Skocz do zawartości

Nieaktywni - odświeżanie surowców?


ElChupacabra

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

kiedy, w jakich momentach są odświeżane surowce u nieaktywnych graczy? Nie dzieje się to na pewno w czasie rzeczywistym, ani też przy każdym ataku. Zaatakowałem pewną planetę 3 razy, w odstępach 20-30 sekund i każda kolejna fala przywiozła dokładnie 2x mniej surowców, czyli pomiędzy atakami ilość surowców nie wzrosła, a powinna, bo kopalnie były wybudowane na przyzwoitych nawet poziomach. Kilkanaście sekund po ostatniej fali zrobiłem skan planety, który pokazał, że surowców jest jednak znacznie więcej niż wynikałoby to z ostatniej fali ataku.

 

Na własnych planetach jak wiadomo surowce też nie odświeżają się od razu. Po wpłaceniu wszystkiego do banku i wejściu w podgląd mamy 0 surowców, jakby przez te kilka(naście) sekund nic się nie wydobyło, dopiero kolejne odświeżenie strony pokazuje nam ile mamy (zapewne też pokazuje surowce sprzed kilkunastu sekund, a nie aktualne).

 

Moje przypuszczenia, proszę o potwierdzenie/skorygowanie, najlepiej kogoś z administracji, kto wie jak działa kod źródłowy, a nie "tak mi się wydaje, choć nie mam argumentów" :)

 

- surowce są aktualizowane co X minut (1, 5, 10, 60? nie wiem) automatycznie na wszystkich planetach

- dodatkowo akcja na planecie odświeża surowce, ale surowce wyświetlane są pobierane jeszcze przed odświeżeniem, więc są nieaktualne

- skanowanie planety także odświeża surowce (tego jestem pewien na 100%)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

kiedy, w jakich momentach są odświeżane surowce u nieaktywnych graczy? Nie dzieje się to na pewno w czasie rzeczywistym, ani też przy każdym ataku. Zaatakowałem pewną planetę 3 razy, w odstępach 20-30 sekund i każda kolejna fala przywiozła dokładnie 2x mniej surowców, czyli pomiędzy atakami ilość surowców nie wzrosła, a powinna, bo kopalnie były wybudowane na przyzwoitych nawet poziomach. Kilkanaście sekund po ostatniej fali zrobiłem skan planety, który pokazał, że surowców jest jednak znacznie więcej niż wynikałoby to z ostatniej fali ataku.

Odswiezanie wizualne jest podczas kazdej akcji na danej planecie, natomiast surowce sa przeliczane caly czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego więc pomiędzy falami ataków w odstępach 20-30 sekund nic się nie wydobyło? Nie mówię, że wydobyło się mało, ale nic, zero, null

 

Zrabowałeś 3x tyle samo surowca, ponieważ na planecie było go na tyle dużo,, że przekroczło to pojemność rabunkową twoich UT.

 

edit:

A tak na poważnie, to w czasie ataku górnicy schowali się w schronach i dlatego nie było wydobycia

Edytowane przez Drop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrabowałeś 3x tyle samo surowca, ponieważ na planecie było go na tyle dużo,, że przekroczło to pojemność rabunkową twoich UT.

 

edit:

A tak na poważnie, to w czasie ataku górnicy schowali się w schronach i dlatego nie było wydobycia

 

Ja naprawdę chciałbym poważnych odpowiedzi :) Na planecie było 1bln surowców około, aby uniknąć przeładowania UT wysłałem 3 fale po 50mln UT :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.