Jump to content

Necro vs Brasilas (8.862.588.802%) + (1.584.000.000%)

Necro321
 Share

Recommended Posts

Złapany na powrocie :ok: Bras pośpiech nie popłaca kto lata z kolonii ?  w Obu wlotach zostawiłem Brasowi 3 sek na reakcje :troll:

Starcie flot z:  30-09-2019 16:36:17.

Agresor Necro

Okręt wojenny - 500.000.000.000

Obrońca Brasilas
Okręt wojenny - 24.618.294.562
 Sonda szpiegowska - 60.000
 Satelita słoneczny - 200.000
 Wyrzutnia rakiet - 3.000.000.000
 Mała powłoka ochronna - 1
 Duża powłoka ochronna - 1

Agresor Necro

Obrońca Brasilas
Zniszczony!

Agresor wygrał bitwę!

Agresor stracił  0 jednostek.
Obrońca stracił  1.483.098.233.840.000 jednostek.
Na tych współrzędnych znajduje się teraz 664.693.953.174.000 Metal i 221.564.927.058.000 Kryształ.
Prawdopodobienstwo powstania ksiezyca: 20% (8.862.588.802%)

jeszcze Recki złapane

Starcie flot z:  30-09-2019 16:38:37.

Agresor Necro

Obrońca Brasilas
Recykler - 12.000.000.000
 Wyrzutnia rakiet - 2.100.000.000
 Mała powłoka ochronna - 1
 Duża powłoka ochronna - 1

Agresor Necro

Obrońca Brasilas
Zniszczony!

Agresor wygrał bitwę!

Agresor stracił  0 jednostek.
Obrońca stracił  292.200.000.120.000 jednostek.
Na tych współrzędnych znajduje się teraz 86.400.000.000.000 Metal i 72.000.000.000.000 Kryształ.
Prawdopodobienstwo powstania ksiezyca: 20% (1.584.000.000%)

Jeszcze  Surka w reckach z Pz

Zyski: Metal:250.787.080.241.797 Kryształ:119.220.955.905.855 Deuter:3.000.644.747.453

Zebrane all na Plusie jakieś 500 bld Dykty , rośniemy w siłę :kawa:

Zebrane all na Plusie jakieś 500 bld Dykty , rośniemy w siłę

No graty, fajny wlot.

Ale ciekawi mnie coś innego. Mueler spada z urlopu lub zdejmuje urlop, Brasilas wpada, złomuje i na powrocie dostaje złoma?

Nosz niebywałe.

Brasilas też zdejmuje urlop, żeby zezłomować mulera?

Cuda się dzieją, panowie - cuda

http://forum.ogam.online/topic/22388-brasilas-vs-kmueller-9519252507/?p=148710

Edited by Drop

Już Ci tłumaczę Drop ;D Muler spada z Urlopu po 50 dniach nieaktywności Bras skanuje matkę widzi flotę zapala się * u Mullera  stawia flotę leci ja patrze na falandze  leci z 3 gali na 2 szybki telepek na 3 gale mam do niego 8 Układów a że leci z Koloni ... to już chyba za duża pewność Siebie go zgubiła  :cisza:  postaw flotę Drop może się czegoś od Ciebie nauczymy ? 

Bardziej raczej mnie się nauka należy. Ciekawi mnie synchronizacja zdjęcia urlopu u mulera, brasilas też chyba był na urlopie i twoja spostrzegawczość w poczynaniach brasilasa.

Fenomen?

Bo ja mam wątpliwości.

Niemniej gratuluje starcia.

Wystarczy policzyc od kiedy pali sie (I) ... czekać o godzinie przeliczenia rekordów i juz ... ale ty retardzie tylko spiski widzisz w tym... jak zwykle problematyczny czlowieku

GZ Ataku ;D Bras jak zwykle dupala wystawił D:

"Bardziej raczej mnie się nauka należy." nie ma w tym ani ładu ani składu takie masło maślane ...  czysty przypadek nie mam  pojęcia o której spadł Urlop u Mullera wszedłem na konto * się już paliła u Niego i widziałem że leci Bras 1 falą jeśli jesteś na tyle spostrzegawczy zauważysz że złapałem go dopiero na dobitce czyli zdążył raz obrócić za drugim razem miałem już czas żeby przemyśleć pare czynników miedzy innymi dobór floty też nie był przypadkowy jako że Bras był aktywny musiałem się liczyć z podstawką , Najlepiej niech Bras się wypowie :kawa:

Mnie chodzi o to, że urlopowicz zdejmuje urlop, żeby zezłomować urlopowicza któremu urlop spada a ty nagle znajdujesz się w centrum zdarzeń. Trochę dziwne, co nie?

No ale jako rasowy flociarz top1 masz to chyba we krwi. Więc nie pozostaje nic innego, jak pogratulować "nosa"

oj drop ja nie miałem urlopu,codziennie się logowałem i zbierałem surowce.
i wczoraj podczas zbierania surki patrząc w staty patrze urlop mulerowi zszedł,skanuje i jest flota to lecę,przez głupotę z planety :/

ale obserwowałem też necro,bo spodziewałem sie podstawki,ale podczas pierwszego lotu nie widziałe aktywności u niego :( po 2 się zdziwiłem  :omg: 
chciałem jeszcze jakieś wr postawić gdzy widziałem czerwone literki ale nie zamuliłem i nie zdążyłem 
a więc drop ja nie byłem na urlopie,i codziennie kilka razy zaglądałem na konto 

gratki necro wyczucia  :piwo:

oj drop ja nie miałem urlopu,codziennie się logowałem i zbierałem surowce.
i wczoraj podczas zbierania surki patrząc w staty patrze urlop mulerowi zszedł,skanuje i jest flota to lecę,przez głupotę z planety :/

ale obserwowałem też necro,bo spodziewałem sie podstawki,ale podczas pierwszego lotu nie widziałe aktywności u niego :( po 2 się zdziwiłem :omg:
chciałem jeszcze jakieś wr postawić gdzy widziałem czerwone literki ale nie zamuliłem i nie zdążyłem
a więc drop ja nie byłem na urlopie,i codziennie kilka razy zaglądałem na konto

No i mamy odpowiedź i przynajmniej kilka komentarzy pod ST

A przy okazji wyszedł ciekawy wątek do omówienia - mianowicie, możliwość obserwacji statystyk gry na załączonym urlopie.

Uważam, że jest to absolutnie niedopuszczalne i powinno być niezwłocznie wyłączone

Gratki za pomysł frunięcia z planetki

Pozdrawiam urlopowiczów