Skocz do zawartości

mała zacheta


Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki pomysł żeby dla nieaktywnych graczy nie było limitu wydobywania surowca niech sie gromadzi bez limitu magazynowego ?. Według mnie troche zacheciło by to pozostałych graczy do wiekszej aktywności?. m

Myślę że pomysł spodoba się i zostanie zaakceptowany pozdrawiam ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, pdoktor85 napisał:

Mam taki pomysł żeby dla nieaktywnych graczy nie było limitu wydobywania surowca niech sie gromadzi bez limitu magazynowego ?. Według mnie troche zacheciło by to pozostałych graczy do wiekszej aktywności?. m

Myślę że pomysł spodoba się i zostanie zaakceptowany pozdrawiam ?

Bardzo dobry pomysł ... tylko najpierw gra musi działać jak powinna, bo nie wyobrażam sobie skanować całej gali i wysyłać kilkadziesiąt misji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, pdoktor85 napisał:

kiedy bedzie jakaś odpowiedz?

Nieaktywnie sa juz podkreceni, kiedys musi byc koniec tego.

6 godzin temu, Fit napisał:

Tak ~Admin zajmuje się serwerem i astatami reszta resztą ;)

A moze admin ma tez inne rzeczy w zyciu, takie jak praca dom i rodzina? niestety nie zawsze mam czas i jakos musze to podzelic

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, kiros napisał:

Nieaktywnie sa juz podkreceni, kiedys musi byc koniec tego.

A moze admin ma tez inne rzeczy w zyciu, takie jak praca dom i rodzina? niestety nie zawsze mam czas i jakos musze to podzelic

 

Pozdrawiam

My to wszystko adminie rozumiemy, ale ... no właśnie jest pewne ale. Skoro posiadasz serwer oraz grę, czyli świadczysz de facto usługę z której korzystają inni ludzie, to jakość tej usługi powinna być na odpowiednim poziomie aby nie było narzekań i marudzenia, oraz odchodzenia klientów. Zarządzam swoją firmą i doskonale wiem o czym pisze. Zadowolony klient poleci grę innym, zadowolony klient zapłaci za astaty jeśli wygodnie i komfortowo będzie mu się grało itp. itd. W dobie internetu, portali społecznościowych gdzie jeden negatywny wpis na temat gry, czy czegokolwiek innego trafia w ciągu sekundy do ogromnej rzeszy ludzi, powinien owocować dbałością o odbiorców, użytkowników potencjalnych klientów. Prosty przykład ... kupujesz na all.... MONITOR X1Y, i najprawdopodobniej wybierzesz o 50zł droższą ofertę ... ale od pewnego sprzedającego z pozytywnymi komentarzami aniżeli od jakiegoś z kilkoma negatywami. Teraz musimy odpowiedzieć sobie sami DLACZEGO droższa oferta jest bardziej atrakcyjniejsza.

Większość z nas ma dom, firmę, rodzinę nie jesteś sam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak obserwuje sobie to co mówisz i chyba coś nie działa to małe ulepszenie bo nic sie nie zmienia na tych nieaktywnych graczach mają ciągle tak samo surowca nic nie przybywa;-) a mieli mieć zniesiony limit magazynowy;-)

 

Może nie długo coś się zmieni ? oby 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, pdoktor85 napisał:

tak obserwuje sobie to co mówisz i chyba coś nie działa to małe ulepszenie bo nic sie nie zmienia na tych nieaktywnych graczach mają ciągle tak samo surowca nic nie przybywa;-) a mieli mieć zniesiony limit magazynowy;-)

 

Może nie długo coś się zmieni ? oby 

Specjalnie puszczony skan gali ... jeśli to co jest zawarte w raportach graczy "iI" to mają być farmy, to podziękować ... na następny lvl kopalni dexu to chyba po kilka godzin dziennie lotów i do końca roku się może wyrobię

Niech się wydobywa na maxa bez limitu, co ja mam z takim czymś zrobić?

Wyszpiegowane surowce Kolonia [3:145:7] godzina: 18:01:12
Metal 476.742.057.391   Kryształ 211.885.358.840
Deuter 211.885.358.840   Energia 1.576.898.223
Edytowane przez LadyDeath
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyszpiegowane surowce ... [...] godzina: 9:24:44
Metal 3.097.585.352.212   Kryształ 525.193.457.292
Deuter 1.179.016.556.244   Energia 26.500
Flota
Obrona
Konstrukcja
Kopalnia metalu 72   Kopalnia kryształu 60
Ekstraktor deuteru 69   Elektrownia słoneczna 2

Fa

 

Jedna z wielu... zmień uni :)

ps na takie jak ten twój też zdarza się polecieć jak przejadę główne ;)

Edytowane przez Fit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może prościej losowo niech gdzieś na planetach nie aktywnych graczy ładuje sporo sorowcow lub jakąś większą  flota wtedy też będzie trochę zabawy żeby to znaleźć i jak się trafi na sorowce to chociaż się człowiek trochę ucieszy. Może w takiej formie zachętą będzie lepsza? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, pdoktor85 napisał:

A może prościej losowo niech gdzieś na planetach nie aktywnych graczy ładuje sporo sorowcow lub jakąś większą  flota wtedy też będzie trochę zabawy żeby to znaleźć i jak się trafi na sorowce to chociaż się człowiek trochę ucieszy. Może w takiej formie zachętą będzie lepsza? 

Było już coś takiego ... na początku wszyscy szukali, potem nie szukali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo zaszaleć i zmienić ogólne wydobycie na x10000 +  u idlaków wydobycie na max ich kopalni i bez ograniczenia poj magazynów, na trochę rozrusza to wszystkie uni ;)

Ps ilość surki za astaty w takim wypadku x25 ;)

Reasumując:

Szybkość: x600 Wydobycie: x10000 Floty: x100
PZ z Floty: 70%, z Obrony: 60%, Fragmentum na max.
Maksymalnie 30 planet.

Edytowane przez Fit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Fit napisał:

Albo zaszaleć i zmienić ogólne wydobycie na x10000 +  u idlaków wydobycie na max ich kopalni i bez ograniczenia poj magazynów, na trochę rozrusza to wszystkie uni ;)

Ps ilość surki za astaty w takim wypadku x25 ;)

Reasumując:

Szybkość: x600 Wydobycie: x10000 Floty: x100
PZ z Floty: 70%, z Obrony: 60%, Fragmentum na max.
Maksymalnie 30 planet.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że nie ma co zwiększać wydobycia itd wystarczy zwiększyć rozwinięcie botów do farmy i zamiast satelit żeby miały elektrownie i wtedy będzie co okradać. Przez to że gra mało ludzi mało jest kont (iI) z dobrym rozwinięciem na nowych uniach dlatego upgrade botów dużo da. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.