Skocz do zawartości

Expedycja


Pocikola

Rekomendowane odpowiedzi

Moim pomyslem jest troche zmienic ta misje, bo teraz nikt z niej nie korzysta bo jest malo atrakcyjna.

 

Dowodztwo(4)

Twoja ekipa ekspedytorow natrafila na surowce !

Odzyskane surowce to 74.979 ; Metal, 37.489 ; Krysztal i 24.993 Deuter

 

Narazac flote aby takie cos dostac ;D

 

Teraz jest opcja:

 

- Nic

- tracisz 30 % floty

- zyskujesz troche floty ( tez nie sa to oplacalne sumy )

- surka

 

Moze zrobic tak ze np. 5 % na to ze zostanie dodany nam np. geolog albo ktos kto kolwiek. Gdy puscimy np. 20.000.000 ut ( to wtedy ten % liczy )

Albo 10 % na 5 dodatkow. A przy wyslaniu 100.000.000 OW np. 10 dodatkow.

 

Oczywiscie zostawic opcje - ze mozna stracic 30 % floty, bedzie to zabawa na zasadzie losowania trafiasz masz nie w lepcy.

 

Oczywiscie inne pomysly jeszcze, ktorych ja nie mam a wy macie, wybralo by sie kilka najlepszych i by sie zrobilo.

 

Jak to nie przejdzie to naj lepiej skasowac ta opcje calkowicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz dawno o tym mowilem deusowi to zawsze bylo cos wazniejszego :P

 

 

Floty mozna dokladnie 10% zyskac - wysylasz 100 DT, powraca 110 DT

 

 

Poprawic tez trzeba czas ekspedycji - na byle jakim poziomie lata sie max 2h, a powinno byc tyle h, jaki poziom technologii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba ze tak...;P

albo zeby bylo tak:

30% szans na nic

30% szans na utrate 30% floty

20% szans na zostakie floty (tutaj proponuje takie rozwiazanie: technologia ekspedycji *0,5%, czyli przy 20 lvlu bdziemy mieli 10% flotki, albo tech.ekspedicji *? 0,75% przy 20 levelu techu mamy 15% flotki wiecej. Wg mnie nie oplaca sie dawac wiekszych %...)

20% szans na... na co? znalezienie surki, spotkanie piratow, znalezienie nowej planety i atak na nia? wymyslcie cos;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30% szans na utrate floty? To po grzyba mam latac jak w 30% same straty..

 

30% byc nie moze, bo bedzie wieksza szansa na strate i malo tego... nie dosc, ze wieksza szansa to i sama strata wieksza, bo tracimy 30%, a zyskac mozemy jedynie ~10%, wiec na pewno 30% to za duzo :P

 

 

 

W wolnej chwili powymyslam cos o ile dowiem sie od deusa, jak to dziala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze dodatki np 1 dodatek moze sie trafic. To zrekompensuje wydatki na kilka ekspedycji ale tylko wtedy by sie pojawiala gdy flota wyslana przekroczy jakis prog punktowy. To trzeba by bylo dopracowac by ludzie nie wysylali tylko ekspedycje po dodatki :) Trzeba by bylo o tym pomyslec i jakos to dograc. Jeden dodatek to juz pare statkow jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osobiscie dodatki mi sie nie podobaja w ekspedycji...;/

A moze dodatki np 1 dodatek moze sie trafic. To zrekompensuje wydatki na kilka ekspedycji ale tylko wtedy by sie pojawiala gdy flota wyslana przekroczy jakis prog punktowy.

czylli tylko flociarze maja szanse na dodatki z ekspedycji?? zle pomyslane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie powiesz mi ze chcesz po jednym statku wysylac. To chyba nie rozumiesz na czym to polega. A poza tym skoro maja eko to niech tez cos ryzykuja. Tak, to nie dla kogos kto wchodzi raz na dzien by kase do banku wsadzic. Tu trzeba czasu poswiecic. A skoro ktos nie ma floty to znaczy ze nie zalezy mu na szybkich przyrostach. Wiec ekspedycja nie jest dla niego. No moze chcesz stracic 30% z 2 statkow? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deus na dodatki prawie na pewno nie pozwoli...

 

I co do

zawsze na strate musi byc wiekszy %...;)

inaczej byloby za latwo;P

 

to ja nie mialem na mysli tak jak ty to zrozumiales, szansy na cos, tylko na OGoLNE zyski i straty.

 

Jakbys nie probowal 30% bedzie strat i 10% zysku, wiec na ekspedycje polecisz majac 100% pewnosci (bo wiesz jak dziala), ze i tak stracisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz 30% pewnoscie ze stracisz...

w losowanie grales??? zakladka ostatnia w rozwoju. tam tracisz 100% jak przegrasz. tu tylko 30. tam zyskujesz 300% jak wygrasz, tutaj 10%.

tylko ze tutaj masz szanse 70% ze nie straisz, a tam kolo 15;)

zdemontuj sobie flote i graj w losowanie, na to samo wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne porownanie.. niewiele zrozumialem :P

 

Przede wszystkim, kto powiedzial, ze ekspedycja ma byc rownie korzystna co losowanie :?

 

Na niej powinno byc wiecej, bo polecisz raz / dwa na godzine / dwie.

Losowanie mozesz robic co sekunde i jest na nie nie najgorszy sposob na zarobek, a na ekspedycji takiego chyba nie bedzie

 

 

 

 

 

 

 

Deus ma teraz duzo do roboty, wiec puki co nic sie nie zmieni.. czekamy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.