Skocz do zawartości

Zdjęcie urlopu kontom zbanowanym "na zawsze"


mirai99

Rekomendowane odpowiedzi

Na Shoutboxie pojawiła się dyskusja o kontach zbanowanych "permanentnie".

Obecnie takie konta siedzą w galaktykach z banem + urlopem.

Czy nie lepiej by było po jakimś czasie (na odwołanie, chociaż nie pamiętam jeszcze skutecznego odwołania od bana "na zawsze") te konta traciły urlop? 

Popieram, sporo celów do farmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektore te konta  zablokowane zostaly za bugusing, nie moge tych kont wypuscic nawet do farmienia bo leza tam nielegalne surowce. Usunac tez nie, bo moga zalozyc kolejne o tym samym nicku i ludzie beda sie burzyc, dlaczego on lata na wolnosci i podobne tego typu rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Greg, "twój" pomysł pojawił się 2 linijki pod moją odpowiedzią na kogoś pytanie i tą propozycją.


Kiros, wszystkie bany dożywotnie są za bugusing?
I kolejne pytanie, może by tym za bugusing usunąć wszystkie planety oprócz matki, żeby nie zaśmiecali galaktyk?

Edytowane przez mirai99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektore te konta  zablokowane zostaly za bugusing, nie moge tych kont wypuscic nawet do farmienia bo leza tam nielegalne surowce. Usunac tez nie, bo moga zalozyc kolejne o tym samym nicku i ludzie beda sie burzyc, dlaczego on lata na wolnosci i podobne tego typu rzeczy.

Wybacz czegoś nie rozumiem, pewnie przez to, że nie znam mechaniki i zasad programu gry. Możesz wytłumaczyć dlaczego zbanowane konta ale uwolnione z urlopu mogą dać możliwość ponownej gry osoby, która oszukiwała? To nie tak, że może sobie założyć nowe konto? Według mnie to ban na IP jest podstawą. Może dodać jakąś weryfikację adresu mailowego, choć co za problem założyć nowy... Tak czy inaczej, czegoś nie rozumiem.... :(

Nie żeby mi jakoś wyjątkowo zależało, bo Idlerów jest mnóstwo ale może jeszcze większą karą dla zbanowanych może być świadomość, że ich Imperium teraz jest ulubioną farmą okolicznych graczy... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektore te konta  zablokowane zostaly za bugusing, nie moge tych kont wypuscic nawet do farmienia bo leza tam nielegalne surowce. Usunac tez nie, bo moga zalozyc kolejne o tym samym nicku i ludzie beda sie burzyc, dlaczego on lata na wolnosci i podobne tego typu rzeczy.

 

Przecież tych kont za bugusing nie jest niewiadomo ile... Pozatym z tych kont można wyczyścić surowce do 0 i poprostu dać magazynom się zapełniać, sluzylyby jako zwykle farmy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz czegoś nie rozumiem, pewnie przez to, że nie znam mechaniki i zasad programu gry. Możesz wytłumaczyć dlaczego zbanowane konta ale uwolnione z urlopu mogą dać możliwość ponownej gry osoby, która oszukiwała? To nie tak, że może sobie założyć nowe konto? Według mnie to ban na IP jest podstawą. Może dodać jakąś weryfikację adresu mailowego, choć co za problem założyć nowy... Tak czy inaczej, czegoś nie rozumiem.... :(

 

Nie żeby mi jakoś wyjątkowo zależało, bo Idlerów jest mnóstwo ale może jeszcze większą karą dla zbanowanych może być świadomość, że ich Imperium teraz jest ulubioną farmą okolicznych graczy...

W tych zczasach jest zbyt wiele mozliwosci i ban na IP nikogo nie powstrzyma, a znajdzie sie kilkadziesiat osob ktore beda mnie nekaly ze "dlaczego xyz znowu gra skoro dostal bana" jesli usune takowe konto z uniwersum.

 

 

 

Przecież tych kont za bugusing nie jest niewiadomo ile... Pozatym z tych kont można wyczyścić surowce do 0 i poprostu dać magazynom się zapełniać, sluzylyby jako zwykle farmy?

Naprawde za duzo zachodu zeby selekcjonowac te kilka kont,a tak po za tym to macie wokol sporo innych farm do pladrowania i te pare sztuk nie zrobiloby wiekszej roznicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.