Skocz do zawartości

Przeliczanie rekordów


Drop

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuję kolejną zmianę w Ogam.

Rekordy są przeliczane tylko raz dziennie.

Moim zdaniem powinno podliczać tak, jak statystyki - co jedną godzinę.

 

Pozwoli to graczom, którzy fruwają aktywnie na złomowanie flotek, których właściciele lekceważą swoje latawce.

Taka zmiana spowoduje, że rekordy staną się czymś w rodzaju lotniczego zwiadu.

Kto nie pilnuje - frunie w reckach.

 

Dla ekowców też będzie to miła zmiana. Nie będą musięli czekać doby, żeby zaistnieć w rekordach.

 

edit

A żeby uniknąć maskowania flot przez flotkę top1, proponuję dodać zakładkę, która pozwalałaby przeglądać rekordy w zakresach:

TOP

1-10

11-20

21-30

itd.

 

Inne gry mają wyszukiwarki koordynatów graczy a u nas będą rekordy przeliczane co 1h z wyborem top, który nas interesuje. Dostęp do tego może być za astaty

Edytowane przez Drop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anorexia grasz trochę nie feer.

Piszesz o pomysłach które dostał Kiros - od Ciebie.

Ale żaden z Twoich pomysłów nie został zapodany na forum.

 

Nowa giełda to też twój pomysł, nie powiem, bo dobry.

Ale powinieneś więcej pisać a nie w zaciszu PW ustalać zmiany w grze.

 

edit2

Pomijam niewyobrażalną ilość trytu którą sprzedałeś jeszcze w starej wersji handlarza.

Tam można było obserwować, kto i ile sprzedaje.

Teraz się nie da.

Strzał w dychę z pomysłem

Edytowane przez Drop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja tu napisałem że mu zapodałem jakieś pomysły??Nieee...on sam miał pomysły i od innych musiał dostać też różne;)Co do giełdy to nie wyraziłem własnego zdania bo nie wiedziałem o zmianach jak chyba 99 % graczy,na ten temat ani nic podobnego;)to weszło z góry co mnie zaskoczyło skąd ten pomysł...różnie można na to patrzyć...dla sprzedających dobra opcja a dla kupujących porażka.

 

Nic wiele nie sprzedałem,bo malutko mam,tak dla informacji.zarobili tylko ci którzy na kręcili lewego Trytu ale to już inna historia;)chyba zostali wykasowani.

Edytowane przez ANOREXIA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Czy ja tu napisałem że mu zapodałem jakieś pomysły??Nieee..

 

Akurat pamięć mi nie kuleje tak mocno i jak dziś pamiętam rozmowe z Tobą na Sb jak zadowolony opowiadałeś

że niedlugo wejdzie zmiana którą wciskasz Kirosowi więc sie teraz nie cofaj z dupą w tył że giełda to nie twój pomysł.

Co więcej jak to ma rozwijac słabych graczy skoro teraz skupują za 2x tyle co na starej giełdzie. Dla mnie to na ręke

bo ja juz tylko sprzedaje tryt ale nowi mają po du*** ostro. Druga sprawa to Kiros powinien sie puknąc w czoło

bo za plecami graczy prowadzi jakieś takie dyskusje z takimi wlasnie pseudo testerami gry ktorzy mu wciskają coś po cichu

a ty dostajesz wiadomosc ze coś sie zmieniło dopiero po zaakceptowaniu regualminu i zalogowaniu sie do gry. Kolejna wtopa

 

 

Teraz pomysł dropa z czestszym przeliczeniem rekordów hmm czemu nie lepszy wgląd w to co sie dzieje na danym uni.

 

No i czas na podsumowanie. To padło zdycha i żaden z pomysłów proponowanych jak i juz wprowadzonych nie dźwignie tego

a takie ciche akcje za plecami graczy to bym skwitował dosadniej ale szeryfostwo czuwa nad kulturą tego forum

 

 

ogólnie to :dupa: :du**: :dupa: :du**: :dupa: :du**: :dupa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Akurat pamięć mi nie kuleje tak mocno i jak dziś pamiętam rozmowe z Tobą na Sb jak zadowolony opowiadałeś

że niedlugo wejdzie zmiana którą wciskasz Kirosowi więc sie teraz nie cofaj z dupą w tył że giełda to nie twój pomysł.

 

Potwierdzam.Nawet był wnisek, żebu Kiros potwierdziłą legalność twego trytu. Potwierdził miliony sprzedawanego trytu przez Anorexia, tryt zdobyty legalnie

Dziwne że na tak niskim lvl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.