Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuje umożliwić kumulację oficerów (tych za astaty) tz: geologa, admirała i naukowca.

Np: 3xgeolog+ to +300%

3xadmirał +120slotów

3xnaukowiec -90%

Ewentualnie można wprowadzić limity kumulacji np

1. geolog i geolog+ max 5 (co dałoby max +750%)

2. admirał/admirał max 2 (max +120slotów)

3. naukowiec max 3 ale:

Pierwszy jak teraz -30%

Drugi -50% cena x1,5

Trzeci -70% cena x2(2*pierwszy)

Te 3 poziomy w poł z trytem dałyby łączną możliwość skrócenia badań o 76% (bez trytu o 70%).

Kwestia krotności byłaby ciekawa zarówno dla graczy jak i admina można rozważyć inne wersje krotności fajnie jeśli jakaś wejdzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem nie przejdzie, pomysł sam w sobie ciekawy, ale teraz weź pod uwagę załóżmy gracza który ma 32 lv technologi bojowej, na 33 robi się 218+ dni, zdobywam taki zastrzyk - 90 % czasu =  20+ dni, skracam to trytem i tak w  kółko... 

gracze staliby się (Ci którzy mieli szczęście) raczej nie osiągalni. a tryt wtedy spada na drugi plan gdzie jest kluczowy w rozgrywce. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna by rozważyć choć opcję naukowca to nie wpłynie zbyt silnie na staty.

Co do pay&win to jest to od dawna a w/w to urozmaicenie chcesz bierzesz nie chcesz to nie ;)

Serio nikt nie chciałby skumulowanego naukowca czy geologa?

 

ps -70% to jednak nie -90% :)

Można zrobić inaczej max 2xnaukowiec dający -45% można też dodać kumulację do trytu np do max x3 dawałoby to do -90% redukcji spalania ;)

Edytowane przez Fin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj spokój z takim pomysłem... I tak się zdenerwowałem po wprowadzeniu oziębiania planet przez astaty.. Nie po to na początku uniwersum poświęciłem dodatkowych XX godzin żeby znaleźć chłodne planety z dużą ilością pól. Pomysł może poza admirałem do kosza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.