Skocz do zawartości

"Jak wy tak szybko skanujecie moje planety?" - mały poradnik, co by admin miał mniej zgłoszeń :)


hhsnake0

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Gram od paru dni na Uniwersum 2020.

Dostałem już kilka wiadomości, gróźb i innych mniej czy bardziej miłych określeń co do mojego systemu skanowania planet.

Chcę tutaj opisać jak ja to robię, aby CI mniej doświadczeni byli świadomi tego, że się da i jest to w 100% uczciwe :)

 

Po 1:

Stworzyłem sobie mapę całego uniwersum, mam ją zapisaną w exelu i dzięki temu wyszukuję wszystkie Wasze kolonie.

 

Po 2:

Po wyszukaniu waszych koloni zapisuję link do waszych kolonii

 

Po 3:

Jak mam linki do waszych kolonii, to wklejam je do worda i tworzę hiperłącze

 

Po 4:

Jak mam hiperłącze, to mogę otworzyć 21 zakładek, gdzie macie planety

 

Po 5:

Jak mam zakładki z waszymi planetami, to naciskam przycisk szpiegowania planety i księżyca

 

 

 

Cała czarna magia :) Nie używam programów szpiegowskich ani innych wspomagaczy :)

Przez 10 dni kopiowałem sobie galaktyki i teraz mam łatwiej, ot to cała magia ;)

 

Oczywiście to jest mój sposób i jest on w 100% legalny. Moja ciężka praca w kopiowaniu galaktyk się będzie powoli zwracała :)

 

 

Poradnik kieruję do osób niedoświadczonych :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie prosciej wklejac na strone soja na wew i stamtad spr ? Co prawda ilość celow ograniczona miejscem i wymaga raczej 1 os soja ale chyba jeszcze szybsze. Niektorzy takie "mapki" wrzucaja na fora i aktualizuja na bierzaco ;)

 

ps fajny plan z excelem pod 1 wzgledem łatwości sortowania, graty ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie gratuluj bo nie ja to wymyśliłem ;)

W sumie to już robiłem z 15 lat temu na ogame.pl :)

Tutaj bez tego nie ma co robić floty.... 

TAKA MAŁA WSKAZÓWKA DLA NOWYCH :troll: 

Jak wiecie już jak my to robimy, to teraz czas na was ! :) Budujcie floty :troll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.