Skocz do zawartości

Nowy dodatek w grze


kiros

Nowy dodatek, flota co 24h  

36 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy chcesz aby ten dodatek zostal wprowadzony?

    • Tak
      16
    • Nie
      18
    • Jest mi to obojetne
      2


Rekomendowane odpowiedzi

Beznadziejna opcja. 

Rozdawanie surowców za darmo nie spowoduje większej ilości graczy nigdy i szybko się znudzi.

Teraz w grze jest ogromna ilość surowca u idlaków i nie ma zbyt wielu chętnych, a zyski są ogromne.

Nowa opcja trafia w farmerów, bo nie będę myślał ile mam wysłać floty na każdy atak jeśli sobie na większości farm rozbroiłem obronę itp .

Podkreślam, że jeśli graczom  daje się zbyt wiele za darmo bez wkładu własnej pracy to gra się szybko nudzi.

 

Założenia tej gry kiedyś były jasne i klarowne albo się miało db miejsce rozwijając eko, badania, albo wybierało opcje gry flotą.

W tej chwili tutaj mamy opcje posiadania jednego i drugiego, nie wspominając o badaniach, które możemy teraz kupić za surowce. Nie ma zróżnicowania miedzy graczami, którzy wysyłają ekspy i robią badania, po prostu poświęcają swój czas itp. Jak masz kasę masz wszystko w tej chwili, wcześniej można było mieć tylko pkty za statki. eko lub defa.

 

Moim skromnym zdaniem .

Gra powinna zrobić sobie db reklamę. Adekwatne wynagrodzenie dla gracza za link polecający (sprawdza się w innych grach) myślę, że może by coś dało.

Pakiety dla nowych graczy w postaci zwiększonej prędkości wydobycia, budowania oraz badań np. przez pierwsze 2 miesiące gry w celu wyrównania szans lub coś w tym stylu. 

Najlepszym miejscem pozyskania nowych graczy była by reklama na orginale po przez rozesłanie wiadomości (nieczyste zagranie, ale tacy gracze będą tutaj tylko klikać).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie gram na Uni5. Moim głównym źródłem utrzymania jest farmienie idlerów. Posiadam tylko UT i trochę niszczycieli. Jeżeli ten pomysł wejdzie w życie i na każdej planecie pojawią się takie floty, to nie będę miał jak farmić, także podziękuję za wspólną grę...

 

Uzyskasz odwrotny efekt od zamierzonego.

Domyślam się, że takich osób jest więcej, bo patrząc po statystykach to tylko Necro ma flotę, więc to będzie zabawa dla jednego gracza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie gram na Uni5. Moim głównym źródłem utrzymania jest farmienie idlerów. Posiadam tylko UT i trochę niszczycieli. Jeżeli ten pomysł wejdzie w życie i na każdej planecie pojawią się takie floty, to nie będę miał jak farmić, także podziękuję za wspólną grę...

 

Uzyskasz odwrotny efekt od zamierzonego.

Domyślam się, że takich osób jest więcej, bo patrząc po statystykach to tylko Necro ma flotę, więc to będzie zabawa dla jednego gracza.

I co ci daje to farmienie idlerów? Satysfakcję? Ten "dodatek" całkowicie zmieniłby dynamikę gry, ludzie by się przyzwyczaili do posiadania floty, może by się nauczyli fsowania. Byłoby coś nowego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tak tylko dopisze Wiecie co będzie najgorsze? To ze jest podana dokładnie godzina o której będzie dodawana flota i tak naprawdę flociarze którzy juz znają koordy innych graczy mogą poprostu nie zdazyc wysłać floty Dobrze by było wprowadzić blokade floty na co najmniej godzine

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.