Jump to content

Ogi vs Koszmarem alias mirai99 (Konfederacja) 54.000.000.000%

Recommended Posts

Kolega po świątecznym evencie uzbierał koło 5 bld deuteru i postanowił mnie zniszczyć.

Na początek wybudował bombowce i atakował moją obronę (na 5 ataków 3 remisy), po czym bombowce zdemontował i postawił całkiem nowiusieńkie OW.

Pytałem, dlaczego to zrobił, stwierdził, że ja gnębiłem słabszych, a on teraz stanie się moim koszmarem.

Kto zagląda na forum wie, że po zaliczeniu zadań obiecałem nie atakować słabszych, widać kolega na forum nic nie czyta.

Co więc było robić po nieprzespanych nocach?

Musiałem jakoś pozbyć się tego koszmaru i niestety ledwo dotarte OW (po jednym FS) wylądowało w moich reckach.

Starcie flot z:  21-01-2021 01:42:31.

Agresor ogi

• Okręt wojenny - 700.010.000.000

Obrońca Koszmarem

• Lekki myśliwiec - 1
     Okręt wojenny - 150.000.000.000
     Recykler - 1
     Fleet Slov - 2

Agresor ogi

Obrońca Koszmarem

• Okręt wojenny - 16.394.414.419

Agresor ogi

Obrońca Koszmarem
Zniszczony!

Agresor wygrał bitwę!

Agresor stracił  0 jednostek.
Obrońca stracił  9.000.000.000.047.200 jednostek.
Na tych współrzędnych znajduje się teraz 4.050.000.000.012.000 Metal i 1.350.000.000.015.000 Kryształ.
Prawdopodobienstwo powstania ksiezyca: 20% (54.000.000.000%)

Cały, niepordzewiały złom zebrany.

Edited by Szaman
46 minut temu, Tempy napisał:

Jedno z najzabawniejszych RW jakie widziałem hehehe ... 😜 , szkoda , że na u8 nie ma takich koszmarów 😜😜😜   Gratulacje a obrońcy tradycyjne SZO :) .

Dla tego trzeba by pomyśleć o połączeniu unii   :sorcerer:

O, ktoś przejął moje konto, to już wiem czemu się zalogować po pół roku nie mogę :P

Ja tam przez miesiące wpłacałem do banku na "może mi się jeszcze zachce grać", więc trochę surki tam było, nie musiał chyba świąteczno-eventować za bardzo.

Edited by mirai99
Godzinę temu, mirai99 napisał:

O, ktoś przejął moje konto, to już wiem czemu się zalogować po pół roku nie mogę :P

Ja tam przez miesiące wpłacałem do banku na "może mi się jeszcze zachce grać", więc trochę surki tam było, nie musiał chyba świąteczno-eventować za bardzo.

Na konto Mirai99 latałem od czasu do czasu (przed wykonaniem zadań), dlatego jego złość o znęcaniu.

Nie możliwe by konto było przejęte jako nieaktywne powyżej 30 dni, bo byłoby na liście moich farm.

Nick zmienił się w czasie aktywności konta, nawet pisałem o tym do Ciebie.

Mirai99 już wstydu sobie narobiłeś, proszę nie pogrążaj się.

co prawda to prawda, Ogi obiecał to nie złomuje :) aż dziwnie mi się gra nie dostając złoma od Niego co kilka dni...

teraz wyzwaniem jest wbicie jakiegoś rekordu by Go przegonić, ważne by mieć cel.

ps. piłeś nie pisz postów :d

Edited by d4rn0k
  • Szaman changed the title to Ogi vs Koszmarem alias mirai99 (Konfederacja) 54.000.000.000%