Skocz do zawartości

MSBN który poziom ile łączy.


Szaman

Rekomendowane odpowiedzi

Na Uni8 mam konto do testów.

Na Matce i na kolonii postawiłem po 10 lvl laboratorium.

Zacząłem robić badania by pokazać co i kiedy łączy MSBN

Na screen1 widzimy czasy badań i brak MSBN.

Na screen2 jest MSBN na poziomie 1, a czasy badań się nie zmniejszyły.

Na screen3 MSBN już na poziomie 2 i dopiero teraz czasy się skróciły.

Wniosek jest prosty, MSBN musi być na obu planetach by laboratoria się połączyły.

Znaczy MSBN badamy obojętnie na której planecie, ważne by był odpowiedni poziom.

Czyli poziom 1, planeta jest gotowa do połączenia.

Poziom 2, druga planeta jest gotowa więc się łączą.

Kolejne poziomy dołączą następne laboratoria.

Screen1.jpg

Screen2.jpg

Screen3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest jakiś % wskaźnik o ile skróci czasy badań każdy kolejny poziom?  i pytanie też czy załóżmy na 20 planetach jest 30 poziom laboratoriów i MSBN 18 POZIOM to łączy tylko 18 planet?  Kolejne pytanie czy łączy z najwyższych poziomów rozbudowy np 34 32 30 30... i kazdy kolejny 30 to łączy 2 najwyższe i np. 16 pozostałych planet z 30 lvl ?

w skrócie : czy warto inwestować w laboratorium badań? i MSBN :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy poziom laboratorium skraca czas badań.

Jeżeli masz na 20 planetach 30 poziomów laboratoriów a tylko 18 poziom MSBN to badania robi 30 * 18 = 540 laboratoriów, a 60 leniuchuje.

Gdy masz na planetach różne poziomy, to połączone zostają te największe.

Tak warto inwestować w laboratoria, zwłaszcza w MSBN by połączyć je wszystkie.

Jeżeli masz planetę „Lotkę”, MSBN wystarczy na poziom 20, gdy jej nie masz to 21.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i GREGx wyszło na moje (muszą być dwa aparaty by rozmowa była możliwa, jedna linia nie wystarczy) zawsze słuchaj Szamana, on dobrze liczy. Ty czekałeś na to, kiedy ktoś potwierdzi Twój tok myślenia, aż zjawił się Winiu. Tylko że on miał ten sam pogląd jak Ty, czyli błędny. Mam nadzieję, że moje doświadczenie rozwiało Twoje wątpliwości. Bez urazy dla was obojga, opis w grze faktycznie mało wyjaśnia, początkowo myślałem tak samo jak Wy. Moje wątpliwości rozwiały obliczenia, gdy napisałem kalkulator, w Excelu który liczy prawie wszystko co jest potrzebne do rozwoju. Chciałem go udostępnić na forum, lecz odzew był zerowy. Pewnie dlatego że mój kalkulator oparty jest o makra, a Excel przy otwieraniu takiego arkusza ostrzega o możliwym wirusie w nim zawartym. Ja aż tak utalentowanym programistą nie jestem, ale Excel ostrzega o tym zawsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ  u-test to tylko test to założyłem sobie kilka kont i sprawdzałem kilka opcji...   np zrobiłem labki a potem,  zrobiłem sieć,   oraz odwrotnie -  w jednym labku zrobiłem sieć (1 poziom ) i dopiero w tedy zrobiłem drugie lab na innej planecie...   założę jeszcze raz i powklejam....

 

Edytowane przez GREGx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.