Jump to content

Uni 4 - michroz

Sith Grom
 Share

Recommended Posts

Z tych raportow co widze to wkleiles 14 i z tego 4 ataki na 197:14, 3 ataki na 196:8, 3 ataki na 196:4, 1 atak na 196:5, 1 atak na 196:6, 1 atak na 196:7 wiec nie widze tu zadnego zlamanego pkt regulaminy gry. Na planete mozna zaatakowac 6 razy - tu jest max 4, ogolnie na graczu mozna zrobic 20 atakow u Ciebie jest 23 ( tak jak napisales Ty) lecz wkleiles tylko 14, wiec nie ma wiecej dowodow na to ze Cie zaatakowal 23 razy.

Wiesz tu wkleja sie raczej osoby ktore oszukuja w grze a nie np. w ferworze walki pomyla sie ze slotami. Dla mnie to wyglada na przeoczenie a nie na wielki blad. To dzial raczej by pietnowac kopiowanie czegokolwiek na bledach gry lub kradzieze i inne tego typu sprawy. Pozdrawiam

witam, no faktycznie przesadzilem z tego co tu widac, szkoda ze nie mam juz swoich raportow, a czy administracja przychylniej sie ustosunkuje zwazajac na to iz sporo tych rw jest zakonczonych remisem ? w ferworze walki po stracie floty troche mnie ponioslo, prosze o skrocenie osiadki :/

Ja tez jestem za 3 dniami. Gdybym mial na to jakis wplyw to bym skrocil do 1 dnia ;) przeciez niczym takim nie zaszkodzil (same remisy) rozumiem jakby sithgrom mial jakies straty, ale ich nie mial :D Skroccie mu bana na ile sie da, nie zrobil nic strasznego ;)

a w tej grze jak juz kiedys pisalem 3dni to bardzo duzo.

Od tego sa ludzie, by po ludzku osadzac sytuacje, a nie jak programy dzialac wedlug tego co sie im pisze ;]

W regulaminie jesli jest "ban na 7 dni", to mozna to zmienic na "do 7 dni" zaleznie od sytuacji, bo to by bylo przesmieszne, jakby ktos 20x przegral i dostal na dokladke bana na tydzien xD

Sith masz wielka racje Regulamin to Regulamin, czemu skracacie bana do 1 dnia, atakujacy na pewno atakowal z mysla o wygranej a nie remisem. Ja testem jak najbardziej nad tym by ban zostal przedluzony max do 7 dni (a nie na 1)

Wiesz a jak Ty sie kiedys pomylisz - jestes w koncu tylko czlowiekiem (juz raz dales mi tu jakas kare i nie odpowiedziales na zadane pytania bo to byla tylko pomylka twoja) - i wyslesz 7 atakow na jedna planete to tez bedziesz uwazal ze przez przeoczenie masz siedziec 7 dni na banie? Ja kiedys za bardzo sie rozpedzilem i wyslalem 7 slotow. Oczywiscie po zauwazeniu faktu odeslalem zrabowane w 7 slocie surowce plus koszty i straty jakie poniosl obronca by byc w porzadku. I przez pomylke mialem siedziec 7 dni na banie? To nie jest rozwiazanie. Rozwiazaniem jest jak kolega pisal wczesniej "do 7dni". Zglos to w propozycjach.