duzy projekt (tak chodzi o gre) i prosilbym o nieoczekiwanie zmian w bliskiej przyszlosci

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kiros napisał:

Chce dodac jeszcze ze mam rownolegle inny duzy projekt (tak chodzi o gre) i prosilbym o nieoczekiwanie zmian w bliskiej przyszlosci

Filmy, program gry itp. mają trailer'y. Zadowolimy się jakimiś dwoma konkretnymi zdaniami co do Twojego projektu ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Drak0 napisał:

A moze bardzo prosta i mała zmiana czyli przeliczanie rekordow raz na 24h ? mysle ze sporo osob sie zgodzi ze mna ze jest to wkur... bardzo denerwuje :D

Tu się zgadzam przez rekordy to latają jak ćmy do latarni raz na dobę przelicznik jak kiedyś to było ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To z tego co mi się wydaje to będziecie musieli wybrać albo zadania tygodniowe miesięczne albo przeliczenia co godzinę. Bo rekordy były po to zmieniane o ile mnie pamięć nie myli bo bez tego nie działa drugie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiana jaka była by najbardziej fajna i przydatna do budowy floty żeby się ożywiła gra to usunięcie floty z rekordów w statystykach jest to tak beznadziejne że głowa boli. Wystarczy 2-3minuty spóźnić się z wejściem na konto i ma się po flocie. To jest najważniejsza zmiana uważam żeby można było budować flotę. Albo przeliczenie raz na 24h i po sprawie 

Edytowane przez Barthez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Barthez napisał:

Zmiana jaka była by najbardziej fajna i przydatna do budowy floty żeby się ożywiła gra to usunięcie floty z rekordów w statystykach jest to tak beznadziejne że głowa boli. Wystarczy 2-3minuty spóźnić się z wejściem na konto i ma się po flocie. To jest najważniejsza zmiana uważam żeby można było budować flotę. Albo przeliczenie raz na 24h i po sprawie 

Popieram.

 

W statystkach też dobrze by było jakby podana była ilość statków na sztuki a nie ich wartość w pkt, wtedy za nim się kogoś zaatakuje trzeba by go dobrze 'wytropić' i obserwować dłuższy czas.

Edytowane przez MAESTHRON
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.