Skocz do zawartości

Nic nie bawi jak gracz po krajóweczce


kwas

Rekomendowane odpowiedzi

Chłop z kompleksem samotnika, pisze w poszukiwaniu znajomych w internetach. 

Cieszę się, że dostarczasz ludziom takim jak ja, rozrywki w postaci błaznowania, szkoda tyle, że to nie dwór Jagiellonów, a zwykła gierka internetowa.

 

Winiu [5:3:7] Brak Tematu
-
Wiesz, że ja wiem jak ktoś oszukuje :)

Nie ładnie z Twojej strony.

Zgłoszę to kirosowi, nie będę wnosil o bana bo stracę dobra farmę, ale niech Cie obserwuję żebys grał uczciwie jak wszy
scy.

 

Winiu [5:3:7]

Brak Temat

-
Tak jak pisałem. Nie dopuszczę do zbanowania Ciebie. Muszę mieć co farmic przecież :)

 

 

Dla jednych Pan Winiu to kiepski gracz, dla drugich człowiek, który stoczył się pisząc pogróżki w stylu "jestem konfidentem ale nie do końca" :D pozdrawiam i życzę uśmiechów na twarzy. 

Edytowane przez kwas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, kwas napisał:

Chłop z kompleksem samotnika, pisze w poszukiwaniu znajomych w internetach. 

Cieszę się, że dostarczasz ludziom takim jak ja, rozrywki w postaci błaznowania, szkoda tyle, że to nie dwór Jagiellonów, a zwykła gierka internetowa.

 

Winiu [5:3:7] Brak Tematu
-
Wiesz, że ja wiem jak ktoś oszukuje :)

Nie ładnie z Twojej strony.

Zgłoszę to kirosowi, nie będę wnosil o bana bo stracę dobra farmę, ale niech Cie obserwuję żebys grał uczciwie jak wszy
scy.

 

Winiu [5:3:7]

Brak Temat

-
Tak jak pisałem. Nie dopuszczę do zbanowania Ciebie. Muszę mieć co farmic przecież :)

 

 

Dla jednych Pan Winiu to kiepski gracz, dla drugich człowiek, który stoczył się pisząc pogróżki w stylu "jestem konfidentem ale nie do końca" :D pozdrawiam i życzę uśmiechów na twarzy. 

????????? jutro idę na policję powiem ze mnie żona zgwałciła dziś w pracy ale nie do końca bo sam z nią poszedłem do łazienki ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, GREGx napisał:

Nie znam was pany ale R102 brzmi jak jakiś rodzaj baterii do wibratora...  może faktycznie ktoś musiał pomóc twojej żonie, a ty poszedłeś z nią żeby zobaczyć jak się to robi

czesto musisz używać skoro wiesz jak działa wibrator i bateria :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.